Keyubu İle Yaptığımız Röportaj

Garp

WhoYazar
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
2.496
Puanlar
7.590
Steam
atabaran81

Minecraft-Türkiye.png
Merhaba sevgili üyelerimiz, bugün sizlere @Keyubu firmasından @Cremranyec78 ile yapmış olduğum 8+3 soruluk röportajı sizlere derledim. Keyifli okumalar...

1_Merhaba, benimle röportaj yaptığınız için teşekkür ederim. Öncelikle bizlere kendinizi tanıtabilir misiniz?

- Merhaba, asıl benimle röportaj yapmak istediğin için teşekkür ederim. Ben Burak AYDIN, firmada "Back and Developer" olarak iş yapıyorum. Sunucu alımından, cPanel ve Plesk Panel gibi servislerin yönetimini sağlıyorum.

2_Memnun oldum Burak. Bu işe nasıl girdiğini bizlere anlatabilir misiniz?

- Ben bu işe babam sayesinde girdim, o beni zorladı bilgisayar işlerine. Geleceği görebilen bir yapısı var ve benim bu alanda gelişmemi sağlayan babam oldu. Donanımsal olarak başladığım bu yolculukta, yazılımla devam ettim ve etmeye de gayret gösteriyorum.

3_Harika! Şimdi bizlere yetkili ekibiniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

- Yetkili ekibim demeyelim. Yetkili arkadaşlarım çok iyi insanlardır. Bir olay olduğunda herkes birbirini tutmaktadır, herkes görevini en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır ve bunu yaptıklarına ben içtenlikle inanıyorum. Hepsini seviyorum...

4_Anlıyorum. Firmanız hakkında ufak detaylar verebilir misiniz?

- Firmamız avantajı en çok olan firmalardan bir tanesidir, en iyi şekilde hizmet vermek için donanımsal olarak en iyi ve en güçlü parçaları tercih etmekteyiz.

5_Evet, firmanızı tercih eden kişiler sıklıkla bu avantajlardan bahsediyor. Peki yakın zamanda gerçekleştirdiğiniz veya gerçekleştireceğiniz etkinlik, güncelleme gibi şeyler var mı?

- Genelde her hafta Emaar Alışveriş Merkezi'ne herkesi davet etmekteyiz. Ben gideceğim zaman söylüyorum gelmek isteyen geliyor. En son 3 hafta önce gitmiştim, gelenlerle güzelce eğleniyoruz.. .

6_Keşke İstanbul'da otursaydım. Sponsorluk konusunda ne düşünüyorsunuz? Gelecekte bazı kişilere veya gruplara sponsor olabilir misiniz?

- Şu an için sponsorluk düşünmüyoruz, kendimizi geliştirme aşamasındayız. İleriki zamanlarda sponsorluk anlaşmalarımız olacaktır elbette.

7_En çok hitap ettiğiniz kesimi hangisi?

- En çok hitap ettiğimiz şu an için Minecraft tabii ki.

8_Son olarak müşterileriniz ve ziyaretçilerinize söylemek istedikleriniz şeyler var mı?

- Hepsini seviyorum, tek tek gözlerinden öpüyorum.

1.1-Emeğinizin karşılığını alıyor musunuz?

- Ekibimizde olan her arkadaşımızın (ben dahil) emeğinin karşılığını aldığını düşünüyorum, biliyorsunuz ki yeni açılan bir firmayız ve gayet güzel yerlere geldik. Her arkadaşımızın emeği var burada ve sürdürülebilirliği de getirmeyi emin adımlarla düşünüyoruz.

2.1- Neden böyle bir firma açma isteği duydunuz?

- Yıllardan önce gelen bir hizmet etme hayalimiz vardı, bunu gerçekleştirmek için bu firmayı açtık. Vizyonumuzu ve misyonumuzu gerçekleştirmek için yola çıktık.

3.1 - Yakında Hytale çıkacak, eğer sunucu açma gibi bir durum olursa Hytale makine kiralamayı düşünüyor musunuz?

- Bu sürpriz olarak kalsın, tüm alanlardaki çalışmalarımız devam etmekte...

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Evet değerli Minecraft Türkiye üyeleri, yapmış olduğumuz röportajın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Eğer Keyubu ile ilgili sorularınız var ise yorumlarda sorabilirsiniz. Sağlıcakla kalın...

İlgili Bağlantılar:

Keyubu'nun sitesine gitmek için
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
tıklayabilirsiniz.
AnkSOFT ile yaptığımız röportaja gitmek için
tıklayabilirsiniz.
Genç Hosting ile yapmış olduğumuz röportaj için
tıklayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sceaw

Comeback #</>
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
283
Puanlar
840
Discord
Sceaw#4367
Garp geri döndü. <3 Konu gerçekten çok hoş, ellerine sağlık.

-ULTRA-

GY!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
239
Puanlar
1.240
Discord
Ege | Whessry#6336
Minecraft
Whessry
Yine Efsanevi bir röportaj harikasın!

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
En iyi cevaplar
10
Elmaslar
5.327
Puanlar
10.040
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Keyubu bu forumun gururudur. Başka bir şey de söylemiyorum.

Eyüp.

Öğrenmeye devam eden herkes genç kalır.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
456
Puanlar
2.990
Çok güzel bir röportaj olmuş.

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
226
Puanlar
1.990
Steam
Konsol.Artz
Discord
Konsol.Artz#5992
Minecraft
ByKonsol
Güzel Bir Roportaj Ve Anlaşılan Keyubu Sıcak Bır Alanmış Güzel Bizede Bu Gerekli

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.562
Puanlar
3.290
Steam
?
Discord
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Böyle bir konu düşünüyordum fakat bizlere bakmıyorlar :(
Güzel olmuş konu başarılar.

AloneXX

"Acı geçiyor, Acı çekmiş olmak geçmiyor."
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
625
Puanlar
1.940
Discord
! AloneX#1832
Minecraft
XBurakVR
Güzel konu olmuş. Senden de bunlar beklenir zaten :D

FairyTale_

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
83
Puanlar
540
Steam
-
Discord
-
Minecraft
FairyTale
Güzel ve keyifli bir röportaj olduğu kesin. Ellerine sağlık

HazretiDraven

Çiçeklerde bir telaş var yağmur gecikti!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
50
Puanlar
1.090
Discord
HazretiDraven#8237
Minecraft
HazretiDraven
Ellerinize kollarınıza emeğinize sağlık. @Keyubu'ya da çıkmış olduğu yolda tekrar tekrar başarılar dilerim.

yiğit_15226426

Kızılsakal Kızıltaş?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
112
Puanlar
2.390
Discord
Dropex2#3234
Minecraft
DestroyerSlayer_
Güzel ve bi o kadarda hoş bir röportaj olduğunu dile getirmek isterim

IrfanDmn

Ziyaretçi
Bugün sizlerle 4+7 lik bir soru röportajı yptk
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Ya şimdi arkadaşlar, ben hangi host ile konuşsam biz şöyle hizmet sunuyoruz biz böyle kalite sunuyoruz diyorlar, açılan sunuculara bakıyoruz boş, lagdan oynanmaz durumda. Şahsen çoğu hostu denedim hiçbiri anlattığı gibi değildi, mc hizmeti vermeyen hostların vdslerini denedim mc sunucusunu kaldırmayı bırakın java direkt işlemcinin %100ünü kullanıyor :D Farkında olursanız, Minecraft alanında iyi işler yapan hiç kimse sunucu açamıyor FDT ekibi de dahil, len 1 tane özgün içerik koyalım diyoruz sunucu kaldırmıyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:

MartinM9

Örümcek Hoşt!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
188
Puanlar
2.400
Steam
bartualim
Minecraft
MartinM9
Efsane bir konu şef!

Klarus

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
10
Puanlar
2.770
Adamı babası zorlamış pc ile ilgilen diye bizim babamız pc başından kalk diye döverdi...

Yukarı Alt