Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Lav yüksekiliyor yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iMortaluz

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Ottoman#9266

Elmaslar
3
Puanlar
910
Minecraft
iMortaluz
Merhaba ben twitch üzerinde yayın yapıyorum izleyicilerle oyunlar oynuyorum lav yükseliyor scripti ile oynuyorduk ama o biraz zor oluyor tam istediğim gibi değil bazı yayıncıların plugin yada skript tam olarak hangisi bilemiyorum ama daha iyi benim istediğim söyle mesela sunucuyu açtık dünyada gezip yeri seçip /alan yazıyorum örnek o kısım belirli bir yeri oyun alanımız oluyor sonra oyundakilerde bi cam yerde benim /baslat komutumu bekliyor o şekilde başlatıyorum oyunu o alana gidiyoruz bir nether kazma ve 20 25 ekmek alarak başlıyoruz o sırada pvp kapalı ilk lav mesela 10 15 dk sonra yükseliyor 10 15sn de bir ise 1 blok artarak devam ediyor. 20dk sonrada pvp açılıyor bu sırada pvp açılana kadar ölen tekrar itemlerini kaybetmeden doğabilyor ondan sonra ölenler izleyici modunda izliyor ilk 20dk zarfında yine oyuna katılabiliyorlar. Ayrıca /daralt komutu kulanarak mesela oyun alanını da daraltıp oyunun süresini böyle bir komutla kısaltmak istiyorum. Sağ tarafta da sunucu bilgisi katılım, kalan kişi, geçen süre vs tablosu. Ve ardından sunucuyu kapatıp haritayı silip yeni harita oluşturup oyunlarımıza devam etmek. Plugin yada skript belkide her ikiside lazımdır tam olarak bilemiyorum bunun için bana yardımcı olabilecek var mı özelden de ulaşabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı