Sol Reklam
Sağ Reklam

Laptop önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Leblebi sever

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
6
Puanlar
320
yakın zamanda bilgisayar almayı düşünüyorum ve biraz yardıma ihtiyacım var. bilgisayarı alacak parayı buldum hangisini alacağımı bulamadım öyle saçma bir şey oldu :-) bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum. Bütçem 12,500₺ aradığım özellikleri ise aşağıya yazıyorum.---------------
Bilgisayarda oyun oynayacağım. Oynayacağım oyunlar Witcher 3, Gta V, Fortnite, Minecraft Counter:strike global:offensive'dir.
Genellikle ne bulursam bilgisayara attığım için M.2 1 TB ssd gerekiyor. fazlası da bütçeden çok alıyor.
Gradle, photoshop ve intellij çalıştıracağım. İşlemcinin bunları kaldırabilmesi iyi olurdu.
Ekran kartının GTX 1650 TI'dan düşük olmaması iyi olur.
Oyunlarda grafiğe çok takmıyorum, piksel denebilecek kadar olmaması iyi olur.
Arkada birden fazla uygulama çalışacak, ram'in mhz'den falan anlamıyorum fakat ram'in 16gb'dan fazla olması iyi olur.
En önemli özelliklerden biri ise linux destekliyor olması. Mevcut bilgisayarım nasıl oluyor ben de bilmiyorum ama linux arch kurmama izin vermiyor.
yani genel olarak bu kadar. laptop gerekmese şu ana kadar 30 40 tane bulmuştum. anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum.

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Monster alabilirsin, MSI gaming laptoplar var onlardan alabilirsin, Casper Excalibur var alternatif olarak, Ama bana kalırsa masaüstü bilgisayar topla.

MasterOyuncuTV

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
68
Puanlar
355
Yer
Türkiye
Minecraft
MasterOyuncuTV
Önerim monster notebook'tur kesinlikle.

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
678
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Merhaba casper alırsan garanti sonrasında çok sıkıntı yaşarsın, monster bilgisayarlar ufak bir darbe alırsa hdd gibi kısımlar büyük zarar görür, bütçen bu kadar fazlayken ya acer nitro serisi ya da MSİ almalısın.

SerhatYanalak

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

么SerhatYnlk#6644

Elmaslar
1
Puanlar
850
Minecraft
zSerhatt

Leblebi sever

Elmaslar
6
Puanlar
320
Monster alabilirsin, MSI gaming laptoplar var onlardan alabilirsin, Casper Excalibur var alternatif olarak, Ama bana kalırsa masaüstü bilgisayar topla.
Önerim monster notebook'tur kesinlikle.
Evet Monster olabilir de muhtemelen depolama ve ram ile sıkıntı yaşarım.

kardeşim oyun bilgisayarı almak için 12.500₺ bütçen var fakat laptop alıyorsun.. ileride pişman olursun.. bilgisayar topla daha kârlı çıkarsın

https://www.hepsiburada.com/hp-v8-7...-cl16-ram-p-HBV000013Y2RN?magaza=GpnTeknoloji (2 tane alman daha faydalı olur)

Toplam: 11.400

Buyur çok güzel bir bilgisayar topladım bütçene göre. Masan yoksa masa da alabilirsin artan parayla
Şu anda olduğum duruma masaüstü bilgisayar pek uygun değil. Önerin için teşekkür ederim son çare masaüstü alacağım.
Merhaba casper alırsan garanti sonrasında çok sıkıntı yaşarsın, monster bilgisayarlar ufak bir darbe alırsa hdd gibi kısımlar büyük zarar görür, bütçen bu kadar fazlayken ya acer nitro serisi ya da MSİ almalısın.
MSI'lar da bir seçenek acer nitro'yu duymamıştım bir bakayım. Teşekkür ederim önerin için.

Leblebi sever

Elmaslar
6
Puanlar
320
900₺ daha biriktirip Acer Nitro 5 alacağım. Yapımcılar zihnimi okumuş aradığım özelliklerin tam aynısı. Başka laptop ihtiyacı olan varsa link aşağıda.

Hepsiburada

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
678
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
900₺ daha biriktirip Acer Nitro 5 alacağım. Yapımcılar zihnimi okumuş aradığım özelliklerin tam aynısı. Başka laptop ihtiyacı olan varsa link aşağıda.

Hepsiburada

şimdiden hayırlı olsun bende acer nitro kullanıyorm çok memnunum

HamsiBey

Yaşasın ırkımız Çin'e bedel kırkımız

Discord:

Hamsi Bey#6561

Elmaslar
64
Puanlar
2.460
Yer
Türkiye
Minecraft
Hamsi_Bey

Alesa

Discord:

Poondaro#0085

Elmaslar
4
Puanlar
135
Yer
Tekirdağ
Minecraft
isKanarya
Knk Monsters veya

MSI GL65 LEOPARD 10SER-415TR Alabilirsin​

Bunlar oynayacağın oyunların işini çok rahat görecektir.

Ama biraz pahalılar daha karlı olman için masaüstü topla lakin yok yatarak oyun oynayım fln diosan leptop al

MasterOyuncuTV

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
68
Puanlar
355
Yer
Türkiye
Minecraft
MasterOyuncuTV
Merhaba, acaba notebook'u satın aldınız mı? Alınca durumunuzu paylaşırsanız sevinirim.

Aish

jelibon

Discord:

aish#1905

Elmaslar
299
Puanlar
3.255
Bilgisayar parçalarından pek anlamam fakat 1 seneyi aşkındır monster kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım öneririm

Leblebi sever

Elmaslar
6
Puanlar
320
Merhaba, acaba notebook'u satın aldınız mı? Alınca durumunuzu paylaşırsanız sevinirim.
Ayın onunda veya on birinde alacağım.
Hocam net söylüyorum laptop var çok güzel 32gb ram 1660ti 6gb ramları 3000hz 144hz ekran tazeleme rgb klavye 1tb ssd bulunmakta hata yapma gel bak bendede var çok memmunum.
2 Aydır bir bozulma veya arza yok iç sistem ve dış sistemde.

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...bilir-bilgisayar-nh-q7pey-004-p-HBV00001AGXUO 12.500tl 1660ti var

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...bilir-bilgisayar-nh-q7qey-003-p-HBV0000118VW8 13.600tl 2060 var
RTX 2060 olanı alacağım.
Teşekkür ederim.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Hocam herkez excalibur demiş,bence laptop yerine masaüstü almayı tercih edin. Laptop fazla ısınınca kendini otomatik kapatıyor oda büyük bir sıkıntı oluyor. Tabi birkaç yıl geçince..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı