Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
6778aa465a1ccaf083fb315d7b502391-Header.jpg

Kedi ve Pandaların Haritalarını Ücretsiz Edinin!
Selam Minecraft Türkiye üyeleri, ben Dagon. Biliyorsunuz ki Minecraft oyuna kedileri ve pandaları eklemişti. Uzun süredir haberlerde güncellemeler de hiç bahsedilmiyordu. Şimdi ise kediler ve pandalar için bir haber yapıldı ve bende o haberi size tanıtacağım. -Jeb'i arayarak artık kediler hakkında haber çıkarmasını ben söyledim.- Her neyse, bu konumda sizlere bu haber hakkındaki detayları ve bilgileri sunacağım. Devvaammm....

cfcc02b963ec59dc659cb4585eb1c413-ImageTwo.jpg

Yeni Minecraft sezonu başlamak üzere! Sayılı günler kaldı. Ah, peki bu ne anlama geliyor? Jens'e hediye falan mı almalıyım? Geçen sene kitap aldığım için o gün bu gündür konuşmuyoruz. Peki sizce bu sene ne almalıyım? Her neyse bu özel bir konu :p. Biliyorsunuz ki Minecraft Windows 10 Edition sürümünde harika haritalar satışa koyuyoruz ve size resmen eğlence sunuyoruz. Bu konumuzda ise yeni çıkardığımız ve kediler & pandalar hakkındaki haritalarımızı tanıtacağız!

Bugünden itibaren kediler & pandalar konulu tüm haritaları ücretsiz edine bilebilirsiniz! Hepsi harikulade! Size tavsiyem bu muhteşem haritaları indirip maceradan maceraya atlamanız. En azından boş geçirdiğiniz vakitleri daha zevkli bir hale getirebilirsiniz. Neyse konumuza devam edelim ve daha da detaylara girelim isterseniz.

ca26235a66a97fa3ce741f32de4e98e6-ImageThree.jpg

Bu haritaları - kedi & panda konulu - Minecraft pazarı olan Minecraft Marketplace'den edinebilirsiniz. Haritaları oynamak için ise Xbox One, Windows 10 Edition, Minecraft Pocket Edition sürümlerinden birine sahip olabilmelisiniz. Aksi takdirde oynayamazsınız. En basitinden Windows 10 Edition'da oynayabilirsiniz ki birçok kişinin de öyle yapacağını düşünüyorum. Yani düşündüm de Xbox One'de Minecraft pek zevki olmaz bence :p.

Pandalar & kediler benim oyunda en çok sevdiğim hayvanlardandır. Hele pandalar gerçekten çok hoşuma gidiyor. Eskiden tüylü herhangi bir şeye dokunamıyordum fakat en yakın arkadaşım sayesinde artık elleye biliyorum. Kedileri elime ala ala alıştım :). Normal hayatta panda görsem nasıl hissederim bilemiyorum fakat büyük ihtimalle kaçardım.

682ee08c4c9ed0dd6de37f194a7f57d4-rascal.jpeg

Yılbaşı sayesinde sizde bir çok etkinlik yapmış olacaksınız. Çeşitli yerlerde çeşitli festivaller, tüm ürünlerde indirimler gibi bir çok etkinlik yapmayı planlıyoruz. Tabii ki bunlar sizin katılımlarınız sayesinde olacak. Minecraft tarihinin en büyük indirimi olacak galiba... Bir ürün satın almak için bütçesi olmayan için harika bir etkinlik olabilir. Değerlendirmenizi tavsiye ederim... Minecraft geliştiricileri göz kırpıyor... Siz anladınız onu :D.

02a22f22f51a912569e2bffeed85bb01-ImageGalleryOne.jpg

Ohh, gerçekten sır saklamakta hiç iyi değilim! Bu yüzden bir sırrı daha açıklıyorum fakat bunu Jens'e söylemeyin, bana çok kızar! Açıklıyorum, 1 Ocak tarihinde Marketplace'ye girdiğinizde en az %30, en fazla %60 indirimlere rastlayacaksınız. Rahatça alışverişinizi yapın ve bu büyük indirimden faydalanın! Geçen sene tonlarca haritalar, özel üyelikler hediye ettik, bu sene ise hepsini ücretsiz yapabiliriz fakat bu fikrin kararını 31 Aralık'ta vereceğiz!

Ayrıca kediler & pandalar konulu haritaların ücretsiz olması 29 Aralık - 3 Ocak tarihleri arasında olacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın derim! Etkinliği başlattığım anda indirebilmek için Twitter hesabımızı da takip edebilirsiniz. Twitter hesabımızda bir çok haber ve güncellemenin paylaşımı hakkında gönderiler atıyoruz. Yani bir çok haberi önceden öğrenebilirsiniz!

bff48039101874717a5af7a8f8705b7c-hEH.jpg

Sanırım bu haberi yaptığım için Mojang bana bir Noel hediyesi verecek :D. Neyse şimdi genel yorumumu yazayım. Öncelikle Minecraft Türkiye üyeleri, beni dinlediğiniz için ve bu konuyu okuduğunuz için teşekkürler. Minecraft gerçekten kitlesini çoğaltmak için uğraşıyor ve emek veriyor. Bütçesi olmayanlar için indirimler yapıyor, festivaller düzenliyor vesaire gerçekten oyunu geliştirmek için çaba harcanıyor. Buna bizzat tüm Minecraft oyuncuları - ben dahil - şahit oluyor. Sizde oyuna katılımı arttırarak geliştiricilere destek olabilirsiniz.

bf161d72f3645134a2e15fee8190dc1b-SeasonofGiving.jpg

Yukarıdaki görselde ise bu yılbaşı indirimi için yapılmış bir tasarım görüyoruz. Minecraft temalı... Bence bu oyun bir devrim yaratacak. Geliştiricilerin ve dahi emeği geçen herkesin eline sağlık diyoruz. Bu büyük indirimi yaptıkları için de ayrıca teşekkürler ediyoruz. Siz de bu haber ve indirimler hakkındaki yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın. İyi günler, esen kalın!

Şunu da söylemeden geçmeyelim. Bu konunun orijinal sayfasına gitmek için buraya tıklayınız!
Minecraft-Turkiye.png

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
Guzel Bır Konu Olmus Ellerıne Saglık <3

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ellerine sağlık! Güzel anlatım olmuş. Bende sahip edineceğim!​

SharpTR

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
17
Puanlar
0
omgomgomgomgomg​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı