• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Komşunuzun Yaptığı En Büyük Saçmalık Neydi?

Lara

the Black Never Lie
Premium
22 Temmuz 2018
423
359
590
Lara #7413
Lara

Komşunuzun yaptığı en büyük saçmalığı yazabilir misiniz?
En absürt olanını merak ediyorum cidden ajkdsgk

Ben başlıyorum;

Benim üst komşuaşklarım çok mükemmel insanlar..
Balkondan aşağı tırnak kesiyorlar kendileri kfjdl
Evi 3 kişi tutup çook daha fazla kişi kalıyorlar, hatta bence kendileri bile birbirini tanımıyor. Geleni alıyorlar içeri kjfd
Aşırı gürültü yapıyorlar, bir şey diyince de bağırıp çağırıyorlar :(
5 gün önce bizim kapıyı çizmişler ben kütüphanedeyken :|

Elmaslar: Woodie

iTargetDS

Altın Benim Yeni Sevgilim
8 Ekim 2017
453
85
540
iTargetDS #6159
iTargetDS
iTargetDS

Komşunuzun yaptığı en büyük saçmalığı yazabilir misiniz?
En absürt olanını merak ediyorum cidden ajkdsgk

Ben başlıyorum;

Benim üst komşuaşklarım çok mükemmel insanlar..
Balkondan aşağı tırnak kesiyorlar kendileri kfjdl
Evi 3 kişi tutup çook daha fazla kişi kalıyorlar, hatta bence kendileri bile birbirini tanımıyor. Geleni alıyorlar içeri kjfd
Aşırı gürültü yapıyorlar, bir şey diyince de bağırıp çağırıyorlar :(
5 gün önce bizim kapıyı çizmişler ben kütüphanedeyken :|
Helal olsun ne diyeyim xD

Heralde zile basıp kaçmak aklıma gelen bu var.

Elmaslar: Lara

Woodie

Merhaba Dünya, Seni Özledim
K. Editör
Premium
26 Şubat 2016
1.485
1.336
1.890
atabaran81
Garp#2280
goldenfreddy306

Bizim oturduğumuz apartman 4 katlı biz 4. katta oturuyoruz bizim en absürt komşu 1. katta oturuyor. Neyse biz taşındığımız sırada Gümüşova'nın Delisi lakaplı bir adam varmış gel zaman git zaman bunlarda bizim apartmana taşındılar. Neyse kapıda falan karşılaşıyoruz görsen adam çok efendi fakat deliymiş. Bizim apartmandaki diğer komşular (Gümüşova'lı olanlar.) diyor "Tersine kaçma silahı çıkarır vurur.". Başta çok sallamadık fakat adam cidden deli çıktı geçen gün kapının önünde kediler vardı pisletmişler etrafı kedileri poşede koyup ağaca bağlamış adam.

Elmaslar: admiraldus ve Lara

Volume

Skripter & BackEnd Coder
Premium
14 Ağustos 2018
194
70
190
JON♥TURK
VolumeGG

Komşularımız Su Vanasını Kapattılar, O Günde Haber Yayılmıştı Sular Kesilecek Falan, 3. Su Olmayan Günün Sonunda Vananın Kapalı Olduğunu Fark ettik.

Elmaslar: Lara

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.
Seçkin Üye
Premium
18 Şubat 2018
982
316
590
Burak#9638
BurakXX

Eve geç geldiğinden dolayı her gün saat 3 te bulaşık makinesi çalıştırması , süpürge çalıştırması :(

Emo PvP

Zombi Geldi, Beni Yedi
20 Ağustos 2018
269
57
190

Geceleri çok gürültü yapıyolar,garip garip sesler felan... hocam tamam yapsınlarda bizi rahatsız etmesinler! :D

Elmaslar: Mehmet Baki

GandalfDayi

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
28 Ekim 2018
21
16
30
λlprn #6144
GandalfDayi

Bizde öyle garip komşu bazen akşamları gelip soruyorlar hatta süpürge çalıştırcazda... Şu ana kadar hayatımda kötü komşuyla karşılaşmadım :melek:

sabri68tknn

Fırında Isıttığım İlk Taş
19 Aralık 2016
88
39
440
sabritekin
SabriTekin#1119
Sabri68Tkn
Sabri68Tkn

Beni gördü sannedip kapıyı kapatmaşın diye koşmuştum ama apartmanın kapısını kapatmışdı. Çok sinirlenmiştim ve kapıyı hızlıca anahtarımla açıp ayağımla gürültü yaparak merdivenlerden çıkıyordum. Beni beklemiş ve onu görünce biraz utanmıştım ama o benden kusura bakma görmedim seni demişti. O gün bugündür yaptığım hareketleri yapmadan önce iki defa düşünüyorum.