Sol Reklam
Sağ Reklam

Klişe = OpSkyBlock Sistemleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR
Bu durum baya can sıkmaya basladı.

Biri skyblock sunucusu açıyor ve sistemler hep başka sunucularla aynı oluyor ve online durumu 40 50
Ama başka biri Türkiye de olmayan sistemler ekliyor online durumu 5 10

Bu durum sundan ibaret. yeni sistemlere uzak hep aynı sistemlere alışmış başka bir sistem görünce a bu sistem karışık deyip sunucudan çıkıyor.​

Diyer sunucu sahiplerine sesleniyorum Klişe Sistemleri Bir Kenera Atın Farklı Sistemler Ekleyin

Son düzenleyen: Moderatör:

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
Ben ondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum bence her şey yetkililer ve reklamdan ibaret adam batihost plugin paketi ile sunucu açıyor ama 7/24 online yetkilileri var bütün oyuncular ile konuşuyor berbaber oynuyorlar ilgileniyorlar bu yüzdende oyuncular oyunda duruyor vede reklam veriyorlar sistemle alakası yok

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
Ben EmreCN'ye katılıyorum. Ama bir sebebi daha var. [BGCOLOR=rgb(184, 49, 47)]1 Hafta boyunca gelen herkese bedava VIP üyeliği + 5 demir blok sp[/BGCOLOR]

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Açıkcası artık eskisi gibi ülkemizde Minecraft kitlesi çok büyük değil. Genellikle sıkı oynayan oyuncular büyük sunucularda takılıyor. Geriye kalan kitle ise gelip geçiçi sunucularda oynadığı için kitleler dağılıyor. Her gün değişik ve birbirinden fazla sunucular açılıyor.

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
Yakında yeni bir projeyi bitiriyorum ve tamamen bitiriyoruz bu Over Powered (OP) olaylarını bitirecek efsanevi bir proje içerisindeyim.

Minecraft'ı doruklarına kadar yaşamanızı sağlayacak bir proje.
Ve evet biliyorum şu anda bir OPSkyBlock sunucum var o sadece proje için para toplama hazırlığı :)

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Her şey yetkililer ve reklamdan ibaret dostum adam reklam ver,yor oyuncuları ile ilgileniyor 4-24 aktif olan yetkilileri var (Yetkili demiş iken küfür eden ego yapan terbiyesizlik yapan bir kadroda oyuncular hiç oynamaz)Alıntı isimler bile bir sunucuyu gerçekten etkiliyor en az 20 22 arası yetkili kadron olur ise oyuncular ona göre girerer şimdikiler hepsi 14 15 18 gibi ufak yaşta sunucu açıyorlar ve bazıları bazen hiç tutmuyor sadece masraf cıkartıyor kendilerine sağlam paketin sağlam bir mimar ekibin olursa sağlam bir yetkili kadron olursa sunucunu böyle tutura bilirsin şimdikiler sadece alıntı yapıp çalıyor yada nulled eklenti kullanıyor bir çogu daha yola cıkmadan kapanıyor o yuzden her şey yetkililer ve reklamdan ibaret biraz

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
Her şey yetkililer ve reklamdan ibaret dostum adam reklam ver,yor oyuncuları ile ilgileniyor 4-24 aktif olan yetkilileri var (Yetkili demiş iken küfür eden ego yapan terbiyesizlik yapan bir kadroda oyuncular hiç oynamaz)Alıntı isimler bile bir sunucuyu gerçekten etkiliyor en az 20 22 arası yetkili kadron olur ise oyuncular ona göre girerer şimdikiler hepsi 14 15 18 gibi ufak yaşta sunucu açıyorlar ve bazıları bazen hiç tutmuyor sadece masraf cıkartıyor kendilerine sağlam paketin sağlam bir mimar ekibin olursa sağlam bir yetkili kadron olursa sunucunu böyle tutura bilirsin şimdikiler sadece alıntı yapıp çalıyor yada nulled eklenti kullanıyor bir çogu daha yola cıkmadan kapanıyor o yuzden her şey yetkililer ve reklamdan ibaret biraz
14 yaşımdayım kısa zamanda plugin kofşamayı öğrendim ama evet bazıları internetten indirdikleri plugin paketleri ile sunucu açıyor bir de bazen benim gibi reklam parası olmayanlar var bu üzüyor beni :/ (Temsili değil gerçek ben)

dequay2000

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
22
Puanlar
0
Minecraft
dequay
aynen aynisi hileli op factiondada gecerli ne zevk aliyolar hileliden yabanci bi op fc serverinin aynisini yapmayi denemistim online malasef yerlerde oluyo yani trend olan malasef bunlar

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Yakın bir zamanda op devrini bitireceğiz . FabrikaSkyblock getireceğiz kısa bit özetle market yok evlat fabrikanı kur hammadde ara onu işle ve ittahalat yap çalmayın ha %85 bitdi

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı