Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kolay Skript Yazma Programı // Yeni Versiyon Geliyor

Premium Version

• Oy Verenler
    6
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CheartMan

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Basic Skript
Hatırlarsanız bi' ara 2 konu paylaşımı bulundum kolay skript yazma diye 2 versiyonu bulunuyordu şimdi ise daha iyisi
ve daha hatasız bi' şekilde sizlere göstereceğim ama ilk önce bana 2 eleman lazım :) birisi grafiker diğeri ise skripter
grafik ve skript hakkında fazla bilgim olmadığı için sıkıntılar çıkabiliyor bu yüzden bu 2 eleman gerekli

Konular

Link:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Link:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

İkisinde de yardımcı olabilirim.

Hangi program ile yapıyorsun? Ayrıca skriptte yardım edebilirim.

Bu konudaki link kırık. Mediafire yüklemeniz tavsiyemdir.

Kardeşim bayadır yoktun, hoş geldin yeniden aramıza.

Hocam aslında buna gerek yok bence. Çünkü oyuncu hangi alanda kullanılacağını anlayamaz. En iyisi njol'ün wikisi ve skunity.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!

Katılıyorum ancak ingilizcesi kuvvetli olmayanlar için işe yarar bir program olabilir veyahut unuttugumuz zaman tarayıcıdan bakmak yerine bu program yardımcı olabilir nasıl bir şey olucak bilmiyorum ancak şahsen ben sk yazarken ' : ' koymayı unutuyorum bazenleri ya da command ı triggerlamayı bu konularda belki yardımcı olabilir fakat size katılıyorum olsa da olur olmasa da olur bir program ancak grafik vb şeyler iyi olursa göz yormayan kullanabilirim belki ben :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı