Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Kayıt Scripti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
W

WeiWuxian

Ziyaretçi
Sunucuya girince ya şifreli yada chest açılıp oradan şifre ayarlanacak şekilde bir script lazım plugin olarak authme kullanıyordum ama şuan sunucuda hesablara rahat girip çıkan oyuncu var kurucu hesablarında geziyor bu yüzden ya plugin yada script olacak şekilde çözüm arıyorum şimdiden cevaplar için teşekkürler

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
Authme kullan yada plugin yaptır.
İnsan sunucusu için özellik arar sen ne arıyorsun?

0

0Halley

Ziyaretçi
Sunucuya girince ya şifreli yada chest açılıp oradan şifre ayarlanacak şekilde bir script lazım plugin olarak authme kullanıyordum ama şuan sunucuda hesablara rahat girip çıkan oyuncu var kurucu hesablarında geziyor bu yüzden ya plugin yada script olacak şekilde çözüm arıyorum şimdiden cevaplar için teşekkürler
e auth me varsa nasıl giriyorlar ip whitelist yok mu sunucunda?

Black_-OPS

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

BlackOPS#5407

Elmaslar
64
Puanlar
4.035
Minecraft
BlackOPS__
Authmede böyle bir açık yok sunucunda olan bir açık bu. Bu açığı kapatacağına autmeyi kullanmamayı tercih ediyorsun çok yanlış bir tercih

0

0Halley

Ziyaretçi
İpWhitelist yoksa sunucuna indir [] arasına sunucu sayısal ipni yaz eğer hostingin keyubuysa destek aç güvenlik duvarında ayarlamaları yapsınlar

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
İpWhitelist yoksa sunucuna indir [] arasına sunucu sayısal ipni yaz eğer hostingin keyubuysa destek aç güvenlik duvarında ayarlamaları yapsınlar
SonOyuncu'da ki giriş menüsünü istiyor sanırım.

0

0Halley

Ziyaretçi

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
aynısı benimde aklıma geldi ama şu başkası onun hesabına giriyorsa çözümü bu
1- Bungeecord sunucusudur açıkları kapatmamıştır.
2- Authme sürümü eskidir.

Arkadaş acaba şurda ne demek istedi. "plugin olarak authme kullanıyordum ama şuan sunucuda hesablara rahat girip çıkan oyuncu var"

Authme kullanıyordu başka bir şey mi kullanıyor şuan bilmiyorum "kullanıyordum" dediği için.

W

WeiWuxian

Ziyaretçi
ip whitelist olması lazım ama ginede max sürüm indirip denerim
evt ip whitelist i silmiş 2kurucu bende diyorum sıkıntı nerede teşekkürler cevap yazanlara

0

0Halley

Ziyaretçi
ip whitelist olması lazım ama ginede max sürüm indirip denerim
evt ip whitelist i silmiş 2kurucu bende diyorum sıkıntı nerede teşekkürler cevap yazanlara
yardım edebildiysek ne güzel

0

0Halley

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı