Arşiv Kripto Network 1.16.5 ÖZGÜN SURVİVAL SUNUCUSU | play.kriptonw.com

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Çikolatalı Kek

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
10
Puanlar
915
Minecraft
Discord
CikolataliKek#7468
Sunucu IP Adresi
play.kriptonw.com
Sunucu Sürümü
1.16.5
Sunucu Slotu
500
Sunucu Türü
Survival
Zorluk Seviyesi
Orta
001.jpg
003.jpg
002.jpg
004.jpg

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ SÜRELİ VE PANELLİ CLAİM SİSTEMİ

Sunucu ve sistemleri tamamen eleştiriye açıktır fakat lütfen şu sunucunun aynısı demeden önce düşünün; kaç sunucu daha size böyle köklü bir sistemi sunabilir?

claim3.png
claim4.png
claim7.png
claim13.png
claim8.png
claim12.png
claim10.png

claim11.png
claim5.png
claim6.png
claim14.png
claim15.png
claim16.png
claim17.png
claim18.png
claim20.png
claim21.png
claim22.png
claim23.png

RÜTBELER VE GÖREVLER

Tamamen p2w(pay to win - para ver kazan) karşıtı olan sunucumuzda, VIP alanlar bile rütbe kasmak zorunda!

NASIL RÜTBE ATLAYACAĞIM ?

Sunucuda bulunan görevleri yaparak rütbe tecrübesi kasmanız gerekiyor. (tamamı için oyunda /görevler)
(Her görevi istediğiniz kadar yapabilirsiniz.)

görev (1).png

görev (2).png

DETAYLI RÜTBE MENÜLERİ

Her rütbenin kendine ait her şeyi içeren detaylı bir menüsü var.
ÖRNEK
rütbe (5).png

rütbe (6).png
rütbe (7).png
rütbe (8).png
rütbe (9).png

rütbe (2).png
rütbe (10).png
rütbe (11).png
rütbe (12).png
rütbe (13).png
rütbe (1).png
rütbe (4).png
rütbe (3).png

KOZMETİKLER

Dış görünüşünüzü mükemmelleştirebileceğiniz eşsiz kozmetikler sizleri bekliyor!

kozmetik.png

Sizi rastgele bir yere ışınlarken az olsa da eğlendirmek; gözlerinize güzel, animasyonumsu bir şey göstermek istedik.
(Video hızlandırılmıştır.)

Özel eşyalarda özel dokular bulunmaktadır. Sunucuya giriş yaparken sunucuyu düzenle kısmından kaynak paketini aktif yapmalısınız, kaynak paketi yüklemesini reddederseniz giriş sağlayamazsınız.

Özel zırh setleri yüksek can, hız verirken özel silahlar ile büyü basmadan normalden çok yüksek hasarlara ulaşabiliyor aynı zamanda yaratık öldürdükçe para kazanıyorsunuz!

ÖZEL EŞYALAR NASIL YAPILIR ?

/tarifler yazarak ulaşabildiğiniz menüde bütün özel eşyalar ve yapımında gerekenler bulunmaktadır.

tarifler.png

ÖRNEK: KRİSTAL SET
özel eşya (1).png

özel eşya (2).png
özel eşya (3).png

KRİPTO HAZİNESİ

Dünya üzerinde rastgele bir koordinat verilir, verilen koordinata 30 dakika sonra kilitli bir hazine düşer. Oyuncular hazineyi parçalamaya başlar, hazine parçalanana kadar pvp kapalı kalır. Hazine parçalandığında güzel bir patlama animasyonu gelir, hazine 2 dakika sonra ödül sandığıyla geri gelmek üzere ortadan kaybolur ve pvp aktif edilir. 2 dakika içerisinde yaşamayı başaran kişi/takım hazinenin ödüllerine sahip olur. Kripto Hazinesinin ödül sandığı ise özel eşyaların yapımında kullanılan büyülü madenlerle doludur.

hazine1.png
hazine2.png
hazine3.png
hazine4.png
hazine5.png

Kripto Zindanı ve Kripto Ejderhası sistemlerini görsellerle anlatamadık, buyrun eğlenceli tanıtım videomuz:

play.kriptonw.com
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

kripto_network.png

gif-2.gif

Ekler

• claim9.png
    claim9.png
    655,7 KB · Görünt.: 31
Son düzenleme:

Jefurmenx

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
29
Puanlar
410
Minecraft
Discord
jeffurmen#1498
Tasariae çok hoşuma gitti. Sistemler desen bahsetmeye gerek yok. Başarılar

batuhanacar

Çok söze gerek yok, biz geliyoruz
Yasaklandı
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
500
Puanlar
2.785
Yer
Tekirdağ
Discord
Batuhan#3347
bana knight'i hatırlattı bu sunucu elinize sağlık.

Kuantum+

Kuantum+ || 2021!
Kuantum+
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
10
Elmaslar
543
Puanlar
8.440
Discord İzni
Minecraft
Discord
BORA BERKAY#1881
Tasarım başarılı, pakete ise oldukça emek verildiği aşikar.
İncelemek için uğrayacağım, başarılar!

MartiniBiancoo

Koydum Çalışma Masasını
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
36
Puanlar
3.960
Yer
İstanbul
Minecraft
Discord
! MartiniBiancoo#0123
3 Hafta önce açılması dışında bir sorun göremedim. Başarılar !

Whiskey's

Savaştayım Ölüyom
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
10
Elmaslar
152
Puanlar
11.290
Yer
Türkiye İzmir
Minecraft
Discord
Whiskey#0028
Eki Görüntüle 178187Eki Görüntüle 178127Eki Görüntüle 178188Eki Görüntüle 178128

RÜTBELER VE GÖREVLER

Tamamen p2w(pay to win - para ver kazan) karşıtı olan sunucumuzda, VIP alanlar bile rütbe kasmak zorunda!

NASIL RÜTBE ATLAYACAĞIM ?

Sunucuda bulunan görevleri yaparak rütbe tecrübesi kasmanız gerekiyor. (tamamı için oyunda /görevler)
(Her görevi istediğiniz kadar yapabilirsiniz.)

Eki Görüntüle 178169
Eki Görüntüle 178170

DETAYLI RÜTBE MENÜLERİ

Her rütbenin kendine ait her şeyi içeren detaylı bir menüsü var.
ÖRNEK
Eki Görüntüle 178175
Eki Görüntüle 178176Eki Görüntüle 178177Eki Görüntüle 178178Eki Görüntüle 178179
Eki Görüntüle 178172Eki Görüntüle 178180Eki Görüntüle 178181Eki Görüntüle 178182Eki Görüntüle 178183Eki Görüntüle 178171Eki Görüntüle 178174Eki Görüntüle 178173

KOZMETİKLER

Dış görünüşünüzü mükemmelleştirebileceğiniz eşsiz kozmetikler sizleri bekliyor!

Eki Görüntüle 178158

Sizi rastgele bir yere ışınlarken az olsa da eğlendirmek; gözlerinize güzel, animasyonumsu bir şey göstermek istedik.
(Video hızlandırılmıştır.)

Özel eşyalarda özel dokular bulunmaktadır. Sunucuya giriş yaparken sunucuyu düzenle kısmından kaynak paketini aktif yapmalısınız, kaynak paketi yüklemesini reddederseniz giriş sağlayamazsınız.

Özel zırh setleri yüksek can, hız verirken özel silahlar ile büyü basmadan normalden çok yüksek hasarlara ulaşabiliyor aynı zamanda yaratık öldürdükçe para kazanıyorsunuz!

ÖZEL EŞYALAR NASIL YAPILIR ?

/tarifler yazarak ulaşabildiğiniz menüde bütün özel eşyalar ve yapımında gerekenler bulunmaktadır.

Eki Görüntüle 178162

ÖRNEK: KRİSTAL SET
Eki Görüntüle 178159
Eki Görüntüle 178160Eki Görüntüle 178161

KRİPTO HAZİNESİ

Dünya üzerinde rastgele bir koordinat verilir, verilen koordinata 30 dakika sonra kilitli bir hazine düşer. Oyuncular hazineyi parçalamaya başlar, hazine parçalanana kadar pvp kapalı kalır. Hazine parçalandığında güzel bir patlama animasyonu gelir, hazine 2 dakika sonra ödül sandığıyla geri gelmek üzere ortadan kaybolur ve pvp aktif edilir. 2 dakika içerisinde yaşamayı başaran kişi/takım hazinenin ödüllerine sahip olur. Kripto Hazinesinin ödül sandığı ise özel eşyaların yapımında kullanılan büyülü madenlerle doludur.

Eki Görüntüle 178164Eki Görüntüle 178165Eki Görüntüle 178166Eki Görüntüle 178167Eki Görüntüle 178168

Kripto Zindanı ve Kripto Ejderhası sistemlerini görsellerle anlatamadık, buyrun eğlenceli tanıtım videomuz:

play.kriptonw.com
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Eki Görüntüle 178185
Eki Görüntüle 178186
Rtp yi özellik olarak eklemeniz garibime gitti. Sunucuya girmedim ama gördüğüm tek güzel şeylerden biri mythicmobs ve texturepack. Çokta fark yok normal svlerden. Kürek claim olmayan diyince yeni bir tarz claim eklentisi yazdınız sandım fakat sizin claim sisteminizde çok kullanılan bir plugin. Yanlışım varsa düzeltin. 7/10 Sunucuya girdigimde düzelteceğim başarılar!

Son düzenleme:

NotNull

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
65
Puanlar
1.515
Minecraft
Discord
NotNull#0001
ItemsAdderin custom özelliklerinden başka bir yenilik göremedim başarılar.

KollariSwain

😎🤏
Altın Üye
Sunucu Sahibi
En iyi cevaplar
71
Elmaslar
693
Puanlar
3.560
Discord İzni
Minecraft
Discord
KollariSwain#2492
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı