Sol Reklam

Çözüldü Level Sistemi Obsi kazmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ArslanCraft

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
0
Minecraft
Birkan_Arslan
Merhaba Acaba söyle bi skripti olabilirmi yada bunun bi eklentisi varmı

Obsidian kazarak level atlıcaklar belirli bir blok kırarak level atlıcak /level yazınca ne kadar level olmuş yada ne kadar sonra levelin atlıcagı yazıcak birde ödülü olucak kutu alıcak açıcak coin çıkıcak anlatabildiysem ne mutlu bana :D

restinpeace

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.110
Kutu coin meselesine kadar baya kolay
kutu coin işi içinde crazycrates kullanırsın biter yatıyor olmasaydım yazabilirdim ama eminim birazdan yazacak biri gelir

ArslanCraft

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
0
Minecraft
Birkan_Arslan
Kutu coin meselesine kadar baya kolay
kutu coin işi içinde crazycrates kullanırsın biter yatıyor olmasaydım yazabilirdim ama eminim birazdan yazacak biri gelir
Kutu demek istedigim Skript olarak bi chest vericek ondan coin çıkıcak yapabilen varsa yaparsa mutlu olurum

Aluze

Pluginer & Scripter & Coder & Programmer

Discord:

Akiserius#1871

Elmaslar
70
Puanlar
1.440
Minecraft
Akiserius
Facebook
AkiseriusOfficial
Twitter
Akiserius
Merhaba Acaba söyle bi skripti olabilirmi yada bunun bi eklentisi varmı

Obsidian kazarak level atlıcaklar belirli bir blok kırarak level atlıcak /level yazınca ne kadar level olmuş yada ne kadar sonra levelin atlıcagı yazıcak birde ödülü olucak kutu alıcak açıcak coin çıkıcak anlatabildiysem ne mutlu bana :D

Burdan Yazar Atardım İstersen Daha Detaylı İsteğine Göre Yazalım Zaten Basit Bir Şey Elimede Yapışmazya Discord Üzerinden İletişime Geçin
Discord : ❃ | Can "Aluze" Yalçın#1881 (SK İLe Kasada Yaparım Oda Basit Chance Eventi Sadece : D )

ArslanCraft

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
0
Minecraft
Birkan_Arslan
Burdan Yazar Atardım İstersen Daha Detaylı İsteğine Göre Yazalım Zaten Basit Bir Şey Elimede Yapışmazya Discord Üzerinden İletişime Geçin
Discord : ❃ | Can "Aluze" Yalçın#1881 (SK İLe Kasada Yaparım Oda Basit Chance Eventi Sadece : D )
İstek Attım

ArslanCraft

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
0
Minecraft
Birkan_Arslan
Başka birisi yapacak varmı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı