Sol Reklam

Konu Tasarımı Mesajları Bence Spam Mesajlar

Burakzzers

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

burakmosby

Elmaslar
30
Puanlar
13.525
Yer
github.com
Minecraft
burakmosby
Twitter
burakmosby
Ne zaman bir sunucu tanıtım konusuna baksam 10 yorumun 8i konu tasarımıyla alakalı ve bence bu mesajların hepsi mesaj kasmak için yazılan mesajlar. CraftRise sadece yazı ve sunucu fotoğraflarından oluşan bir konu paylaşsa kimse konu tasarımına laf atmaz çünkü Türkiye'nin en gelişmiş sunucularından birisi ve ismi olan bir sunucu. Ama aynı sistemleri olan XCraft isimli bir sunucu aynı tasarımla bir konu paylaşsa sistemler görmezden gelinir ve konu tasarımına laf edilir sunucu anında çöp edilir. Forumdaki insanların konu tasarımına laf atmaları bence çok boş bir olaymış gibi geliyor ve spam mesajlar olduğunu düşünmekteyim. Sizin fikirleriniz neler?

benkimimaa

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Susturuldu
Elmaslar
5
Puanlar
535
Yer
s
konu tasarımı geliştirilebilir. onun dışında sunucu iyi gibi başarılar dilerim.

IloveMaju09

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

! ILoveMaju#4499

Elmaslar
26
Puanlar
295
Yer
Ankara
Minecraft
ILoveMaju0
Ne zaman bir sunucu tanıtım konusuna baksam 10 yorumun 8i konu tasarımıyla alakalı ve bence bu mesajların hepsi mesaj kasmak için yazılan mesajlar. CraftRise sadece yazı ve sunucu fotoğraflarından oluşan bir konu paylaşsa kimse konu tasarımına laf atmaz çünkü Türkiye'nin en gelişmiş sunucularından birisi ve ismi olan bir sunucu. Ama aynı sistemleri olan XCraft isimli bir sunucu aynı tasarımla bir konu paylaşsa sistemler görmezden gelinir ve konu tasarımına laf edilir sunucu anında çöp edilir. Forumdaki insanların konu tasarımına laf atmaları bence çok boş bir olaymış gibi geliyor ve spam mesajlar olduğunu düşünmek
Olabilir

Aeria

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Aeria#0000

Elmaslar
8
Puanlar
580
Yer
Bursa
Minecraft
Aeria

Makstosei

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Makstosei #5229

Elmaslar
1
Puanlar
910
Minecraft
Makstosei
Konu tasarımını beğendiğim sunucunun da güzel olduğu başlıklarda bile konu tasarımı geliştirilebilir denildiğini gördüm. yadırgamıyorum. survival sunucu adı altında "hayatta kalma" namına hiç bir özellik bulunmayan sürekli ekstra pluginler eventler bilmem neler yapılan sunucuların da eleştirilmesi namına tek bir yorum görmedim. o yüzden yorumlara bakarak hiç bir servera girmekten vazgeçmedim, geçmeyeceğim de. konu tasarımıda zerre umrumda olmaz. zaten kurallarda yazmışlar 3 resim at link koy sunucunu yanıltıcı olmadan tanıt. yeter de artar bile diye düşünüyorum.

BurakDarama

Fırında Isıttığım İlk Taş
Hosting

Discord:

Burak Darama#9086

Elmaslar
15
Puanlar
2.055
Minecraft
burakdarama
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı