Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım La Casa De Papel'in 3. Sezonunu Yayınlandı!

Hangisini tercih edersin?

• Türkçe Dublaj

Oylar: 0 0,0%
  • Türkçe Altyazılı

Oylar: 3 100,0%

• Oy Verenler
    3
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

La Casa De Papel'in 3. Sezonunu Yayınlandı!
Darphane soygunu mu? Oh evet!

Netflix'in en çok sevilen dizilerinden birisi olan La Casa De Papel'in 3. sezonu sonunda yayınlandı. Bu konumuz içerisinde 3. sezonun detaylarını, şoke bilgilerini ve dizi hakkında olan gelişmeleri konuşacağız. Bu arada gönlünüz rahat olsun. 3. sezon hakkında bilgi vermeyeceğim. O zaman çok değerli olan zamanımızı hiçbir şekilde kaybetmeden hızlıca konumuza geçelim.

thumb-1920-913393.jpg

La Casa De Papel'in 3. Sezonu Hakkında Bilgiler
Netflix, La Casa De Papel'in 3. sezonunu 19 Temmuz 2019 tarihinde resmi bir şekilde yayınlandı. Bununla birlikte La Casa De Papel'in hayranları 3. sezonun kaç bölüm olacağı oldukça merak ediliyordu. Sonunda bu çok merak edilen sorunun cevabı tam anlamıyla belli oldu. La Casa De Papel'in 3. sezonu 8 bölüm olarak Netflix dizi platformu üzerinde yayınlandı. Bu arada dizinin her bölümü 50 dakika ile 1 saat arasında değişiyor. Kısacası diziyi bir hafta içerisinde rahatlıkla bitirebilirsiniz. Bazı söylentilere göre diziyi 1 gün içerisinde hızlıca bitirenler var. Hatta dizinin 4. sezonunu beklemeye başlayan kişiler bile var.

wp2358372.jpg

Netflix Türkiye, La Casa De Papel'in 3. sezonunu Türkiye saati ile sabah 09:00'da resmen yayınladı. Dizinin yayınlanmasının hemen ardından Netflix'in sitesi oldukça yavaşlamaya başladı. Dünya genelinde ve ülkemizde sık sık erişim sorunu yaşandı. Konu aldığımız bu dizinin dünya genelinde ve ülkemizde oldukça büyük bir kitlesi var. Bahsettiğimiz dizi 19 Temmuz 2019 tarihi ile birlikte Türkiye'de en çok aranan konu oldu. Bu olay dizinin ülkemiz içerisinde popülerliğinin ve hayranlarının fazla olduğunu gösteriyor. Şu anlık Netflix üzerinde dizinin Türkçe Dublajı bulunmuyor. ( Ankete mutlaka katılmayı unutmayın. )

wp2402461.jpg

La Casa De Papel'in 3. Sezonunu Nasıl İzleyebilirim?
La Casa De Papel'in 3. sezonunu izleyebilmeniz için Netflix üyeliğinizin olması gerekiyor. Netflix üzerinde üyeliğiniz bulunmuyor ise üyelik satın alabilirsiniz. Bununla birlikte satın alacağınız Netflix üyeliğinin ilk ayı ücretsiz şekilde sizlere hediye ediliyor. Netflix'in ücretli olan üyelik sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için yalnızca bu bağlantıya bir kereliğine tıklamanız sizler için yeterli olacaktır. Bu arada Netflix üzerinde ücretli üyeliğiniz bulunuyor ise diziyi Türkçe Altyazılı veya istediğiniz bir dil seçeneği ile izleyebilirsiniz. ( İzlemek istediğiniz diziyi reklamsız rahatça izleyebilirsiniz. )

81087

La Casa De Papel 3. Sezon Özeti
Bu sezon profesör ve ekibinin amacı para, pul veya soygun değil. Profesörün asıl amacı ekip arkadaşlarını kurtarmak olacak. Tanıtım videosunda olan adayı hatırlıyor musunuz? Yıllar sonra İspanyol Polis ekibi o adaya baskın düzenliyor. Profesör ve ekip arkadaşları bulundukları zenginlik içerisinde kendilerini savunmak için harekete geçiyor. 3. sezon sonunda herkesin nefesini keseceği dillere destan bir olay yaşanıyor. Bu arada 2. sezon sonunda Berlin karakteri bir kız uğruna vurularak öldürülmüştü. Berlin karakteri fragmanda ve 3. sezon içerisinde oldukça göze çarpıyor. "Bu karakter ölmemiş miydi?" gibisinden sorular sorduğunuzu düşünüyorum. Bu sorunun cevabını burada vermek istiyorum. Bence diziyi hiç zaman kaybetmeden izleyin. Dizi içerisinde ters köşeler ve şoke olacağınızı olaylar yaşanacak. 3. sezondan beklentiniz çok olsun.

wp2402504.jpg

La Casa De Papel 3. Sezon Tanıtımı
Herkesin nefesini tutarak izlediği dizinin muazzam olan tanıtımını izlemeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise hemen dizinin tanıtımını izlemeyi başlayın. Bu arada tanıtım videosunu daha kaliteli bir şekilde izleyebilmek için bu bağlantıya tıklayın.

Dizinin diğer tanıtımlarını izlemek için ve ana sayfasına gitmek için bu
bağlantıya yalnızca bir kereliğine tıklayın.

La Casa De Papel'in İstanbul Karakterine Ne Oldu?

Geçtiğimiz yıllarda, Nesrin Cavadzade isimli oyuncunun İstanbul karakterini canlandıracağı hakkında çok çarpıcı söylentiler bulunuyordu. Günler ilerledikçe bu bahsettiğimiz söylentiler ciddi anlamda çoğalmıştı. Hemen konu aldığımız bu olayların ardından Azerbeycan asıllı oyuncunun menajeri bu söylentileri tereddüt etmeden doğrulamıştı. Bildiğiniz gibi dizininde 3. sezonu yayınladı. Dizi içerisinde İstanbul maalesef ki İstanbul karakterini göremiyoruz. Şu an oyuncudan herhangi bir resmi bir şekilde açıklama yok. Bunun yanı sıra çok çarpıcı olaylar dönüyor. Sizlere Ankara karakteri desem inanır mısınız? Bu arada bahsettiğimiz dizinin yapımcısı Alex Pina'nın Türkiye hakkında yaptığı o çarpıcı açıklamalara sizlerde şok olacaksınız..

ispanya-kraliyet-darphanesi.jpg

ANKARA KARAKTERİ

Geçtiğimiz birkaç saat önce dizi yapımcısı Alex Pina çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yaptığı bu açıklama içerisinde, "Ünlü dizimiz olan La Casa De Papel'in Türkiye'de çok fazla hayranı olduğunu biliyoruz. Ankara karakteri üzerinde çalışmalara hızlı bir şekilde başlamıştık fakat proje sırasında iptal etme kararı aldık." söylemlerini kullandı. Bahsettiğimiz bu dizinin Türk asıllı hayranları, İstanbul karakterini bekliyordu fakat Ankara karakteri ortaya çıktı. Şu anlık Ankara karakteri söz konusu değil. La Casa De Papel'in 3. sezonundan sonra 4. sezonu onayı alır ise Ankara karakterini dizi içerisinde görmemiz muhtemel olabilir.

wp2402462.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

R7flex

Sihirli Blok yakında sizlerle.
Elmaslar
122
Puanlar
6.805
Yer
1
Minecraft
R7flex
Cidden bu kadar şeyi nasıl yazdın, ben dizi yi izliyom diye hızlı yadım :P Neyse daha açıklayıcı oldu.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Cidden bu kadar şeyi nasıl yazdın, ben dizi yi izliyom diye hızlı yadım :;p Neyse daha açıklayıcı oldu.

Editör olmak bunu gerektiriyor. Gündemi takip etmek ve gündem hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Ben daha diziye başlamadım <3

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Dizinin karakterlerinin farklı uluslara kaçması, o yaşamlarından görüntüler, geçmiş ve planları girişte detaylıca göstermeleri izleyici açısından baya iyi olmuş. Önceki sezonlar ile arasında bir bağ kurmadan geçip gitmemişler. Kitlesi biraz kötü olsa bile izlenmeye değer sürükleyici bir dizi olduğunu düşünüyorum.

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Demek La Casa De Papel'ın 3. sezonu çıktı, bi ara izlerim. Ayrıca konu çok güzel ve yararlı, başarılarının devamını dilerim Yiğit.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Dizinin karakterlerinin farklı uluslara kaçması, o yaşamlarından görüntüler, geçmiş ve planları girişte detaylıca göstermeleri izleyici açısından baya iyi olmuş. Önceki sezonlar ile arasında bir bağ kurmadan geçip gitmemişler. Kitlesi biraz kötü olsa bile izlenmeye değer sürükleyici bir dizi olduğunu düşünüyorum.

Açıkçası 3. sezonu daha izlemedim fakat şimdiden bilgileri ister istemez aldım. Gerçekten dizinin izlenmeye değer olduğunu düşünüyorum.

Demek La Casa De Papel'ın 3. sezonu çıktı, bi ara izlerim. Ayrıca konu çok güzel ve yararlı, başarılarının devamını dilerim Yiğit.

İlk olarak konuyu güzel ve yararlı bulduğuna sevindim. Bunun yanı sıra diziyi hemen izlemeni öneririm :D​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı