Sol Reklam

TAMAMLANDI - EmperorMC - Prison Asistanı

Sizce yetkili alımları bunun gibi detaylı olmalı mı?

• Evet, detaylı olmalı.

Oylar: 4 100,0%
  • Hayır, basit tutulmalı.

Oylar: 0 0,0%

• Oy Verenler
    4
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
Selamlar. Ben Anıl. Bir asistan aramaktayım, bir deyişle moderatör.
Size sorarız, neden siz? Sizde bize sorun, neden biz?
  • Farklı olduğumuzu düşünüyorum. Prison Türkiye'de olmayan bir tür, ve biz buna önderlik edeceğiz.​
  • Uzun soluklu olacağına inanıyorum. Tutmadı diye sizin emeğinizi çöp edecek değiliz.​
  • Yaklaşık 2-3 yıldır bu işin içindeyim. Amatörlüten uzak, orta-üst seviye bir sunucu olacağına inanıyorum.​

Peki, gereksinimleriniz neler?
  • Yüksek-Orta seviye falan demeyeceğim, nefret ederim. Ölçülebilseydi zaten sınav olmazdı. Biz yetkili adayının ne kadar yenilikleri, sorunları ve çözümleri iyi kavradığına bakarız. En önemli faktör bizim için budur.​
  • Yaş sınırı. Bildiğiniz üzere yeni bir tür üzerinde uğraşıyoruz, utanç kaynağı olmak istemeyiz millete. Bu yüzden yaş sınırımızı 16 ve üstü haline getirdik.​
  • Saygı demeyeceğim zaten buraya katılmak isteyen zaten yazı şeklimden, konuşma tarzımdan ne kadar ciddi biri olduğumu anlamıştır. Sesli ve yazılı mülakatta iyi dinlemeniz, saygılı olmanız bizim için en iyisidir.​
  • Tecrübeleriniz gibi bir saçmalık sormayacağım. Direk **referans** istiyorum. Şu sunucuda tecrübem oldu, <referans resmi>. Gereksiz yere 300 sunucu yazmaktansa, adam gibi bir tane referansı tercih ederim.​
  • Kaç saat aktif olursunuz gibi de bir saçmalık istemiyorum. Hem kişiye zararlı, hem bize. Bizim için kişinin en azından günde bir yardımcı olması, denetlemesi yeterlidir.​
  • Kişisel Bilgi. Başvuran herkes için değil, fakat iki taraftan da onaylanan yetkililer için bazı kişisel bilgiler alınır. Bunlardan bazıları isim, soyisim, telefon numarası gibidir. Kesinlikle, hiçbir şekilde TC gibi hassas bilgi alınmayacaktır. Bizim açımızdan güven sağlar.​
  • Teknik bilgi. Elbette herkesin teknik bir bilgisi olamaz. Fakat optimizasyon, java gibi teknik bilgileri olması bizim için artı puandır.​
  • Yaratıcılık + Yapıcı Eleştiri. Biz sırf moderasyona değil, fikirlere de açığız. Yetkili başvurusu yapan şahıs, düzgün bir şekilde yapıcı eleştiri yapabilmeli, empati kurabilmeli.​

Anladım, peki avantajımız/dezavantajımız ne? Ne için başvuruyoruz?
  • Prison P2W değildir. En ufak bir boost bile 20 kişinin önüne geçirir. O yüzden hiçbir şekilde ben dahil başka oyunculara avantaj sağlayacak hiçbir şey veremeyiz.​
  • Asistanın görevi rehberleri denetlemek, sorun ve önerileri üst yönetime bildirmektir.​
  • Unutmayın, asistan alt yönetimde olmakla birlikte alt yönetimin en sorumlu yetkilisidir. O yüzden avantaj sağlayacak hiçbir yetki(Gamemode vesaire.) veremeyiz.​
  • Sunucu süreci "yapım aşamasındadır." O yüzden başvuracaklarının sabrının iyi olması gerekiyor. Sistemleri kendimiz kodlamamız gerektiğinden zaman almakta.​
  • Yeni bir deneyim. Sizlere yepyeni bir moderasyon deneyimi oluşturuyoruz. Hem birlikte prison'ı öğrenip, hem moderasyonu sağlayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.​
  • Oynanabilirlik. Siz de dilediğinizce oynayabilirsiniz! Rütbe sistemi primary değil, subgroup olarak geçmekte. Rehberler, asistanlar, VIP'ler dahil olmak üzere kaldığı yerden devam edebilirler. Birçok sunucuda bu yoktur, yetkili oldun bitti daha oynayamazsın denir. Fakat burada rütbe tamamen değiştiği için herkes, ben dahil adil bir şekilde oynayabilir.​

İletişim Bilgileri:

E-Mail: [email protected]
Evet, discord yok. Ciddi arkadaşlar e-mail atmaktan çekinmezler.
Böylelikle 3123 tane yaş sınırına uymayan, dalga geçenler olmayacak.
Onaylandığında discord'dan arkadaşlık isteği atacağım.
Bir şekilde onaylanmadan discord'dan yazanlar direkt REDDEDİLECEKTİR.

İyi günler, iyi forumlar dilerim.
Hala daha asistan arayışı içerisindeyiz. Başvuru yapmak isteyenler lütfen e-mail adresimden bana ulaşsın.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı