Sol Reklam

Kodzer.com.tr nasıl bilirsiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iNetwork

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
9
Puanlar
8.760
slmlar uzun bir aradan sonra tekrar sunucu açmak için bir yola koyuldum. Her şeyden önce önemli oln ve ilerde sıkıntılar yaşatmayan bir firmayla çalışmak istiyorum. Kodzeri beğendim sizin görüşleriniz nelerdir ?

NOT: yakında satısa acağız dedikleri +50 oyunluk bir projeleri varmış. demekki bunu kaldırcak alt yapılarıda var. Kullanan veya kullanmayan herkes görüşünü yazsın, benden sonra alacaklarada örnek konu olur inş. :D

ErenOFC

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
219
Puanlar
13.860
Güzel, ama bence ilgisizler.

CreationsEpic

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0

ErenOFC

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
219
Puanlar
13.860
Güzel, ama bence ilgisizler.
7/24 destek veren bir firma nasıl ilgisiz olabilirki?
"Bence" kelimesini görmüyorsun sanırım demekki bir sorun yaşadımda yazdım, işe yarayacak bir cevap vermedikden sonra cevap verse ne olur vermese ne olur.

KODZER

Kodzer.games
Elmaslar
130
Puanlar
0
Yer
Ankara

ISquzy

FORUM bizim PREMİUM kira.
Elmaslar
64
Puanlar
13.495
Yer
Tokyo
Minecraft
ISweys
Bence rakip firmalara göre daha ilgililer.

Örnek ben bir * firmaya sorun olduğunu serverın ipsinin sabit olmadığını söylüyorum. Adamlar geliyor 1-2 hafta sonra cevap veriyor.

BerkPro

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı
Elmaslar
51
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Kodzer.com.tr firmasından daha iyi bir firma yok! Bence Kodzer'i seçmelisin.

UtkuCan

Maşuk

Discord:

utkucan#5700

Elmaslar
37
Puanlar
13.270
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
UtkuCanCANATAN
Şuan halihazırda vds sine sahip olduğum frimadır. Güvenilirdir. Tavsiye ederim.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Merhabalar Kodzerin hakkında biraz bilgilendirme yapmak istiyorum işte bilgilendirmeler;

şimdi ilk olarak insanlardan duyduğumda kodzere hiç güvenim yoktu dolandırıcılıklar vs. olabiliyor diye düşündüm ve yüklü miktarda para yükleyecektim Minecraft Suncusu için kodzerin iyi bir yer olduğuna bahse girerim çünkü kodzer hem diğer hostinglerden daha ucuz hem lag yapmıyor hemde size istediğiniz gibi bir sunucu veriyor farkettinizmi çoğu hostingde 45 TL 3 gb minecraft sunucusu veriyor peki ya kodzer? kodzer 35 tlye 4 gb veriyor aynı zamanda eğer 10 tlniz var 1 gb sunucu alabilirsiniz 20 tlniz varsa 2 gb alırsınız

yani demek istediğim kodzer güvenilir ve ucuz bir sitedir minecraft sunucusu açacak insanlar varsa tavsiye ederim ayrıca destekleride gayet iyi ama destek açtığınızda en fazla bekleme süreniz 6 saattir çünkü baya iyi bir yer oldukları için onlardada atıyorum 5 tane yetkili varsa bir sürü insan var ve hepsiyle uğraşamıyorlar bu yüzden gecikmeler olabiliyor sizlere anında yardımcı oluyorlar kodzerden gerçekten çok memnunum diğer hostlar tamamen paramızı sömürmüşler.

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
Merhabalar Kodzerin hakkında biraz bilgilendirme yapmak istiyorum işte bilgilendirmeler;

şimdi ilk olarak insanlardan duyduğumda kodzere hiç güvenim yoktu dolandırıcılıklar vs. olabiliyor diye düşündüm ve yüklü miktarda para yükleyecektim Minecraft Suncusu için kodzerin iyi bir yer olduğuna bahse girerim çünkü kodzer hem diğer hostinglerden daha ucuz hem lag yapmıyor hemde size istediğiniz gibi bir sunucu veriyor farkettinizmi çoğu hostingde 45 TL 3 gb minecraft sunucusu veriyor peki ya kodzer? kodzer 35 tlye 4 gb veriyor aynı zamanda eğer 10 tlniz var 1 gb sunucu alabilirsiniz 20 tlniz varsa 2 gb alırsınız

yani demek istediğim kodzer güvenilir ve ucuz bir sitedir minecraft sunucusu açacak insanlar varsa tavsiye ederim ayrıca destekleride gayet iyi ama destek açtığınızda en fazla bekleme süreniz 6 saattir çünkü baya iyi bir yer oldukları için onlardada atıyorum 5 tane yetkili varsa bir sürü insan var ve hepsiyle uğraşamıyorlar bu yüzden gecikmeler olabiliyor sizlere anında yardımcı oluyorlar kodzerden gerçekten çok memnunum diğer hostlar tamamen paramızı sömürmüşler.
SLOTLU sunucularını tavsiye etmiyorum :) fakat Destek vs olsun çok iyiler.

KODZER

Kodzer.games
Elmaslar
130
Puanlar
0
Yer
Ankara

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
Neden tavsiye etmediğinizi detaylı şekilde anlatırsanız sorunu çözmek için elimizden geleni yaparız.
Java 7 Sunucu veriyorsunuz hocam, şuanda çoğu plugini Java 8 Destekliyor. :)

YasinAlabay

İman, Fakir dünyamda, göğsümdeki gömü!

Discord:

Yasinsioo#8152

Elmaslar
53
Puanlar
13.470
Yer
Türkiye
Pahalı gibi duruyor dedidactedlari o konuda batihostu öneririm kodzeri kullanmadım fakat batihostu kullandım, kullanıyorum ama kodzeride iyi duyuyoruz tabi.

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
Pahalı gibi duruyor dedidactedlari o konuda batihostu öneririm kodzeri kullanmadım fakat batihostu kullandım, kullanıyorum ama kodzeride iyi duyuyoruz tabi.
Haklısın fakat Destek vs olsun hızlı yanıt veriyorlar bu yönde en iyi bildiğim hosting, vds sunucularını deneme fırsatım olmadı. Fakat slotlu sunucu satın aldım
Java 7 olduğu için birşey yapmadım :) süresi bitincede girmedim.

Java 8 yaparsanız daha iyi olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı