Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Kazı Kazan [RECODED] [BEDAVA] [2.1] [Full Ayarlanabilir] [Yeni Güncelleme!]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DragonsKiller

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
0
Öncelikle sen kendini savunamayacak kadar acizsen arkadaşının savunmasına muhtaç kalırsın.

Mesajımda söylediğim üzere bir eklenti ingilizce ve türkçe karışık olunca benim tarzıma göre saçma geldi ve bunu istediğim şekilde belirtebilirim ne de olsa burası herkese açık bir forum değil mi?

Ayrıca çalıntı diye iftira da atmadım ama senin şu an yaptığın iftira.

Ve son olarak canım kardeşim config dosyasını çekip atarak plugin yazmış olmuyorsun.

İftira inkar iftira inkar yey :P Birincisi ben Buradaki yorum yapan kimseyi tanımıyorum 2. Si iftira atmadım diyipte ilk mesajın iftira değil mi canım? 3. SÜ her zaman kendini haklı düşünme farklı bir bakış açısı ile bak konuya buradan bakıldığı zaman konuyu baltalıyorsun mesaj attığınızda silmişsin ilk mesajını fakat yanıtlamış olmasından dolayı mesajın hala gül gibi duruyor ve 4. SÜ eklenti OPEN-source değil sen niye decompile ediyorsun? bu bir suç canım ve suçunu itiraf ettin cezalandırılması gerek... Her zaman kendini haklı düşünmemeyi öğrenmelisin ve bu arada shiryu gördüğüm kadarıyla dostu citrus ben onun dostu falan değilim öylesine gezen bir gezginim ve ufak bir soru Java master seviyede bilen biri MC ye başlayıp featherboardtan daha sağlam bir plugin yapıp feather benzer config yapması çalması anlamına mı geliyor? Eğer evet ise çaldığı pl nin configi var ise ve bunu söylüyorsan biliyorsun anlamına geliyor plugin in linkini rica edebilir miyiz? (bu yazıyı yazmam 5 dkmi aldı :P)

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Öncelikle sen kendini savunamayacak kadar acizsen arkadaşının savunmasına muhtaç kalırsın.
Mesajımda söylediğim üzere bir eklenti ingilizce ve türkçe karışık olunca benim tarzıma göre saçma geldi ve bunu istediğim şekilde belirtebilirim ne de olsa burası herkese açık bir forum değil mi?
Ayrıca çalıntı diye iftira da atmadım ama senin şu an yaptığın iftira.
Ve son olarak canım kardeşim config dosyasını çekip atarak plugin yazmış olmuyorsun.
Arkadaş zaten kendini savundu ve ek olarak arkadaşı da arkadaşını savundu. Bu gayet doğal bir şey. Ayrıca anlatım dilin kaba ve suçlayıcı olduğu için bu şekil tepkiler görmen çok normal. Son olarak ise burası herkese açık fakat kuralları olan bir forum. : ))

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
İftira inkar iftira inkar yey :P Birincisi ben Buradaki yorum yapan kimseyi tanımıyorum 2. Si iftira atmadım diyipte ilk mesajın iftira değil mi canım? 3. SÜ her zaman kendini haklı düşünme farklı bir bakış açısı ile bak konuya buradan bakıldığı zaman konuyu baltalıyorsun mesaj attığınızda silmişsin ilk mesajını fakat yanıtlamış olmasından dolayı mesajın hala gül gibi duruyor ve 4. SÜ eklenti OPEN-source değil sen niye decompile ediyorsun? bu bir suç canım ve suçunu itiraf ettin cezalandırılması gerek... Her zaman kendini haklı düşünmemeyi öğrenmelisin ve bu arada shiryu gördüğüm kadarıyla dostu citrus ben onun dostu falan değilim öylesine gezen bir gezginim ve ufak bir soru Java master seviyede bilen biri MC ye başlayıp featherboardtan daha sağlam bir plugin yapıp feather benzer config yapması çalması anlamına mı geliyor? Eğer evet ise çaldığı pl nin configi var ise ve bunu söylüyorsan biliyorsun anlamına geliyor plugin in linkini rica edebilir miyiz? (bu yazıyı yazmam 5 dkmi aldı :P)
Link konunun sonunda mevcut dostum. İyi günlerde kullanın.

Shiryu

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Shiryu#1100

Elmaslar
97
Puanlar
6.670
Yer
void
Minecraft
shiryusins
Konuya zorla yorum yapmam için tehdit edildim (!)

Görünüm açısından cidden çok mükemmel, javayla yapılmış olması ayrı bir güzellik katıyorken bir de ücretsiz :O
Başarılarının devamını dinliyorum ^^
:)) Teşekkürler <3

EfeZmrly [TR/EN]

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

EfeZmrly#9568

Elmaslar
4
Puanlar
0
Yer
Zimbabwe
Minecraft
EfeZmrly
Twitter
EfeZmrly
Güzel olmuş bebeğim

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Bana işeri yaramaz ama diğerlerine yarar.

Shiryu

Discord:

Shiryu#1100

Elmaslar
97
Puanlar
6.670
Yer
void
Minecraft
shiryusins
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

Shiryu

Discord:

Shiryu#1100

Elmaslar
97
Puanlar
6.670
Yer
void
Minecraft
shiryusins
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı