Sol Reklam

Kişisel Site Tasarımı (ücretli)

Unknown

projects.gg

Discord:

rudde#9029

Elmaslar
280
Puanlar
14.270
Minecraft
rudde
Merhabalar. Kendim için ufak bir website tasarımı yaptırmak istiyorum. Siyah, geometrik şekillerle estetik gözüken bir template. İlgilenen arkadaşlar varsa özel mesajdan ulaşabilir.

QuaLityNetwork

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

mur00backend#0524

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
QuaLityNetwork
Merhabalar. Kendim için ufak bir website tasarımı yaptırmak istiyorum. Siyah, geometrik şekillerle estetik gözüken bir template. İlgilenen arkadaşlar varsa özel mesajdan ulaşabilir.
Benim tavsiyem https://themeforest.net veya Bootstrap Templates & Themes from WrapBootstrap 'dan tema satın alıp kendin düzenleyebilirsin.
Veya temayı satın alıp bana yazabilirsin. Discord'dan veya burdan. Ben senin için düzenleyebilirim. Ben para almam sadece temaya para verirsin.

Unknown

projects.gg

Discord:

rudde#9029

Elmaslar
280
Puanlar
14.270
Minecraft
rudde
Benim tavsiyem https://themeforest.net veya Bootstrap Templates & Themes from WrapBootstrap 'dan tema satın alıp kendin düzenleyebilirsin.
Veya temayı satın alıp bana yazabilirsin. Discord'dan veya burdan. Ben senin için düzenleyebilirim. Ben para almam sadece temaya para verirsin.
Yardım etmeye çalıştığın için teşekkür ederim ama istediğim tema çok basit :) bu yüzden hiç görüşmediğim bir geliştiriciye 10-20 dolar arası para vermek istemiyorum.

QuaLityNetwork

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

mur00backend#0524

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
QuaLityNetwork
Yardım etmeye çalıştığın için teşekkür ederim ama istediğim tema çok basit :) bu yüzden hiç görüşmediğim bir geliştiriciye 10-20 dolar arası para vermek istemiyorum.
Tabii ki kendi görüşündür saygı duyarum. Ama özel yaptırmak istersen de 10-20$'dan fazla paralar verebilirsin.
Başarılar ++

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Ben @QuaLityNetwork kişisel hesaba geçmemişim. Discord'dan bana yazarsan bir tema verebilirim kullanmadığım.
Discord: mur00backend#0524

Prânk

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Prânk#6733

Elmaslar
29
Puanlar
0
Minecraft
SametKRPNR
Yakında bir tema paylaşacağım. Açacağım konuları beklersen güzel bir site açabilirsin.

✝ HΛÐΞS ™

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

êli#0533

Elmaslar
8
Puanlar
900
Minecraft
eli

Yardımcı olabilirim.

PHP, AJAX, HTML, CSS, ASP dillerinde desteğe ihtiyacınız olursa lütfen Discord'dan bana ulaşın.
Başka konularda yardımcı olmaktan mutluluk duyarım saygılarımla.

Discord: El Professor#3116

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı