• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tasarım KONU TASARIMIM [2]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jessy

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
9
Puanlar
0
Yorumlarınız,eleştirileriniz ve önerileriniz benim için çok önemlidir yetersiz yerleri lütfen belirtin.

Rnv7J6.png

UsainSrht

Administrator of PurpurMC
Altın Sunucu
Sunucu Sahibi

Discord:

UsainSrht#4957

Elmaslar
409
Puanlar
11.030
Yer
Çukurova, Adana
Minecraft
sencede çok kısa değilmi ? yinede biraz güzel ;)

Jessy

Elmaslar
9
Puanlar
0

R1VALS

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
31
Puanlar
0
Kısa Olmasa Daha Güzel Olabilir?

Jessy

Elmaslar
9
Puanlar
0

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.196
Puanlar
13.575
Yer
Samsun
Gözümden kaçmaz :)

Jessynin kafası 3 boyutlu diğerleri 3 boyutlu değil ve görseller kısmı yok :D

ayrıca biraz daha bilgi verebilirsiniz. 2 satır yazıyla biz kimiz :d what?

Jessy

Elmaslar
9
Puanlar
0
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!

Üstte kısa olmasını belirttim dostum,görseller kısmı filan eklenebilir yani ben bunu örnek olarak yaptım fakat değerli yorumun için teşekkür ederim.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.196
Puanlar
13.575
Yer
Samsun
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!

tamam dostum birşey söylemedim olumsuz olarak sadace demek istediğim yani örnek olarak yapsan bile acelen neydi ki daha gelişmiş yapabilirdin gene örnek olarak :)

Jessy

Elmaslar
9
Puanlar
0
T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Öncekinden kat ve kat daha güzel olmuş banada öğret bro nasıl yapıyorsun , Başarılar dilerim :D

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
209
Puanlar
9.520
Minecraft
Şuan hafif bi kanser oldum görsele bakamıyorum bile ortalanmamış olması beni çok rahatsız etti

Batuhan Yenidogan

Düşünün, çünkü henüz yasaklanmadı.

Discord:

Batuhan Yenidogan#1803

Elmaslar
1.542
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Kısa olmuş falan gibi bir eleştiri yapmayacağım. Gayet sade ve hoş. Sadece biraz daha fotoğrafı doldurmalısın bence göze batmayacak şekilde onun dışında arkaplan rengini biraz daha açabilirsin. Ellerine sağlık. :)

xDespee

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
372
Puanlar
9.775
Yer
Kayseri
Minecraft
Sunucu özellikleri hakkında kullanılabilecek bir tasarı. Sade ve hoş. Kısa evet ama hoş gözüküyor.
Eline sağlık.

Jessy

Elmaslar
9
Puanlar
0
Efendim gerçekten o konuda çok haklısınız bir sonra ki konumda böyle bir şey olmayacak.Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.[DOUBLEPOST=1521635670,1521635551][/DOUBLEPOST]

Öneriniz ve beğendiğinize çok sevindi,değerli yorumunuz için teşekkür ederim.[DOUBLEPOST=1521635738][/DOUBLEPOST]
Beğendiğinize sevindim,dediğim gibi kısa olması örnek çalışma olduğu içindi yoksa görseller eklenecektir.Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı