Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Komut Skripti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kalpazankizan321

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
26
Puanlar
900
Öncelikle Selamun Aleyküm. Önceki konularımdan birinde böyle bir skript istemiştim yani bu skriptin amacı oyuncuların pl gibi ve başka başka sunucuyu tehdit edecek komutları kullanmasını engellemek ve seçtiğimiz komutlar dışında komut kullanımını yasaklamaktı. Fakat şu an deneyince farkettim de evet oplar istediği komutu kullanabiliyor fakat mesela skripti reloadladığımda op değilsem kendimi konsoldan op yapamıyorum sunucuyu stop layamıyorum skripti değiştirip konsoldan tekrar sk reload yazacaktım oda olmuyor yani konsolunda komut yapmasını yasaklıyor açıkçası. Bu skripti değiştirip konsolunda komutları kullanabilmesini sağlar mısınız? Oplar la aynı yetkide olsun yani oyuncular gibi olmasın konsol :D

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Skriptin yapısını tam bilmiyorum ama bu şartı eklerseniz konsoldan kullanılmışsa işleme devam etmeyecektir, eğer yapamazsanız skriptinizi atabilirsiniz
Kod:
if sender isn't console:
    ...

kalpazankizan321

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
26
Puanlar
900
Skriptin yapısını tam bilmiyorum ama bu şartı eklerseniz konsoldan kullanılmışsa işleme devam etmeyecektir, eğer yapamazsanız skriptinizi atabilirsiniz
Kod:
if sender isn't console:
    ...
Hocam kusura bakmayın skripti koymayı unutmuşum vallaha ya. Hemen altta paylaşıyorum skripti. Cevaplarınızı skript üzerine ekleyebilirseniz çok makbule geçer.
Kod:
on command:
    if player isn't op:
        if command is not "örnek1" or "örnek2":
            cancel event
            send "&cÜzgünüm, böyle bir komut yok. Kullanabileceğin komutlar: &b[örnek komut]"

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Kod:
on command:
    if sender isn't console:
        if player isn't op:
            if command is not "örnek1" or "örnek2":
                cancel event
                send "&cÜzgünüm, böyle bir komut yok. Kullanabileceğin komutlar: &b[örnek komut]"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı