Sol Reklam
Sağ Reklam

Kasma Sorunu

Minecarft da yuksek fps almak icin bilgisayarim iyimi,

• Evet

Oylar: 2 66,7%
  • Hayır

Oylar: 1 33,3%

• Oy Verenler
    3
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

esgeresgerov2005

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

xFearLess#8381

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
Azerbaijan
Minecraft
FearLessPvP
Merhaba MC-TR ailesi.
Benim bilgisyarimda minecraft fena kasıyor.
Bunun için sizden yardım istiyorum.
Bne bu sorunu nasıl çöze bilirim.
Optifine kullandim en düşük texture pack kullandım
Ama yindede kasiyor
Sorun ne ola bilir

Bilgisayar özellikleri:
4GB ram
İntel(R) Core İ3 330M
2.13 GHZ
EKRAN:
iNTEL(R) Hd Graphics

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minecrafta Ram Ver?​

Klarusss

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
12
Puanlar
13.260
optifine de performance kısmında fast render var onu açık değilse aç önemli ölçüde hızlandırabilir.
benim pcde 2 gb ram var ama 30 40 fps alıyorum 1.12.2 de

ImperialSwag

2 günlük premium sahibi <3
Elmaslar
86
Puanlar
0
Yer
Istanbul
Bilgisayarının özelliklerini yükselt, 2008 den kalma laptoptan oynuyorsan sebebi o olabilir. Fanlarını temizleyip işlemcinin soğutucu jelini değiştiriyor musun?

esgeresgerov2005

Discord:

xFearLess#8381

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
Azerbaijan
Minecraft
FearLessPvP
optifine de performance kısmında fast render var onu açık değilse aç önemli ölçüde hızlandırabilir.
benim pcde 2 gb ram var ama 30 40 fps alıyorum 1.12.2 de
Fast render acik

Bilgisayarının özelliklerini yükselt, 2008 den kalma laptoptan oynuyorsan sebebi o olabilir. Fanlarını temizleyip işlemcinin soğutucu jelini değiştiriyor musun?
Bilgisayar ozelliklerini yukselt derken ramini fln mi eger oglese benim param yok yapamam :D

30 haziran benim zaten dogum gunum belki ordan para toplayib ram artira bilirim ama yapicagima pekde sanmiyorum

Klarusss

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
12
Puanlar
13.260
Fast render acik

seninkinden daha kötü bi işlemciye ve rama sahibim işlemcim intel pentium d cpu 2.81 ghz ekran kartım 256 mb ramım 2 gb olmasına rağmen 30 45 arası fps alıyorum orta ayarlarda sende oyunun kasma sebebi ekran kartı olabilir yada işlemcinin çift çekirdeği oyuna zayıf kalıyorda olabilir bide fast renderi kapatarak dene belki bişiler olur eğer fast renderi kapattığında oyuna giremezsen %appdata% dan minecrafta gir oradan settingof dan bulup tekrar açabilirsin ekran kartının driverini yüklemeyi denedinmi ben kuzenimin eski laptopunda mcyi açabilmek için baya uğraşmıştım sonra intel hd graphic in bi şekilde driverini buldum onu kurunca oyun takır takır açıldı sende driverini bulmayı deneyebilirsin yada tertemiz bi win 7 starter kurabilirsin.

esgeresgerov2005

Discord:

xFearLess#8381

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
Azerbaijan
Minecraft
FearLessPvP
seninkinden daha kötü bi işlemciye ve rama sahibim işlemcim intel pentium d cpu 2.81 ghz ekran kartım 256 mb ramım 2 gb olmasına rağmen 30 45 arası fps alıyorum orta ayarlarda sende oyunun kasma sebebi ekran kartı olabilir yada işlemcinin çift çekirdeği oyuna zayıf kalıyorda olabilir bide fast renderi kapatarak dene belki bişiler olur eğer fast renderi kapattığında oyuna giremezsen %appdata% dan minecrafta gir oradan settingof dan bulup tekrar açabilirsin ekran kartının driverini yüklemeyi denedinmi ben kuzenimin eski laptopunda mcyi açabilmek için baya uğraşmıştım sonra intel hd graphic in bi şekilde driverini buldum onu kurunca oyun takır takır açıldı sende driverini bulmayı deneyebilirsin yada tertemiz bi win 7 starter kurabilirsin.
Linkini ata bilirmisin rica etsem?

Klarusss

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
12
Puanlar
13.260

esgeresgerov2005

Discord:

xFearLess#8381

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
Azerbaijan
Minecraft
FearLessPvP
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı