Siz LesyMC'de ne olmak isterdiniz?

• Yönetici (Admin)

Oylar: 19 51,4%
  • Moderatör

Oylar: 6 16,2%
  • Mimar

Oylar: 3 8,1%
  • Rehber

Oylar: 2 5,4%
  • Oyuncu

Oylar: 0 0,0%
  • Boş

Oylar: 7 18,9%

• Oy Verenler
    37

beeboy07

lesymc & aleysta
Premium
Emekli
Onaylı Satıcı
Elmaslar
570
Puanlar
2.890
beeboy07
beeboy07 #1737
nQE8ZN.jpg

oXEDBR.png

LesyMC Yetkili Alımları: Mimar & Moderatör
Selam MC-TR forumu üyeleri, şuanda yapım aşamasında olan Minecraft sunucumuzun daha hızlı hizmete girmesi ve açılıştan sonra devamlılığını yitirmemesi için yetkili ekibimize özellikle daha önceden yetkili olmuş, yani bu işte tecrübesi olan kişileri ekibimizde hizmet verirken görmek istiyoruz. Eğer kendinize güveniyorsanız, sadece güvenmekle bunun olmayacağını bilin. Yeteneği olan, prensipli, konuşmasını bilen ve saygılı kişiler arıyoruz...

Öncelikle LesyMC projemizden bahsedelim, dilerseniz 3 satır alttan okumaya devam edebilirsiniz. 2018 yılının sonlarına doğru aklımdaki sunucu projesini hayata geçirmeye başladım. Daha önceden sunucu ekibimde yanımda olan eski yetkilimle beraber sunucunun kaba taslağını 2019'un ilk haftası bitirmeye yaklaştık. Sunucuda çalışmalar devam ederken en büyük sıkıntının harita olduğunu fark ettik, bundan ötürü öncelikli olarak mimar arkadaşları alacağız. Şimdi "Neden ben bu sunucuda yetkili olayım, siz de kimsiniz? O_O" gibi bir soruyla karşılaşmamak için sunucunun ayrıntılarına girelim... LesyMC'nin oyun türü Factions'dır. Doğruyu söylemek gerekirse en çok Factions oyun türüne benzemektedir. Sunucu içinde zengin sistemlere rastlanılmaktadır. Şimdilik spoiler vermeyeceğiz. Fakat sunucuya yenilikçi sistemler tasarladık.

Başvurular
Herhangi bir sorunuz varsa veya Discord sunucumuza gelmek istiyorsanız Discord ID'mden ekleyebilirsiniz: beeboy07#1737
Sunucunun 2019 yılının Mart ayında açılması hedeflenmektedir, siz de LesyMC'de bulunmak istiyorsanız başvuru yapabilirsiniz.

Yeni: Discord sunucumuza aktiflik kazandıracak, düzeni sağlayacak ve sunucuyu yönetecek Discord Sorumlusu arıyoruz. Bu yetkiyi talep ediyorsanız bana Discord adresimden ulaşın: beeboy07#1737

Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Sosyal Medya'da Biz.
Bizi sosyal medyadan takip ederek sunucuya dair haberleri & güncellemeleri görebilirsiniz.

7aARLm.png

JZ3PGq.png

Son düzenleme:

AloneXX

"Acı geçiyor, Acı çekmiş olmak geçmiyor."
Elmaslar
594
Puanlar
990
! Aloneχχ#1832
Minecraft
XBurakVR
Mükemmel olacağından şüphemiz yok.

admiraldus

DEVASTATE
Emekli
Onaylı Satıcı
Elmaslar
1.977
Puanlar
3.340
admiraldus
admiraldus#5822
Minecraft
admiralduski
Yiğit'in geçmiş sunucularını bilen biri olarak LesyMC ile Yiğit'in işi birkaç adım öteye götüreceğinden eminim. Umarım sunucunun kalitesi kadar yetkililerin kalitesi de yüksek olur. İyi yetkililer bulmanız dileğiyle...

beeboy07

lesymc & aleysta
Premium
Emekli
Onaylı Satıcı
Elmaslar
570
Puanlar
2.890
beeboy07
beeboy07 #1737
Mükemmel olacağından şüphemiz yok.
Şımartmayınız ^ ^, daha sunucu açılmadı.

Yiğit'in geçmiş sunucularını bilen biri olarak LesyMC ile Yiğit'in işi birkaç adım öteye götüreceğinden eminim. Umarım sunucunun kalitesi kadar yetkililerin kalitesi de yüksek olur. İyi yetkililer bulmanız dileğiyle...
Evet, önceki sunucudan daha başarılı bir sunucu yapma peşindeyim. Hedefim önceki sunucuyla yeni sunucunun karşılaştırılamayacak kadar başarı farkı olması. Bu arada LesyMC benim ilk sunucum olacak, inşallah diyelim.

Craxy

Play.SilentNW.Net | Yeniden Sizlerle!
Elmaslar
83
Puanlar
590
CraxyTR#2523
live:znightgodtr
Minecraft
Craxy
Yiğit kardeşimin yaptığı tüm projeler gibi bu projede mükemmel olacaktır.
Başarılar.​

Cristof

Hasan Kolcu
Elmaslar
147
Puanlar
2.840
usnachk
Hasan - Cristof#1380
Minecraft
Cristof
Tasarım çok hoş, logo da öyle

FurKqnTR

FURKAN
Elmaslar
108
Puanlar
2.740
Furkqn#9729
Minecraft
Impect
Tasarım ve logo mükkemmmel Başarılar

beeboy07

lesymc & aleysta
Premium
Emekli
Onaylı Satıcı
Elmaslar
570
Puanlar
2.890
beeboy07
beeboy07 #1737
Skripter alımını forum üzerinden yapmamın gereği yok. Şayet skripter lazım olursa Discord arkadaş listemde ekli kalmanız iyi olacaktır beeboy07#1737. Skriptleri kendim yazdığım için skripter alımını skript yazmaya zamanım olmadığım için yapabilirim, düşük bir ihtimalle.

MartinM9

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
189
Puanlar
2.400
bartualim
Minecraft
MartinM9
Efsane bir sunucu bizleri bekliyor. Sabırsızlanıyorum.

_Omer_Abi_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
190
Minecraft
_Omer_Abi_
Beeboy07 arkadaşlık isteğimi kabul edermisin .

Yukarı