Sol Reklam

Tasarım Konu tasarımı nasıl yapılır

• Konuyu başlatan ThanatosUltio
  • Başlangıç Tarihi
  • 2.085
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Merhaba MC-TR üyeleri bugün sizlere birşey sormak istiyorum , Nasıl güzel bir minecraft sunucu konu tasarımı yapabilirim tasarım olaylarında nasıl gelişirim tasarım arka planlarını nerden nası bulurum bunları yazarsanız beni mutlu edersiniz.

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Merhaba,

Tasarım photoshop kullanma bilgisinden çok yaratıcılığınıza bağlıdır. PS kullanmayı öğrenmek için youtubeden izleyebilirsin. Arka plan konusuna gelirsek; tamamen sana kalmış. İster "minecraft wallpaper" kullan ister harici resimler kullan. Tasarım güzelse hepsi hoş duruyor.

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
PS Kullanmayı biliyorum aslında fakat şu font kurma , Arka plan meselelerinde çok kararsızım bu konuda sizden yardım alabilirsem birazda olsa tasarım yapabilecegime inanıyorum :D

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Bana sorarsan,

İlk olarak sunucunun özellikleri tanıtarak shader ile resimlerini çekmelisin, Photoshop bilgin varsa bu özellikleri editleyerek bir resim halinde konuya koyman gayet güzel olur. Ondan sonra bir taslak oluştur ve üstünde çalış, zaman geçtikçe ekleyeceğin şeyler zaten aklına gelir. Sadece konunda sunucunun tüm özelliklerini anlatmaya bak. Boş yazı ve resim insanı sıkar, konu ile ilgili yazı ve resim kullanmalısın.

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Biraz fikir oluştu aklımda kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı