Sol Reklam

Paylaşım Kendi Oluşturduğum Mod Paketi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

exaga

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
İzmir
Kendi Oluşturduğum Bir Mod Paketini Paylaşacağım.Modları Söylemeyeceğim Ama Oyuna Neler Eklendiğinden Bahsedeceğim.

İlk Olarak Silahlar Ekleniyor.Silahlarla İlgili 2 Ayrı Mod Yükledim.İkiside Güzel Modlar.Bir Mod Günümüzdeki Silahları Diğer Mod İse Biraz Geçmişi Andırıyor.

İkinci Olarak Vampir Ve Vampir Avcıları.Vampir Avcıları Sabahları Ve Akşamları Vampir Avına Çıkar.Vampirler Geceleri Ortaya Çıkar.Bir Vampir Öldürdüğünüz Zaman İçinden Çıkan İtemle Kendinizi
20 DK İçinde Vampire Dönüştürebilirsiniz.

Üçüncü Olarak Martılar Ve Yengeçler.Yengeçler Saldırmaz.Sadece Kral Yengeçler Saldırır.

Dördüncü Olarak Söyleceğim Biraz Gerçek Hayatı Andırıyor.Örnek Veriyorum Madendesiniz Ve Obsidyen Kırıyorsunuz.Arkanızdan Bir Zombi Kırmanızı Engelledi.İşte Buna Çözüm.Kırdığınız Bloğun
Kırılması Duruyor.Oyuna Girerseniz Ne Demek İstediğimi Anlarsınız.

Beşinci Olarak Gerçekçi Particleler.Pek Bişey Değişmese Bile Oyuna Hava Katıyor.

Altıncı Olarak Gerçekçi Modlar.Bu Modlar Oyuna Gerçekçi Eşyalar Ekliyor.Bundada 2 Mod Var.

Yedinci Ve Son Olarak Araba Modu.Bu Oyuna Arabalar Ekliyor.

Bu Macera Mod Paketi Değil.Eğlenceli Ve Gerçekçi Bir Mod Paketi.Umarım Beğenirsiniz.

LİNK:Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı[DOUBLEPOST=1512207273,1512207089][/DOUBLEPOST]Mod Paketinde Bazı Sıkıntılar Oluyordu.Mesela Kontrolleri Ayarlamaya Çalışırken Oyun Çöküyordu.Bunun Çözümü İçin Çok Uğraştım.

Resimler:(ACEMİ FOTOĞRAFLAR)

POWgOb.png

9D1ODO.png

bLXWLn.png

Virüs Total:VirusTotal

Son düzenleme:
U

Unknownloce

Ziyaretçi
Görsel Ve Virüs Total Eklenmesi Lazım. İyi Forumlar.

exaga

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
İzmir
Mod Paketini Kullanmak İçin:Forge İndirin.Çalıştır Kısmına %appdata% Yazın.% İçin shift+5.Girdikten Sonra .minecraft Klasörünü Açın.Mods Klasörünü Bulun.Eğer Yoksa Kendiniz Oluşturun.Ve Mod Paketinin İçindeki Modları mods Klasörüne Atın.Bu Kadar Basit.[DOUBLEPOST=1512207543,1512207444][/DOUBLEPOST]Kesinlikle Virüs Yok Bundan Emin Olabilirsiniz.Ben Bu Mod Paketiyle Çok Oynadım O Yüzden Kesinlikle Virüs Yok.

Son düzenleme:

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Konu düzeninin iyi olmasına gerek yok, en azından bir şey başardın!

oyuncu_ilkin

Yakında Dönüyorum [ 2019 Yaz Tatili ]
Elmaslar
46
Puanlar
13.270
Virüs Total Eklemeniz Lazım !

DeadGuard

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
48
Puanlar
0
Konu düzenini geliştirirseniz iyi olur onun dışında güzel bir pakete benziyor başarılar.

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.382
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Dosya.tc yerine mediafire gibi sitelere yüklemenizi öneririm.

WaterSoon

Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
Elmaslar
146
Puanlar
13.570
Yer
Trabzon
Başarılar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı