Keyubu mu Batihost

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk
Elmaslar
189
Puanlar
1.390
KonsolCraftTR#5992
KonsolCraftTR
Mc tr de premium üye.

diyorsun da bi Bungeecord kururacaktım kuramadılar. Ben de çok uğraşıp çakma lobi, lobi, Bungeecord için ayrı ayrı plugin paketi kullanarak hallettim. Bungeecord hakkinda bilgisi 0 bence batihostum. ama keyubu bilemem.
evet benım arkadasım keyubudan aldı premıum verdıler bu sıtede

EmreCN

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
24
Puanlar
60
zNightLastTR | EmreCan#2924
Minecraft
zNightLastTR
Bu konuyu burda açman biraz yanlıs :D
Burası Keyubu altında barınıyor ve dogal olarak %90 keyubu der.

Bana göre en kaliteli Türk hosting Batihost

Cherry

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Onaylı Satıcı
Elmaslar
152
Puanlar
340
Cherry#0909
Minecraft
ByCherry
batihost üst düzey kalite sunduğunu söyleyebilirim. önceden 5 defa falan vds aldım performans konusunda gayet iyiydi. Keyubu makinelerini hiç denemedim ama deneyen bir kaç arkadaş iyi durumda olmadığını söylüyor. bize de nasip olmadı keyubuyu denemek...
kısacası kalite için batihost, reklam için keuubu

Keinga

Deneme Editör
Deneme Editör
Elmaslar
386
Puanlar
1.190
Zaih0#0627
Ne Keyubu, Ne Batihost ne de başka bir firma. Benim gözümde Natro ve İdealhosting en iyileri. Fiyatları biraz pahalı olsa da kalitesi mükemmel.

RubySkyMC Furkan

oyna.rubyskymc.com
Elmaslar
71
Puanlar
1.090
Jesuj
Furkan Oruc#8287
FurkanOruc_
Minecraft
FurkanOrucHD_
Batihost sunucumda +50 paket 19.98 ping alıyordum.Batihost hizmet ve destek olarak rakipsiz bir firima.
Kardeşim iyi bir işlemci iyi bir ram varsa tabi lag yapmaz neye göre iyi firma açıklarmısın o zaman

Forgean

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
20
Puanlar
240
Forgean#0536
Minecraft
Forgean
Şöyle bir sıkıntı bulunuyorki batihost mu keyubu mu dersen keyubuyu tercih ederim.Batihost kullanıcısıyım fakat satın aldığıma pişman olmuş durumdayım.Batihostun son zamanlarda makinalarındaki performans ölmüş durumda.Makinaları yerlerde sürünüyor diyebilirim.Sana tavsiyem keyubuyu tercih etmen.

SoulX

Enderman Katiliyim, Ühühühühü!
Emekli
Elmaslar
1.810
Puanlar
3.990
bozq
Soul#4118
Şöyle bir sıkıntı bulunuyorki batihost mu keyubu mu dersen keyubuyu tercih ederim.Batihost kullanıcısıyım fakat satın aldığıma pişman olmuş durumdayım.Batihostun son zamanlarda makinalarındaki performans ölmüş durumda.Makinaları yerlerde sürünüyor diyebilirim.Sana tavsiyem keyubuyu tercih etmen.
Bunu neye göre söylüyorsun? Kusura bakma ama hayvan gibi skript, plugin mi yükledin? VDS'yi normal bilgisayar gibi mi kullanıyorsun?

Forgean

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
20
Puanlar
240
Forgean#0536
Minecraft
Forgean
Bundan sadece ben şikayetci değilim.Birçok batihost kullanıcısı bu durumdan şikayetci olmaya başladı.Plugin,skript konusuna gelirsek hayır makinemi yoracak bir plugin veyahut skript eklemedim.VDS konusuna da değinirsek öyle birşey söz konusu bile değil

RisardHacker

Play.RikubNW.Tk
Premium
Elmaslar
69
Puanlar
2.040
RisardHacker/Eren#7441
Minecraft
RisardHacker
Keyubu hediyeleriyle göz boyuyor ama iyi genede ama batihost verdiği hizmete göre muhteşem bir hosting.

EmreCN

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
24
Puanlar
60
zNightLastTR | EmreCan#2924
Minecraft
zNightLastTR
Neye göre söylüyorsun ?
Kaç ram makina ? İslemcisi ne ?
Paketinin optimize mi ?

[ 2ADAM-SKY ✔ ]

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
10
Ali Baran#3267
Minecraft
MagiCarrow_