Sol Reklam

KingOfCraft / Faction-PVP / Kolay Server /Tekrardan Sizlerle / Login.KingOfCraftMC.Com

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.137
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Merhaba KingOfCraft oyuncuları uzun bir aradan sonra geçen yazın efsanesini tekrardan açmaya karar verdik.

YPmnEl.png

20 Haziran 2013 tarihinde KingOfCraft adıyla Server açmıştık. Sunucumuz yaz ayları boyunca 100/100 çekmiş olup, Faction denince akla gelen ilk serverlar arasına girmiştir. Çünkü biz serverı para kazanmak amacıyla değil oyuncularımıza keyifli dakikalar yaşatmak & keyifli dakikalar yaşamak için açmıştık. Hiçbir şekilde viplere özel edit item cart curt gibi ayrıcalık tanımamıştık. Serverini para amaciyla açanları zaten biliyorsunuz :)
Diğer sunucular hala 1.5.2 'de sürünürken biz ilk 1.6.2 yi hayata geçirmiş kalitemize kalite katmıştık.
1 YIL ÖNCEDEN KALMA FOTO
q2qkh.png

21 Haziran 2013 tarihinde AykutSonmez Channelinden sunucumuzu tanıtan video'dan örnek :

P3m8aN.png

Fakat her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi serverinde bir sonu oldu. Ağustosun sonu eylülün başlarına geldiğimizde +18 kadrodan oluşan yönetim ekibimizin universite yerleşkesi açıklandı. Yepyeni şehirlerde yeni bir hayat kurmanın verdiği heyecan ve adapte sorunu serverı yönetememize neden olacağını düşünerekten server'ın kapatılmasına karar verdik. Küçük kardeşlerimiz serveri bizden devralarak Kasım 2013 - Aralık 2013 aylarında sunucuyu tekrardan hayata geçirme çalışmaları yapsalar dahi yaşlarının verdiği acemilikle sunucuyu yönetemediler. Serverı tekrardan kapatmak zorunda kaldık.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Geçmişe çizgi (-) çekerek yeni konu tanıtımımıza başlıyorum. (Video 18'inde çekildiği için sunucu açılış tarihi 20/06/2014 olarak gözükmekte. Fakat sunucumuz 23/06/2014 Tarihinde açılacaktır.)
KingOfCraft
23 / 06 / 2014 Saat : 15.30'da sizlerle
Server Sürümü : 1.7.2
Server IP : Login.KingOfCraftMC.Com
- Since 2013 -

Server Tanıtım Videosu

Yeni sunucumuzun buildliği üstlenen, emeği geçen arkadaşlarımıza: [XKoon09_Tr , Ronin ( WhoisLance) ] teşekkür ederiz.

Dipnot : Sunucumuz aslında hiçbir şekilde warp kullanılmadan , hammadde lapis gibi saçmalıklar olmadan yürüyerek keşfetme Survival - Faction üzerine planlanmış spawn ona göre emek verilmiş yollarla keşfetme üzerine yapımları yapılmıştır. Fakat görüyoruzki birkaç arkadaşımız benim gibi denemeler yapmış sunucularına maximum 10 kişi girmiştir. Türk insanı hala kendini geliştiremediği için böyle keyifli sunucular sunmak için henüz erken. Siz Emekçi arkadaşlarımdan tek tek özür diliyoruz....
7m5jr5.png

Serveri kısaca tanıtacak olursak :
-------->> Faction - Hammadde üzerine kuruludur.
-------->> 32X32 Plotme Arsalar Bulunmaktadır.
-------->> Yönetim Ekibi +19 Oluşmaktadır. Düzgün ve dürüst yönetim ekibimizle sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermeye çalışacağız.
-------->> Pet sistemi sayesinde. ( At, Inek, Domuz, köpek, kedi ) gibi hayvan dostları yaratabilir, isim verebilir, üzerine binebilirsiniz.

Sunucu Özellikleri :
2Ywu0xe.png
Sunucudan Kareler:

zR9N47.png

4mXNjJ.png

4mXNpJ.png

oQoJyq.png

7m5j1r.png

b8mPEn.png

KingOfCraft
23 / 06 / 2014 Saat : 15.30'da sizlerle
Server Sürümü : 1.7.2
Server IP : Login.KingOfCraftMC.Com
- Since 2013 -

tushosting

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
benimde emek vardı wg ler bendendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı