Sol Reklam

KingCraftTR | Emek SkyBlock | 1.8.x-1.14.x | Play.KcTr.Online

Fun4!K

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0
kctr.png

Merhaba Değerli Forum Üyeleri Ve Forum Ziyaretçileri.Minecraft Oynayan Kitlenin Eskilere Nazaran Azaldığının Herkes Farkında
Bu Azalmanın Sebebini Çok Fazla Kalitesiz Sunucunun Açılmasında Görmekteyiz.Bu Yüzden Siz Değerli Oyun Severler İçin Güzel Bir Projemiz Var...
Sizi Bilmem Ama Ben O Eksi SkyBlock Hazzını Şuan Hiçbir Sunucudan Alamıyorum.Nerde O Eksi Sunucular Diyecek Hale Geldim Resmen
Benim Gibi Düşünen Oyuncular İçin Çok Güzel Bir SkyBlock Sunucusu Açtık.Kaliteli Olabilmesi İçin Elimizden Gelen Herşeyi Yaptık Ve Yapmaya Da Devam Ediyoruz

Sunucu Oyuncusu İçin En Önemli İki Şey Nedir? Tabiki De İlgili Yetkili Kadrosu Ve Lag'sız Sunucu.İşte Biz Size Bu İkisini De Sunuyoruz
hedeflerimiz.png

Hedefimiz Oyun Sunucusu Açılabilicek Tüm Oyunların Sunucusunu Açıp Türk Oyuncu Toplumuna Kaliteli Eğlence Sunmakdır
Sunucuyla İlgili Herhangi Bir Sorunuz, Sorununuz Veya Görüşünüz Var İse Yönetim Ekibine Bildirmeniz Halinde Görüşünüz Hakkında Tedbir Görülür
Bence Gelişmek İçin Eleştiri Şart.Konu Yorumları Kısmına Düşüncelerinizi Yazabilirsiniz.Eleştirilere Her Daim Açığız.Çok Fazla Detaya Girmeden Hemen Sunucunun Tanıtımına Geçmek İstiyorum

sunucu-bilgileri.png

_______________________________________[+]_______________________________________

Sunucu IP: Play.KcTr.Online

Sunucu Site: KcTr.Online
Sürüm: 1.8-1.14
Makine Lokasyon: Türkiye

Hosting: BatıHost

_______________________________________[+]_______________________________________

sunucu-resimleri.png

2018_08_11_14_57_31.png

2018_08_11_14_45_59.png

vaaPaz.png

2018_08_11_14_49_48.png

2018_08_11_14_50_21.png

2018_08_11_14_52_28.png

tanitim-videosu.png

sikca-sorulanlar.png

Soru: Siteden Mi Kayıt Olmamız Lazım?
Cevap: Hayır.Sunucu İçinden De Kayıt Olabilirsiniz.

Soru: Sunucunun Kapanma Riski Var Mı?
Cevep: Hayır, Öyle Bir Risk Söz Konusu Değildir.Konuda Da Bahsetdiğim Üzere Bu İşi Büyütmeyi Planlıyoruz.

Soru: İlerde Sunucuya Faction, Skywars, KitPvP, Survival Ve S. Gibi Oyun Çeşitleri Eklenecek Mi?
Cevep: Evet, Yakında Hub Sunucuya Dönüşmeyi Planlıyoruz.

Soru: Spawnerler Oyun İçi Parayla Satın Alınabiliniyor Mu?
Cevep: Elbette.Golem Spawneri De Dahil Olmak Üzere Neredeyse Tüm Spawner Çeşitleri Oyun Parası İle Alınabiliyor.

Soru: Alım Var Mı?
Cevep: Evet, Var Ama Sunucuya Gelir Gelmez Rehber Olabilir Miyim, Rehber Alımı Var Mı, Beni Rehber Yapar Mısın Ve S. Gibi Cümleler Kullanmayın.Kimse Sunucuya Gelir Gelmez Birden Bire Rehber Veya Başka Bir Yetki Alacağını Düşünmesin.İlk Önce Sunucuda Zaman Geçirip En Esası Da O Yetkiyi Haketmeniz Lazım.Eğer O Yetkiyi Hakederseniz Zaten O Yetkiye Sahip Olursunuz.

kctr.png

ErenTN

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ErenTN#2902

Elmaslar
106
Puanlar
6.570
Minecraft
ErenTN
Konu Tasarımına bir emek verilmiş hoş fakat benim tarzım değil onun dışında ciddi bir emek var umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz.

AyBora ?

Eklenti Paketi & Discord Bot
Elmaslar
463
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
BordoMavi
Sistemleri Göremedim,
Haritalar Güzel Olmuş
Konu Tasarımı olsa daha iyi olurdu.

Başarılar Diliyorum.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı