• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

◄ Konu Tasarımı Çalışmam ◄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
799
Puanlar
12.585
Yer
Türkiye
Minecraft
Yorumlarınızı bekliyorum :D
bHbM5y.png

SoulX

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
2.566
Puanlar
13.570
Yer
Antalya
Başlıktaki karesel bölge olmamış, onun dışında ortalama idare eder bir tasarım.

LySoon

Level Designer
Elmaslar
986
Puanlar
17.145
Minecraft
Anti aliasing kapalı gibi olmuş neden bi fikrim yok tasarımcı değilim ama normal birisi olarka kötü duruyo bu durum bunu çöz bir an önce bence

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
306
Puanlar
9.570
Diğer tasarımlarına nazaran en iyisi bu bence.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!
Elmaslar
1.321
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Maalesef güzel olmamış. Tasarıma koymaya çalıştığınız şıklık sadeliği beraberinde götürüp yerine bir birine uymayan şekiller ve renkler getirmiş. Unutmayalım ki tasarımlara güzelliği çoğunlukla sadelik ve şıklık getirir ve şıklık demek şekillerin çoğunluğu değil renklerin ve ona uygun sade şekillerin seçkimidir. Bu düşünce benim nezlimde böyledir.​

shad

the temple of the king
Elmaslar
1.443
Puanlar
17.290
Minecraft
Her başlığın aynı olması ve arkaplan görsellerinin ön plana çıkararak resmi yok edip arkaya odaklanmasını sağlamışsın. Arkaplanı biraz saklamalı (karartmalı) ve yazıyı ön plana çıkartman gerekiyor ki daha dikkat çekici olabilsin. Biraz daha gayret ve emek gösterirsen güzel işler çıkabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı