Sol Reklam
Sağ Reklam

KasabaCraft | mc.KasabaCraft.com | 1.12.2 Survival |Etkinlikler,Envoy Etkinliği, Rütbe Sistemi, PvP Arenalar, Koth, Çılgın Kasalar, Sanal Market...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Sunucu duyuru kısmı dediğin şeyide arkadaş kendisi tasarladı bütün konu tasarımını ve logoyu boşuna burda yalanlar iftiralarla konuşma ve konu baltalama
Özür dilerim peki dcden demi oyuncularımı cağır madın :) neyse başarılar

RevengeOfJedi

FeodalCraft.keyubu.com
Elmaslar
11
Puanlar
0
Özür dilerim peki dcden demi oyuncularımı cağır madın :) neyse başarılar
halilibo ve m6ri yı çağırdım ki onlarlada uzun süre beraber oynadık. Girip senin sunucunda kimseye ben burda oynuyorum. ip si Şu şeklinde yapmadım. Hatta başka oyuncularından soranlar oldu söylemedim nerde oynadığımı ss lerinide gösterebilirim istersen. Kimsenin işinde ve ekmeğinde gözüm yok sadece arkadaşlarımla beraber oyunumu oynamak istediğim bir server arıyordum bulamadım bende kurdum. Bu kadar arkadaşlarımla beraber oynuyorum kimsenin dc sine gidip ne laf attım nede oyuncu çalmaya çalıştım. Kimsenin annesine falanda küfür etmedim hatta bana video attılar. Birinin annesine küfür edilmiş . Tövbe tövbe ayıp ya bu ne dedim. Boşu boşuna gereksiz yere benden düşman yaratmaya çalışma yani

Billy Idol

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
8
Puanlar
0
merhaba sistemleri kontrol etmek istedim ama server kapalı durumda şu anda!!!
Veri Merkezimizi taşıyorduk. O yüzden discordumuzdan duyuru olarak geçtik. Server 1 gün kapalı kalıcaktır. Herhangi bir eşya kaybetmiyceksiniz ip değişmiycektir diye. Şu anda gelmek isterseniz server açık.

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Sunucunuza giriş yaptım ve cidden sunucunuz harika konu tasarımda harika geçenlerde yorum atmıştım şimdi sunucuya girdiğim için yoru matıyorum rehberler ilgili cidden ama sunucunun FeatherBoardı beğenmedim ama onun dışında kusursuz bir sunucu başarılar ! ve ben 1.14 ile giriş yaptım 1.8 ile girişler açıkmı ? ve hangi hostingi kullanıyorsunuz ?

Billy Idol

Elmaslar
8
Puanlar
0
Sunucunuza giriş yaptım ve cidden sunucunuz harika konu tasarımda harika geçenlerde yorum atmıştım şimdi sunucuya girdiğim için yoru matıyorum rehberler ilgili cidden ama sunucunun FeatherBoardı beğenmedim ama onun dışında kusursuz bir sunucu başarılar ! ve ben 1.14 ile giriş yaptım 1.8 ile girişler açıkmı ? ve hangi hostingi kullanıyorsunuz ?

Teşekkürler içten yorumların için ve evet 1.8den 1.14 e kadar giriş yapılabilir

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
Çok iyi bir sunucu elinize kolunuza emeklerinize sağşıl

Billy Idol

Elmaslar
8
Puanlar
0
Teşekkürler Crake, Olabildiğince etkinlik yapmaya çalışıyoruz

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Çok Başarılı bir server 10/10 , Sürekli etkinlikler oluyor , envoy eventi, pvp arenaları , KoTH etkinliği gibi birçok özelliği var. Rütbelerle özellikler ekleyebiliryorsunuz karakterinize , sunucu adminleri ilgililer server dün açılmasına rağmen online sayısı fazla. Güzel oynanabilicek bir server. Minecraft Türk Survival Server KasabaCraft.
Neden kurucu kendi hesabıyla iyi yorum yapıyor :)

' Tworst QUIET

Tüm etkili insanlar, cesur bir hayat yaşarlar

Discord:

Tworst#0001

Elmaslar
47
Puanlar
1.145
Minecraft
Bıraktı
menülerde kullandığınız renk uyumlarını beğenmedim gerisi mükemmel elinize sağlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı