Sol Reklam
Sağ Reklam

KingOf ile Animeler | Fairy Tail

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Merhabalar Mc-Tr üyeleri, Ben @kingOf0 bu konuda sizlere @smt287 adlı yetkilinin izlediği, @Lara adlı arkadaşımızın, izlemesede pp resmini yaptığı animeden bahsedeceğim.

Yazar: Hiro Mashima
Stüdyo: A-1 Pictures, Satelight (#1–6, #1–175), Bridge (#176–, #7–9)
Dergi: Weekly Shōnen Magazine
Türler: Macera, Fantezi, Doğa Üstü Güçler, Macera
Bölüm Sayısı: 277

Bu anime Lucy adındaki bir kızı konu alıyor, Lucy fairy tail adındaki bir savaşçı loncasına katılmak istemektedir.Bir gün lucy, natsu adında birisiyle karşılaşır. Fakat, Lucy'nin karşılaştığı kişi, gerçek natsu değil, Onun taklidini yapan birisidir.Lucy bunu farkedene kadar olaylar gelişir, Ve Lucy'yi Gerçek natsu kurtarır.Lucy, Natsu ile beraber Fairy Tail loncasına doğru giderler, Ve Lucy Fairy Tail Loncasına katılmış olur! (Bu anlattığım kısım sadece ilk bölümü kapsıyor.) Lucy, Natsu ile maceralara atılırlar....

Simitsu - Fairy Tail (18).png

Sol alt tarafta bulunan: Erza Scarlet,
Savaşma isteği asla bitmeyen birisidir, Küçüklüğünde Natsu ve Gray'e ablalık yapmıştır.
kisspng-erza-scarlet-wendy-marvell-fairy-tail-anime-fairy-tail-5abd9034acd3f4.7909444215223726607079.jpg

Sağ Alt Tarafta bulunan: Lucy Heartfilia,
Natsu ile beraber Fairy Tail loncasına katılmıştır, Burç anahtarlarını kullanarak, Kullandığı anahtara ait burcun simgesini çağırabilir ()
e3e83b04-6e20-44db-926a-5b2001615545_560_420.jpg

Sağ Üst Tarafta Bulunan: Natsu Dragneel,
Lucy'nin en yakın dostudur. Bir Ateş Dragon Slayer'ıdır(Ateş bükücü! denilebilir). YN: Daha fazla bişiy açıklarsam spoiler'a girecek.
latest

Sol Üst Tarafta Bulunan: Gray Fullbuster:
Kendisi buz'u kontrol edebilmektedir(Buz bükücüüü!!), Natsu ille sürekli kalga ederler (Hani birisi su diğeri ateş yha, iyi geçinemiyorlar.)
119554.jpg

Not: Bende bulunan 26 fotoğrafın çoğunu foruma yükleyemedim, O yüzden bu konudaki resimlerin çoğunu internetten aldım.

Toxic Network

Birisi mi Spawnlandı?
Yasaklandı
Elmaslar
0
Puanlar
0
Şimdi, konuyu alıntı yapmak ile çalıntı yapmak arasında farklar var. Sen konuyu almamışsın sen direk konuyu çalmışsın. Biz ona uğraş veriyoruz. 10 Dakikada yazılmıyor onlar. Kendi fikirlerimizi sunuyoruz. Bir de "ya altı üstü konu aldım bu kadar abartma" gibi cümleler kurmazsan sevinirim. Üstelik helal et diyorsun @Keinga'ya. Ya alıntı yapsan neyse sen direk çalıyorsun. Biraz kendin uğraş versen daha iyi olacak. Artık ortada saygı kalmamış. Herkes uğraşmak yerine direk konu hakkında düşünmeden internetten bulduklarını kopyala yapıştır yapıyor. Umarım daha sonraki konularında çalıntı yapmazsan güzel olur.

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Şimdi, konuyu alıntı yapmak ile çalıntı yapmak arasında farklar var. Sen konuyu almamışsın sen direk konuyu çalmışsın. Biz ona uğraş veriyoruz. 10 Dakikada yazılmıyor onlar. Kendi fikirlerimizi sunuyoruz. Bir de "ya altı üstü konu aldım bu kadar abartma" gibi cümleler kurmazsan sevinirim. Üstelik helal et diyorsun @Keinga'ya. Ya alıntı yapsan neyse sen direk çalıyorsun. Biraz kendin uğraş versen daha iyi olacak. Artık ortada saygı kalmamış. Herkes uğraşmak yerine direk konu hakkında düşünmeden internetten bulduklarını kopyala yapıştır yapıyor. Umarım daha sonraki konularında çalıntı yapmazsan güzel olur.
İlk olarak bir anime nin tanıtımı nı yapmanın bundan başka yolu yoktur, Ne yani ne anlatmamı istiyorsun?

Eğer olay
1535557383226.png

şu şekilde yazmaksa, Emin ol bunu ilk yapan @Keinga değil

Copy paste yaptığımı söylemişsin, Eğer beni tanıyorsan -tanımıyorsun- forumda oldukça uzuuuun konularım var hepsine saatlerce zaman ayırıyorum.

Madem beni tanımıyorsun, Kanıtlarım bende:
1535557461922.png

12:17 saatinde anime-manga-tanıtımları bölümüne Konu açmak için aratmışım

1535557956168.png

google'ya fairy tail yazdım ve stüdyosuna felan baktım.
Ve ne yazsam diye düşündüm. Yazdıktan sonra

Yaklaşık 25dk boyunca araştırma yapmışım, resimler aramışım.

bulduğum resimleri konuya ekledim.

Ve konuyu
1535557565856.png

44 geçe açmışım,

Yani konuya yarım saat emek vermişim,

Tek tek arattığım sitelere bakabilirsin, hiçbirinde bu anime hakkında türkçe / ingilizce TANITIM bulunmamakta,
sadece anime nin yazarını ve stüdyosunun ne olduğuna baktım. Bunuda bilmemi bekleyemezsin!

Ayrıca, Kardeşim ben bu animeyi uzun zaman önce İZLEDİM niye gelip COPY PASTE yapayım ?

Anime tanıtımlarını ilk yapan emin ol @Keinga değil!

Konu tasarımını bu tarzda yapan ilk @Keinga değil!

Gidip copy paste yapacak birisi değilim, eğer inanmıyorsan yukarıda anlattım.

Ayrıca bana hırsız demene hak vermiyorum " Sen konuyu almamışsın sen direk konuyu çalmışsın "

Hocam bişiyi çalmak için o şeyin aynısını başaksının elinden almak gerekir

1535557753271.png

Burda'ki konuların hiçbirinde fary tail göremiyorum. Nasıl da olmayan bişiyi çalmışım anlatırmısın.

Eğer bu mesajı okuduktan sonra gelip bana

1535557809945.png

1535557820851.png

"İkisi çok benziyo Çalıtnı!"

diyemezsin.

Bu şekilde anime tanıtımlarını ilk yapan @Keinga değil tekrar söylüyorum.

1535558050475.png

1535558087623.png

bu resimleri 2 si hariç hepsini kendim animeyi izlerken çektim.

Ve tarihlerine bakabilirsin Aylar önce, Ki ben çok daha önce izledim. (HDD değiştirdiğim için tarihler 5 ay gibi gözüküyor aslında daha eski)

Bu resimleri niye eklemedin dersen, Çoğu 1MB den yüksek olduğu için yükleyemiyorum ve mobil veri internetiyle girdiğim için harici sitelere girip oralarla yüklemek istemedim.

Lütfen Benzer ile Aynı kavramlarının ne olduğunu tekrar öğren.

Son düzenleme:
S

sooply

Ziyaretçi

"Çalmışsın" demek ile "Hırsızsın" arasında bir fark yok. Hakaret etmenin yeri ve zamanı bulunmakta. Sen bunu bile yapamazken hakaret etmen yanlış. Soğan ile salatanın tadını aynı görmen normal ki yazdıklarından bunu tespit ediyoruz.

Kanıt istiyoruz desek "Gerek yok apaçık ortada" dersiniz.

Lütfen bilmeden konuşma. Emeğinin kanıtlarını zaten ekran görüntüleriyle birlikte göstermiş bulunmakta.

Buradan sonrasını kendin düşün. Hiç kimsenin başka birisine "Hırsızlık Muamelesi" yapmaya hakkı yoktur.

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı