Sol Reklam

KozmikNetwork - Eğlenceli, Geliştirilmekte Olan Akıllı Discord Botu (Türkçe)

Rahim Q.

Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz kişide bulunmaz

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV
Merhaba MC-TR kullanıcıları, bugün sizlere orta halli ortaya karışık bir bot tanıtacağım.
Her gün kullanıcılarının tavsiyeleri ve hataları fark etmemiz sayesinde sayesinde buralara kadar gelebilmiştir.
Sizde tavsiye vermek isterseniz k!tavsiye komutuyla verebilirsiniz.

1.Öncelikle botun prefix'i k! , yardım komutunu kullanırsanız sizi 4 katagori karşılayacaktır.

20190723_154950.png

2.Yetkili komutlarımız pek fazla olmasa bile geliştirilmektedir.Sunucunuzda koruma istiyorsanız botumuzu kullana bilirsiniz.(Yeni korumalar yakında eklenecektir ve hatalar düzeltilecektir)

Capture2.PNG

3.Kullanıcı komutlarımız hepsi hatasız bir şekilde sizi karşılamaktadır.Yakında kullanıcı komutları düzeltilecektir.

Capture3a.PNG

4.Eğlence komutlarımız kullanıcı komutlarıyla karışa bilir hatamızın farkındayız fakat bu aralar meşgül olduğumuzdan düzenleyemedik.Karşınızda eğlence komutları hepsi hatasız şekilde çalışıyordur.

Capture4.PNG

5.Müzik komutları yeteri kadar bilgi verilmekte ve hepsi çalışmaktadır.Sorunsuz ve lagsız kullana bilirsiniz.

Capture5.PNG

Botumuzu sevdiyseniz ve eklemek istiyorsanız: Buraya tıklaya bilirsiniz

Discord Bot List sayfamıza göz atmak ve oy vermek isterseniz: Buraya tıklaya bilirsiniz

Tam tamına 10 komut 1 hafta sonra eklenecektir ve hatalar düzeltilecektir.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Diğer botlarda müzik komutları göremiyordum ancak sizinkinde görmek açıkçası beni memnun etti. Umarım bu yolda iyi yerlere ulaşırsınız, kolay gelsin.

Rahim Q.

Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz kişide bulunmaz

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV
Diğer botlarda müzik komutları göremiyordum ancak sizinkinde görmek açıkçası beni memnun etti. Umarım bu yolda iyi yerlere ulaşırsınız, kolay gelsin.
Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı