• Merhaba savaşçı, biraz yardıma ihtiyacın var gibi görünüyor. Ben sana yardım edeceğim!

Eğer Minecraft Skript hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Plugin hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Sunucu Saldırıları hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Bungeecord hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Modlar hakkında destek almak istiyorsan buraya, Minecraft Haritalar hakkında destek almak istiyorsan buraya ve son olarak Minecraft Genel hakkında destek almak istiyorsan buraya tıkla!

Paylaşım Küfür Engelle v.1.0 |Java_Coder|

Java_Coder

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
17
Puanlar
200
Java_Coder#8159
Merhaba Mc-Tr Forum Üyeleri,
Bu konuda sizlere Küfür Engelle isimli pluginimi tanıtacağım.

/kufurekle küfür yazarak küfrünüzü kayıt ediyorsunuz.
Kayıtlı küfürlere configden bakabilirsiniz ve silebilirsiniz.
Ve bitti!
Artık oyunda kimse o küfrü yazamaz.
Küfür cümle içinde geçse dahi ya da gizlenmeye çalışılsa yine de engellenir.
Malesef forum kuralları gereği küfür engellediğini gösteremiyorum ama çalışıyor deneyebilirsiniz.
Küfür engelleyebilmek için op olmanız gereklidir!
İyi Forumlar..

Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Lara

the Black Never Lie
Premium
Elmaslar
447
Puanlar
1.190
Lara #4089
Minecraft
Lara
Mesela ben "lara" kelimesini engellesem ve sunucuda "uzaklara" yazsam, uzaklara kelimesi lara içerdiği için onu da engeller mi?

Java_Coder

Elmaslar
17
Puanlar
200
Java_Coder#8159
Mesela ben "lara" kelimesini engellesem ve sunucuda "uzaklara" yazsam, uzaklara kelimesi lara içerdiği için onu da engeller mi?
Evet engelliyor zaten küfür olanları yazacağın için sıkıntı olmaz.

Java_Coder

Elmaslar
17
Puanlar
200
Java_Coder#8159
Saçma olmaz mı o biraz? Öyle olduğu zaman "team" gibi kelimeler de engellenmiş oluyor :/
Neden saçma olsun ki team niye engellensin , senin söylediğin biraz saçma oldu şu an.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Neden saçma olsun ki team niye engellensin , senin söylediğin biraz saçma oldu şu an.
İçinde zaten küfür geçiyorsa onun nasıl bir kelime olursa olsun yasaklanması lazım.
Senin dediğin lara gibi örneklerde o kullanıcının hatası ,gidip lara küfür olmadığı halde yasaklarsa sıkıntı çıkar.

Lara

the Black Never Lie
Premium
Elmaslar
447
Puanlar
1.190
Lara #4089
Minecraft
Lara
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İçinde zaten küfür geçiyorsa onun nasıl bir kelime olursa olsun yasaklanması lazım.
Senin dediğin lara gibi örneklerde o kullanıcının hatası ,gidip lara küfür olmadığı halde yasaklarsa sıkıntı çıkar.
"team" kelimesinin son iki harfi normalde engellenmiş bir kelime olacak, ama bu sefer de team yazamayacaklar mesela kdflhkf

Java_Coder

Elmaslar
17
Puanlar
200
Java_Coder#8159
"team" kelimesinin son iki harfi normalde engellenmiş bir kelime olacak, ama bu sefer de team yazamayacaklar mesela kdflhkf
Team değil de takım kullanılır olur biter.
Veya bir sistem daha eklerim o da bu şekilde içinde küfür geçen ama küfür olmayan kelimeleri açar.

Java_Coder

Elmaslar
17
Puanlar
200
Java_Coder#8159
Bunun gibi bir sürü örnek var ama. Mesela "psikoloji" kelimesinde de küfür geçiyor ama pluginin onu da engelleyecektir :;p
Bug buldun teşekkürler.
Bir dahaki sürümde bu tür kelimelerin düzeltilmesi için yeni bir opsiyon oluşturacağım.

duVel

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
340
duVel#4022
gamehd.hakan
@Lara adlı arkadaşımızın belirttiği bug düzeltilirse harika bir eklenti olacaktır.

NumberOne

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
9
Puanlar
310
OnaycanKran#0035
Minecraft
OnaycanKran
@Lara Arkadaşımızı Sonuna Kadar Destekliyorum.

Senpai

Java, Skript and C++
Elmaslar
133
Puanlar
3.140
EgeIsCoding
Minecraft
EgeIsCoding
Bunun gibi bir sürü örnek var ama. Mesela "psikoloji" kelimesinde de küfür geçiyor ama pluginin onu da engelleyecektir :;p
Arkadaş Java Developer değil belli o yüzden fazla şey beklemeyin :)

CraftRosi | Arda

Play.CraftRosi.Tk
Premium
Elmaslar
232
Puanlar
640
Arda#6888
arda.aga49
Minecraft
HackerJojuk
bencede saçma mesela ben sunucumda play i kaldırmıştım rehber in adı feroplay 'di çok fazla sorun oluyordu

Yukarı