Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Kazikazan 1 error var yardımcı olurmusunuz?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nexi
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nexi

nexi is the best!
Elmaslar
1.194
Puanlar
17.075
Yer
Samsun

Discord:

nexi#0001

Beyler skriptern hiç anlamıyorum skripter değilim çünkü ancak pluginerim sunucu paketi yaparkende skriptlere ihtiyac vardır bu yüzden skript konusunda yardımınıza ihtiyacım var elimde kazikazan skripti var ancak 1 tane hatası var çözebilen lütfen acil yardım etsin. saygılar.
Kazikazan skripti:

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Ekler

• 2017-12-17_14.40.07.png
    2017-12-17_14.40.07.png
    100 KB · Görünt.: 347
Skript TuSke iConomy Pluginleri yüklümü ?
Bende çalıştı
TuSke son sürüm indirin

Olmadı
Skripti güncelleyin 1.8 için son sürüm
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Tuske yüklü değilmiş yükleyipde denerim birazdan şimdi işim var.

Sorun sanırım çözlmüş durumda ? @xAlonex @smt287

@Burak1kral benim konumu kafanıza göre çözüldü diye mesajlar atamazsınız eğer çözüldüyse çözüldü yapmasını biliyoruz boş yorumlar atmaz isen sevinirim.[DOUBLEPOST=1513518990,1513517306][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!

iConomy yerine essentials kullanıyorum[DOUBLEPOST=1513520568][/DOUBLEPOST]Başka skript buldum çalışıyorda konu kilit @aLoneX @smt287 @Kiasan @IrfanDmn

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı