Kimdir Bu Chroke Host?

Arda

Eğer odadaki en zeki kişiyseniz, yanlış odadasınız
Premium
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
726
Puanlar
2.540
Discord
Arda#6888
Minecraft
JoneX
Bende geçende keşf ettim bu siteyi güzel bir siteye benziyor fiyatlarda uygun kaliteli bir hosting firmasına benziyor.

Chroke.com

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Puanlar
50
Discord
Chroke #6947
Kısa bir süredir hizmet vermemize rağmen böyle güzel yorumlar görmek bizi ziyadesiyle mutlu etti. İyi kötü yorum yapan herkese çok teşekkürler fiyatlarımızın uygunluğu sizi yanıltmasın fiyatlarımızı piyasadaki büyük rakiplerimizle aynı yapsaydık kimse bizim kalitemizi denemeden direktmen adı bilinmiş hostinglere yönelecekti buda müşterilerimizin bizim kalitemizi kaçırmasına sebep olacaktı.

Madem bu kadar yüzümüz güldü sevindirici haberi verip bende bir nebzede olsa sizin yüzünüzü güldürmek isterim.
Çok yakında Minecraft Paketlerimizin yanında ücretsiz olarak Web Script'te vereceğiz.

Tekrardan çok çok teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Ben biraz araştırma yaptım ama azureden mi alıyor acaba
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Bana hergün yazıyolar az araştırdım azureden ücretsiz alıp satıyolar bu hostingte olabilir bakmak lazıö
Böyle birşey mümkün değil dilerseniz test sunucusu talep edip kontrol edebilirsiniz.

Son düzenleme:

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
5.404
Puanlar
10.040
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Forum içerisinde yeni firma adları görmek oldukça sevindirici artık başka firmaların diğer firmalarla kıyasıya mücadele etmesi gerekiyor.

Avelis

Beni yargılamadan önce mükemmel olduğundan emin ol
Uzman Destek
Onaylı Satıcı
Hosting Görevlisi
Rivel Project
Premium
En iyi cevaplar
71
Elmaslar
835
Puanlar
2.240
Discord
Avelis#1668
Aklınızda sorular varsa discord ulaşın konuşalım. Kendimizden bahsedeyim.

Avelis#1668

Chroke.com

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Puanlar
50
Discord
Chroke #6947
Merhaba, bu konunuz üzerine detaylı olarak düşünülüp, “Hosting Genel” kategorisinde uygun bölümde detaylı olarak konumuzu açmış bulunmaktayız. Yorumlarımızı okuyabilirsiniz. Dilerseniz bize discord adresimizden ulaşıp test makine isteyebilirsiniz :D . Teşekkürler.

Yukarı Alt