Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü KingPin ve dandik topluluğu (Son Leaker Avcısı DuySad)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kingpin

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı

Discord:

Kingpin#1473

Elmaslar
29
Puanlar
430
Yer
Bournemouth
Minecraft
KingpinVice
@Cazcez Arkadaş hakim dikkatli ol işlem yaparken valla 8 sene uğraşmaz 8 saniyede yok eder
Profilinize giriş yaptığımda tek mesaj attığınız konunun bu konu olduğunu görünce zaten az çok nasıl bir hesap olduğunuz anlaşılıyor. Sırf bu konuda beni kötülemeye açılmış farklı bir hesap. Sizinle daha fazla zaman harcayamam.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Müşteri sözleşmenizde böyle bir madde bulunuyor mu ?

Bu kısım için'de adamların fake hesap açtığına dair bir kanıt göremedim, discord yönetiminden falan mısın açılan hesapların IP'lerini vs. görüyorsun ?
Hocam sözleşme, karar istediği zaman @Kingpin ve platformuna bağlı. İstediği gibi günceller bu her yerde geçer. Böyle bir şey de istediği gibi anlaşmayı feshedebilir. Bana yapılsa bende yapardım.

batuhansafee

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

BatSad#0001

Elmaslar
2
Puanlar
585
Yer
LegendCraftTR
Minecraft
BatSad
Allaha şehitlere sövdüğünü kabullenmiş :D

An itibariyle Kingpin'in ilettiği ssler ile beraber BatSad adlı arkadaşın bilgilerine şikayet oluşturduk aynı şekilde Aliyede aynısını yaptık. Azerbaycanda olabilirsin, kanun kanundur. İzleyin beyler :)
batuhancım gülüyorum sadece bana nası bi şikayet oluşturabiliyosun .dasdasdas

batuhansafee

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

BatSad#0001

Elmaslar
2
Puanlar
585
Yer
LegendCraftTR
Minecraft
BatSad
Allaha şehitlere sövdüğünü kabullenmiş :D

An itibariyle Kingpin'in ilettiği ssler ile beraber BatSad adlı arkadaşın bilgilerine şikayet oluşturduk aynı şekilde Aliyede aynısını yaptık. Azerbaycanda olabilirsin, kanun kanundur. İzleyin beyler :)
nerde kabul etmiş DASIDAMSKDSDA

batuhansafee

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

BatSad#0001

Elmaslar
2
Puanlar
585
Yer
LegendCraftTR
Minecraft
BatSad
oluştururum merak etme :D

Selam ucube, ssi atıp Allaha şehitlere sövdüğümü siz mi söylediniz diye gruba mesaj atmış ucube çok rezilsin. LCTR domainine, lctr reklam ödemeleri yapan kişilere şikayet oluşturduk. Aynı şekilde sanada küçük ucube ortaklıktan. İnanmayabilirsin gerisini süreçte göreceksin ucube.

Bu bu arada hakaret değil arkadaşın ucube olduğunu düşünüyorum ismini öyle düşünüyorum.
oluştur oluştur ulaşırsın bi ara

S

Silinen üye 157985

Ziyaretçi
Konu incelenmek üzere ve gerekli kanıtların toplanması için kilitlenmiştir. Yönetim olarak karar verip kısa süre içerisinde konuyu çözümleyeceğiz.

İyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı