Sol Reklam
Sağ Reklam

Kahve ve Sen - Celil ile röportaj!

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski

NDizbkgkTy680T81hIqtpg.jpg
Kahve ve Sen - Celil ile röportaj!
Herkese kucak dolusu sevgiler Geçen hafta hatırlarsanız @SydeFQ ile bir röportaj yapmıştık ve o röportajın anketinde kazanan @Celil oldu. Bu sebeple, bu hafta @Celil ile röportaj yapıyoruz. Umarım keyif alırsınız, iyi okumalar!
1_ İlk olarak röportaj teklifimi kabul ettiğin için teşekkür etmek isterim. Röportaja seni tanıyarak başlayalım istersen.
Merhaba, adım Celil, forumdaki adımdan da görmüş olduğunuz gibi. 15 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Memleketim Rize'dir ve Üniversitede Yazılım Mühendisliği eğitimi almayı düşünmekteyim.
2_ Seni tanıdığımıza çok sevindik. Forumda kullanıcı adın Celil, yani senin adın. Peki neden kullanıcı adı olarak adını kullanıyorsun?
2014 yılından beri forumdayım ve kullanıcı adımı değiştirdiğim çok oldu. Kullanıcı adlarımda da genellikle adım geçerdi. Mesela 'RizeLi Celil' ve 'MinecraftCelil'. Sonra daha sade bir kullanıcı adımın olmasını istedim ve 'Celil'i kullanmaya karar verdim.
3_ Yakın zaman önce yetkili ekibine katıldın. Peki forumda yapmak istediğin projeler var mı ve bu projeler nedir?
Her yetkilinin olduğu gibi benim de birkaç projem mevcut. Aklımda 2 proje var. Bunlar: Her türlü bilgiye sahip destek ekibi oluşturmak ve Minecraft alanında şu an Türkiye'de az bulunan veya hiç bulunmayan daha farklı içerikleri üretmek.
4_ Biraz da forum dışı hayatına dönelim istersen. Peki forum dışı hayatında işler nasıl gidiyor?
Liseye geçiş için sınavım vardı. Allah'a şükür kazandım ve tercihlerimi yaptım, mutluyum. Onun dışında şu an Rize'deyim ve tatil yapıyorum. Hayat güzel geçiyor.
5_ Resim çizmeyi sever misin ve en son çizdiğin resim neydi? Bize bu konuda neler diyeceğini merak ediyoruz.
Resimle pek aram yok, sadece ödev verilirse çizerim. En son çizdiğim resim ise okulda 'Yıldızlı Geceler' eserinin üzerinde farklı bir resim oluşturmuştum.
6_ Şu ana kadar ölmüş insanların hangisiyle konuşmak isterdin ve onla neler konuşurdun?
Birçok kişiyle görüşmek isterdim. Liderler, askerler, gezginler, yazarlar ve bilim adamları... Konuşacağım şeyler ise uğraştıkları konularla ilgili olurdu.
7_ Bize okulda yaşadığın ilginç ve komik bir anını anlatır mısın lütfen?
Bir gün dersteyiz, nöbetçi geldi ve "Celil gel müdür çağırıyor." dedi. Ben öyle bir korktum ki, anlatamam. Arkadaşımla gidiyoruz, tabii korka korka. Yarım saat kim kapıya tıklayacak muhabbetinden sonra karar verdik ve odaya girdik. Müdürün dediği şey şuydu: "Celil yarın kursa gel deneme var."
8_ Taraftarı olduğun futbol takımı nedir?
Ben, Galatasaray'ı tutuyorum.
9_ Hiç evcil hayvanın var mı ya da almayı düşünüyor musun?
Evcil hayvanım yok. Eğer alacak olursam balık alırım.
10_ Diyelim ki bir film yapacaksın. Konusu ve adı ne olurdu?
Animasyon filmi yapardım. İki iyi dostun birlikte yaşayacakları aksiyon ve eğlence dolu kareleri ele alırdım. İsimi de 'İşte Bu Eğlenceliydi' olurdu.
11_ Yapmadığın, yapamadığın için pişman olduğun şeyler var mı?
Derslerime biraz daha özen gösterebilirdim. Derslerim iyi fakat biraz daha iyi olabilirdi.
12_ En sevdiğin film, dizi, yemek, spor ve müzik nedir?
En sevdiğim dizi 'Baba Candır', spor olarak bisiklet, yemek olarak mantı ve müzik olarak ise 'Müslüm Gürses - Nilüfer'.
13_ İnsan değil de hayvan olarak doğacaksın diyelim. Hangi hayvan olmak isterdin?
Güvercin olurdum çünkü istediğim yere özgürce uçabilirdim.
14_ Çok güzel bir röportajdı ve umarım sen de keyif almışsındır. Bitirmeden önce eklemek istediğin bir şey var mı?
Röportaj için teşekkürler, ben de keyif aldım. Herkese iyi tatiller, zamanınızı dolu dolu geçirin.
Evet, röportajımızın sonuna geldik. Umarım keyif almışsınızdır. Sonraki Kahve ve Sen'de görüşmek dileğiyle, esen kalın efendim...

Son düzenleyen: Moderatör:

SpaRtaGuy

Bedrock düşmanı !

Discord:

IYusuf_SelmanI#3770

Elmaslar
317
Puanlar
14.120
Yer
Mars ' Düzce
Minecraft
SpaRtaGuy
İlk beğeni ve ilk yorum benden olsun o zaman !

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack
Hadi bakalım premium için gelenleri piste alalım!Aa dur premium yokmus olsun oku sen gene krds

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Güzel röportaj olmuş gerçekten devamını heyacanla bekliyoruz.​

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Güzel roportaj celil kankama yar olsun . Ne @MRX Ye nede bana nasip olmadı :D

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
Güzel röportaj olmus.

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
@Celil gel Rize Çayeli'nde buluşalım. Kaç kere diyeceğim? :D

Cloneix

Örümcek Hoşt!
Yasaklandı
Elmaslar
148
Puanlar
0
Güzel, eğlenceli, keyif verici bir röportaj olmuş.
Böyle eğlenceli, keyif verici röportajların devamının gelmesi dileğiyle.
Başarılar

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı