Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber League Of Legends Arena Sancakları Duyuruldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
202
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
lolsancaklar3.jpg

Geçtiğimiz günlerde yepyeni Sihirdar vadisi sancaklarında ilk defa markalarda yerlerini alıyor. 50 den fazla marka partneri League of legends'in bölgesel ve uluslar arası etkinlikleri markalar desteklemektedir. Sancaklar, League Of Legends'in resmi haritası olan Sihirdar Vadisin'de birden fazla konumda yerlerini alacak. Son derece modüler ve markalaşma için olan çalışmalar için çok büyük bir başlangıç olan sancaklar ilk etap olarak LCK, LPL, LCS, LEC ve global etkinliklerde karşımıza sunulacak. League Of Legends şuan dünya üzerinde en çok izlenen espor konumunda. 2019 Dünya şampiyonası finali Twitch dünya üzerinde dakika başına ortalama olarak 21,8 milyon kişi tarafından izlendi.

Riot Games'in Küresel Espor Partnerlikleri Lideri Naz Aletaha, konuyla ilgili yaptığı bir açıklamada, çevrim içi etkinliklerden canlı yayınlara izleyicilerimize sunduğumuz deneyimleri sürekli yenileyerek ve güncelleyerek sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu sancaklar sayesinde League Of Legends tarihinde partnerlerimizin markalarını ilk defa Sihirdar Vadisine yerleştirdik ve enerjiyi sürekli yüksek tutmayı amaçlayan sürekleyici bir ortam yaratmaya çalışıyoruz dedi. Geliştirme aşamasından itibaren League Of Legends portföyündeki en değerli medya varlıklarından biri olarak görülen Nielsan ile birlikte çalıştı. Mastercard ve Alienware gibi küresel ve bölgesel partnerler de 2020 Sezonu sırasında Sihirdar Vadisi Arena Sancaklarında yerlerini alacak.

lolarenasancakları1 .jpg

League Of Legends Nedir?
League of legends, Riot Games tarafından yapılan ve geliştirilen 5 vs 5 bir strateji oyunudur. Oyunda toplam 148 tane birbirinden farklı şampiyon ve 1000 den fazla eşsiz kostüm bulunmaktadır. League of legends'in amacı ise karşı takımın karargahını (nexus) yerler bir etmektir oyunda minyon keserek altın kazanırsınız bu altınları kendi karagahınız da harcayarak daha güçlü eşyalara sahip olabilirsiniz.
Tabi ki oyunun bir zorluğu ise oyundaki şampiyonların yetenekleridir her şampiyonda birbirinden farklı ve benzersiz yetenekler bulunuyor.Bu yetenekler sizi veya takım arkadaşınızı iyileştirirken rakibinize çok ciddi hasarlar vurabilmekte.
sihirdar vadisi.jpg

Son düzenleme:

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ

Discord:

ainslord#3051

Elmaslar
84
Puanlar
2.405
Minecraft
Ainslord
Başarılı bir konu anlatımı olmus,ellerine sağlık :)

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
202
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Gayet hoş bir konu ama bazı hataları mevcut, ilerledikçe bunları kapatacağını düşünüyorum. Bunun dışında LoL'ü çok oynamam ama en azından bi' bilgim olduğundan memnunum, konularının devamını bekliyorum. Başarılar!

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
202
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
Gayet hoş bir konu ama bazı hataları mevcut, ilerledikçe bunları kapatacağını düşünüyorum. Bunun dışında LoL'ü çok oynamam ama en azından bi' bilgim olduğundan memnunum, konularının devamını bekliyorum. Başarılar!
yorumun için çok teşekkür ederim :melek: sonraki konularımda o hatalarımı düzelteceğim.

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Türkiye sunucusu hariç harika oyun, ilk başlarda çok zevk alıyorsun oyundan 150 levele gelince derecelinin 2 yada 3. yılında tryi bırakasın geliyor.
Güzel konu eline sağlık.​

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
202
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
Türkiye sunucusu hariç harika oyun, ilk başlarda çok zevk alıyorsun oyundan 150 levele gelince derecelinin 2 yada 3. yılında tryi bırakasın geliyor.
Güzel konu eline sağlık.​
teşekkürler :) ben sezon 2 veya 3 gibi başladım hala oynuyorum ama west sunucusuna geçmek istiyorum şuan

SayMNK

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

YavruSteveJobs#8232

Elmaslar
77
Puanlar
8.955
Yer
Ezberçimee
Minecraft
x_kraltr12
bende 2 senedir oynuyodum ilginç bişey söyleyim oyunu bırakınca hayatınız değişiyor

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
202
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss

SayMNK

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

YavruSteveJobs#8232

Elmaslar
77
Puanlar
8.955
Yer
Ezberçimee
Minecraft
x_kraltr12

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
202
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
bende bırakamıyodum taki brian tracy nin kişisel gelişim videolarını izleyinceye kadar
ben bir süre sonra bırakmayı bıraktım artık o kadar bıktım ki artık arada sırada giriyorum onun dışında meşgulüm gün içerisinde :D

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Açıkçası League of Legends oyununa yeni başladım ve arkadaş ortamımda hep bu olay konuşuluyordu. Böyle konuya denk gelmem iyi oldu ;)

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Güzel bir konu anlatımı olmuş. Eline koluna sağlık.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Eki Görüntüle 127189

Geçtiğimiz günlerde yepyeni Sihirdar vadisi sancaklarında ilk defa markalarda yerlerini alıyor. 50 den fazla marka partneri League of legends'in bölgesel ve uluslar arası etkinlikleri markalar desteklemektedir. Sancaklar, League Of Legends'in resmi haritası olan Sihirdar Vadisin'de birden fazla konumda yerlerini alacak. Son derece modüler ve markalaşma için olan çalışmalar için çok büyük bir başlangıç olan sancaklar ilk etap olarak LCK, LPL, LCS, LEC ve global etkinliklerde karşımıza sunulacak. League Of Legends şuan dünya üzerinde en çok izlenen espor konumunda. 2019 Dünya şampiyonası finali Twitch dünya üzerinde dakika başına ortalama olarak 21,8 milyon kişi tarafından izlendi.

Riot Games'in Küresel Espor Partnerlikleri Lideri Naz Aletaha, konuyla ilgili yaptığı bir açıklamada, çevrim içi etkinliklerden canlı yayınlara izleyicilerimize sunduğumuz deneyimleri sürekli yenileyerek ve güncelleyerek sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu sancaklar sayesinde League Of Legends tarihinde partnerlerimizin markalarını ilk defa Sihirdar Vadisine yerleştirdik ve enerjiyi sürekli yüksek tutmayı amaçlayan sürekleyici bir ortam yaratmaya çalışıyoruz dedi. Geliştirme aşamasından itibaren League Of Legends portföyündeki en değerli medya varlıklarından biri olarak görülen Nielsan ile birlikte çalıştı. Mastercard ve Alienware gibi küresel ve bölgesel partnerler de 2020 Sezonu sırasında Sihirdar Vadisi Arena Sancaklarında yerlerini alacak.

Eki Görüntüle 127185
League Of Legends Nedir?
League of legends, Riot Games tarafından yapılan ve geliştirilen 5 vs 5 bir strateji oyunudur. Oyunda toplam 148 tane birbirinden farklı şampiyon ve 1000 den fazla eşsiz kostüm bulunmaktadır. League of legends'in amacı ise karşı takımın karargahını (nexus) yerler bir etmektir oyunda minyon keserek altın kazanırsınız bu altınları kendi karagahınız da harcayarak daha güçlü eşyalara sahip olabilirsiniz.
Tabi ki oyunun bir zorluğu ise oyundaki şampiyonların yetenekleridir her şampiyonda birbirinden farklı ve benzersiz yetenekler bulunuyor.Bu yetenekler sizi veya takım arkadaşınızı iyileştirirken rakibinize çok ciddi hasarlar vurabilmekte.
Eki Görüntüle 127186

Eline sağlık dostum. Bu tarz şeyleri bilgilendirmek gerekiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı