Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xxadam01

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
8.770

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
Kedileri severim ama benim köpeğim, çalmışlardı. :|

Volume

Skripter & BackEnd Coder
Elmaslar
75
Puanlar
8.975
Minecraft
VolumeGG
Kedim Kaçtı Burdadır Diye Geldim Yokmuş

G

Garp

Ziyaretçi
Yalnız herhangi bir resimi paylaşabilmek güzel olmuş. Hemen bir tane ateşleyeyim.

Alpho320

powered by Fabulous.

Discord:

Alpho320#9202

Elmaslar
1.285
Puanlar
17.175
Yer
Istanbul
Minecraft
Alpho320
yeni_logo.png

218b4ee392846ab413468140e9be1cc4-HeaderCATCONTEST.jpeg

Kedin Minecraft'ta olabilir!
Ayyyy bu kedi ne kadar da şirin! Adı ne?

Şöhret! Zafer! Saygı! Ah bu tatlı şirin yumakları, yıllardır bunlara sahip olmayı düşlediler. Bazı kediler bunlara fazlasıyla sahip olsa bile tüm kedileri gururlandıracak bir şeylere ihtiyaç vardı. Eski Mısır döneminde kedilere verilen önemi düşünüyorum da.... Şimdi bir kedinin ünlü olması için çok izlenen bir YouTube videosuna sahip olması gerekiyor. Hadi ama! Bunu kedilere yapmayın, bu oldukça şey... aşağılayıcı! Ama artık bu dertlere elveda...

Niye mi? Çünkü sahibi olduğunuz, sokakta gördüğünüz veya çatılarda zıplayan o kedinin Minecraft'ta olabilmesini sağlayabilirsiniz! Nasıl olduğune ve diğer teknik ayrıntılara geçmeden önce bu durumun nasıl ortaya çıktığını anlatalım: Minecraft'ın çok yetenekli piksel sanatçısı Jasper Boestra, zaten birçok farklı kedi derisi tasarlamıştı. Ama son vuruşu yapıp, işi bitirmek için oldukça tembeldi. Bu yüzden Minecraft'ın size ihtiyacı var!

Bu yarışmaya girmek oldukça basit, çocuk oyuncağı! Tek yapmanız gereken Minecraft'ta olmayı hak eden o kedinin fotoğrafını veya videosunu çekmek. Hemen ardından #Minecraftcatcontest etiketiyle Twitter, Instagram veya Facebook platformlarından birinde paylaşmak. Tabii gönderi sadece size açık olursa onlar bunu göremez. :( Sonuçta da ne kedi Minecraft'ta girer ne de sizin fotoğrafınız görülür. Issız bir odada öylece sinek avlar. O yüzden herkese açık olup olmadığına dikkat edin fotoğraf veya videonuzun. Burada yarışma hakkında daha fazla şart, koşul ve detay bulabilirsiniz. MICROSOFT MINECRAFT CAT CONTEST OFFICIAL RULES

Seçtiğiniz o kediyi göndermek için 12 Kasım 2018 tarihine kadar vaktinizin olduğunu unutmayın. Bu son tarihten sonra, Minecraft'ın topluluk ekibi 'gözlerini kullanarak' kedi sayısını 3'e indirecekler. Bu süreçte oldukça saygın bir kedi yargılama yöntemi kullanacaklarmış (O da ne yaww?) Daha sonra bu 3 kediyi tüm Minecraft oyuncularına oylama şeklinde sunacaklar. Sosyal medya üzerinde gerçekleşecek olan bu oylama, 16 Kasım 2018 tarihinde aktif edilecek. Nasıl oy atacağınız hakkında detaylı bilgiyi Minecraft Türkiye Destek Forumu yani forumumuz üzerinde bulabileceksiniz. En son olarak 19 Kasım 2018 tarihinde kazanan kedi açıklanacak. Bu kedi artık Minecraft'ın bir parçası olarak ve köylerdeki köşesini alacak.

Ayrıca bu duruma özel, MINETWEET (Profil Mesajları)'te #KedimMinecraftta etiketiyle çektiği veya internette görüp hoşuna giden bir kedinin fotoğrafını paylaşan tüm üyelerimize Kediiiciiiiiiiiiiiiik!! madalyasını veriyoruz. Bu madalyayı kazanma şansını kaçırmayın deriz.

Eki Görüntüle 47487

Ayrıca bu konuya mesaj atanlar arasından 2 şanslı kişi 3 günlük Premium üyelik kazanacak!
Güzel etkinlik olmuş.Aktifliği arttırmak için güzel fikir. :D

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
neko Neko Chan!

MrBerkayWinner

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
74
Puanlar
6.470
Yer
Ankara
Minecraft
2kwk

PederBey

Kutsanmış Balta!

Discord:

PederBey | Çağdaş#1673

Elmaslar
62
Puanlar
3.960
Yer
Zonguldak / Alaplı
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Premium üyeliklerin seçimi için iyice yorum birikmesini bekleyeceğiz ve 2 şanslı kişi, Premium üyelik kazanacak.

Bildirimimizi yanlış anladıysanız bu bizim sorunumuz değil. Bu, fark ettiğiniz üzere sınırlı bir etkinlik & fırsat. Süresi geçtikten sonra bir işe yaramayacağı için haliyle. : ))
Ben yanlış anlamadım siz yanlış attınız emoji filan koysanız neyse diyeceğim.

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı