Sol Reklam
Sağ Reklam

LeaderOS MCPE Rcon

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GianC-Dev

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

◈'gisn#1100

Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
Turkey OwO
Minecraft
EgeGianJck26
Merhabalar, elimde LeaderOS script i var. rcon destekliyor. bağlamaya çalıştığım zaman bağlanmıyor. bana aynı şeyleri söylemeyin 'vdsne reboot at, hosting değiş vb.'
hepsini denedim. http://mc.tc/rcon/ adresinide denedim rcon şifreniz yanlış diyor. ama doğru. sonrasında rcon şifresini değiştirip denedim, olmadı. vds bilgilerini yazayıp deneyim dedim, çalışmadı. nasıl yapabilirim çözüm verin. leaderos da hiç rcon bağlamadıkları için yardım etmiyor. iade de almıyor. nasıl yapacağım bunu?

Berk

Sr. FrontEnd Developer
Elmaslar
223
Puanlar
13.520
@LeaderOS scriptini sahibi yardımcı olabilir

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Merhabalar, elimde LeaderOS script i var. rcon destekliyor. bağlamaya çalıştığım zaman bağlanmıyor. bana aynı şeyleri söylemeyin 'vdsne reboot at, hosting değiş vb.'
hepsini denedim. http://mc.tc/rcon/ adresinide denedim rcon şifreniz yanlış diyor. ama doğru. sonrasında rcon şifresini değiştirip denedim, olmadı. vds bilgilerini yazayıp deneyim dedim, çalışmadı. nasıl yapabilirim çözüm verin. leaderos da hiç rcon bağlamadıkları için yardım etmiyor. iade de almıyor. nasıl yapacağım bunu?
Bulunduğun sunucuda RCON portunu güvenlik duvarına eklemeyi denedin mi?

LeaderOS

leaderos.com.tr
Elmaslar
127
Puanlar
14.005
Yer
İzmir
Minecraft
LeaderOS
Sorun çözüldü. Scriptte bir problem olmadığını hostingdeki portlardan kaynaklı bir sorun olduğunu tespit ettik.
Not: hiç rcon bağlantısı yapmadık diye bir şey söylemedik size. Destek ekibindeki bir arkadaş kendisinin yapmadığını bu yüzden bilmediğini söyledi. Sitedeki tüm sistemler test edilip sunulur.

Berk

Sr. FrontEnd Developer
Elmaslar
223
Puanlar
13.520

GianC-Dev

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

◈'gisn#1100

Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
Turkey OwO
Minecraft
EgeGianJck26
Sorun çözüldü. Scriptte bir problem olmadığını hostingdeki portlardan kaynaklı bir sorun olduğunu tespit ettik.
Not: hiç rcon bağlantısı yapmadık diye bir şey söylemedik size. Destek ekibindeki bir arkadaş kendisinin yapmadığını bu yüzden bilmediğini söyledi. Sitedeki tüm sistemler test edilip sunulur.
bu yüzden değildi. alakası yok.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bulunduğun sunucuda RCON portunu güvenlik duvarına eklemeyi denedin mi?
denedim.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar minehub dan denediğimde konsol bağlantısı kuruldu diyor. sadece bizim vds sorun çıkarıyor

HamzaEser

1881 - 193∞
Hosting Görevlisi

Discord:

müneccim hamza#6628

Elmaslar
230
Puanlar
6.835
Hosting Batihost Mu ?​

GianC-Dev

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

◈'gisn#1100

Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
Turkey OwO
Minecraft
EgeGianJck26
Sorun Çözüldü. Hosting Ve RCON Portunu Değiştirdik. Bağlandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı