Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Kuzenim ile yaptığımız saçmalıklar isimli çalışma olsun buda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
Küçükken köye gittiğimiz zaman mutlak suretle kesinlikle kuzenlerimiz ile dede evinde bir araya gelirdik. Tabi daha küçüğüz çocukluğun verdiği enerji olsun mutluluk olsun çok eğlenirdik. En sevdiğim kuzenim o zaman Dila'ydı ve hep öyle kalacak. Dila ile bir kuzenden daha öte kardeş gibiydik yani her yaptığımız bir olurdu neyse bi gün biz hazırlık yapıyoruz evde sinema odası hazırladık falan film izleyeceiz falan kola almıştık ama kola yeterince soğuk değildi. Buz çıkarttık ki içine atalım diye o sırada buzları yere döktük, dökünce de doğal olarak kullanılmaz hala geldiği için bizde onu sıcak suda yıkadık ki temizlensin diye skdljskl neyse buzlar elimizin içinde kayboldu ve yıkık gibi ortada kaldık.. Buda böyle anlatmak istediğim saçma bir anıydı. Daha güzellerini bu anım beğenilir ise paylaşıcam

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bir buzun eriyişi / çöküşü adlı çalışmamız olabilirdi :D

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Ben bu yüzden oldum dertler insanı.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
buzları yere döktük, dökünce de doğal olarak kullanılmaz hala geldiği için bizde onu sıcak suda yıkadık ki temizlensin diye skdljskl neyse buzlar elimizin içinde kayboldu ve yıkık gibi ortada kaldık..
Buz temizlesin diye sıcak suda yıkamakta baya iyiymiş, bari soğuk suda yıkasaydınız.
Devamını kesinlikle bekliyorum. dsjfdjhfdshj

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
Buz temizlesin diye sıcak suda yıkamakta baya iyiymiş, bari soğuk suda yıkasaydınız.
Sus çaktırma sjdklsjdls çocukluk..

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
Hani bide sıcakta değil KAYNAR jsdsjdlks

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Küçükken köye gittiğimiz zaman mutlak suretle kesinlikle kuzenlerimiz ile dede evinde bir araya gelirdik. Tabi daha küçüğüz çocukluğun verdiği enerji olsun mutluluk olsun çok eğlenirdik. En sevdiğim kuzenim o zaman Dila'ydı ve hep öyle kalacak. Dila ile bir kuzenden daha öte kardeş gibiydik yani her yaptığımız bir olurdu neyse bi gün biz hazırlık yapıyoruz evde sinema odası hazırladık falan film izleyeceiz falan kola almıştık ama kola yeterince soğuk değildi. Buz çıkarttık ki içine atalım diye o sırada buzları yere döktük, dökünce de doğal olarak kullanılmaz hala geldiği için bizde onu sıcak suda yıkadık ki temizlensin diye skdljskl neyse buzlar elimizin içinde kayboldu ve yıkık gibi ortada kaldık.. Buda böyle anlatmak istediğim saçma bir anıydı. Daha güzellerini bu anım beğenilir ise paylaşıcam
Sayenizde maddenin hallerini öğrenmiş olduk, sizlerde tecrübe etmişsiniz. :D

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye

ArifeSLMZ

Lady's first

Discord:

Arife Solmaz#8427

Elmaslar
97
Puanlar
1.610
Yer
Türkiye
B

BetaConds

Ziyaretçi
Kuzenler ah o kuzenler ağlarken yanında gülerken yanında duran o kuzenler varya Her sırrımı bilirler :c

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı