Sol Reklam
Sağ Reklam

Kim bu gizemli adam? xNightBlue..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xNightBlue

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
9
Puanlar
0
Merhaba, Ben Mc-Tr Forumundan xNightBlue! Mc-tr'ye yeni başladım Developer,Pluginer,Skripter,Builder bu 4 özelliğim mevcut ve işimi yapmaya bayılıyorum (hah ne işiymiş bu?) bana sorarsanız bu bir çocuk oyuncağı değil bir iş zaten :') İsim Soyisim gibi bilgiler vermek istemiyorum çünkü biliyorsunuz herkesi kasdetmiyorum fakat forumda iyi insanlar olsa bile olmayanlarıda vardır bu yüzden bilgilerimin gizli kalması taraftarıyım anlayabildiğim konularda foruma sık sık girmeye çalışıp sizlere yardım etmek beni mutlu ediyor yakın zamanlarda Eklenti Paketlerim ve yazmış olduğum değişik skriptler ile Mc-Tr'ye renk getirmek istiyorum forum büyük biliyorum anlıyorum ama ben daha da büyümesini daha da gelişmesini daha da iyi olmasını istiyorum yaşımı sorarsanız diye söylüyorum yaşım 15 Lise 1 'e geçtim son olarak sizleri çok seviyorum sormak istediğiniz sorular var ise sorabilirsiniz pek ne yazacağımı bilemedim.. :')

G

Garp

Ziyaretçi
Aramıza hoşgeldin :) . Discord hesabın var mı? Varsa ID'ını söyler misin? veya Woodie#2280'i ekler misin? Bir kaç şey konuşmak istiyorum.

Veba

HIGH & CHILL
Elmaslar
209
Puanlar
2.310
Yer
Antalya
Foruma hoşgeldin.

noyZ'

X-X
Elmaslar
254
Puanlar
7.110

Fradue

Grafik Tasarımcısı
Yasaklandı
Elmaslar
256
Puanlar
13.845
Yer
Türkiye
Minecraft
Syttos
Daha ismini bilmeden tanıştığımıza memnun oldum tarzı mesajlar yazamayacağım. Ancak sanalda ismini söylesen ne olacak pek anlamadım. Her neyse, hoş geldin.

xNightBlue

Elmaslar
9
Puanlar
0
Aramıza hoşgeldin :) . Discord hesabın var mı? Varsa ID'ını söyler misin? veya Woodie#2280'i ekler misin? Bir kaç şey konuşmak istiyorum.
Foruma hoşgeldin.
Daha ismini bilmeden tanıştığımıza memnun oldum tarzı mesajlar yazamayacağım. Ancak sanalda ismini söylesen ne olacak pek anlamadım. Her neyse, hoş geldin.

Öncelikle herkese teşekkür ederim beni aranızda kabul ettiğiniz için Fradue sana gelicek olursak ismimi her insana değil güvendiğim insanlara söylemek isterim.

Fradue

Grafik Tasarımcısı
Yasaklandı
Elmaslar
256
Puanlar
13.845
Yer
Türkiye
Minecraft
Syttos
Öncelikle herkese teşekkür ederim beni aranızda kabul ettiğiniz için Fradue sana gelicek olursak ismimi her insana değil güvendiğim insanlara söylemek isterim.
Peki, senin kararın. Ancak ne zararı var ki bunun sana?

xNightBlue

Elmaslar
9
Puanlar
0
Peki, senin kararın. Ancak ne zararı var ki bunun sana?

Bir zararı yok sadace söylemek istemiyorum söylememi istiyorsan yakın bir bağ kurduğumuz zaman seve seve söylerim.

TheUgurS

Discord:

UgurS#7350

Elmaslar
8
Puanlar
2.000

Melih ÇETİN

Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Benim de henüz yeni geldiğim foruma hoş geldin.

vural2000

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
3.700
Merhaba Kardesim aktifsen Gelirmisin skydragontr.aternos.me

GreXLin85

Elmaslar
16
Puanlar
3.760
Yer
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Minecraft
GreXLin85
Merhabalar isminizi söylememenizi normal karşılıyorum ama pek hoşuma giden birşey olduğunu söyleyemem kötü bir insan olsaydım sizin adınızı soyadınıızı kolaylıkla öğrenebilirdim ama iyi bir insanım ve uğraşmaya vaktim yok :))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı