• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Destek Kafa Düşürme

Dayıoğlu

Koydum Çalışma Masasını
30 Temmuz 2017
73
0
170

options:
oyuncu.oldugunde.kafa.dusme.orani: 40

on death:
if victim is player:
chance of {@oyuncu.oldugunde.kafa.dusme.orani}%:
execute console command "/give %attacker% 397:3 1 player:%victim%"

Bu skript var ama Kafalar
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.
böyle geliyor, Oyuncunun normal Adı ApexPlays, gelen kafa ise apexplays ben olduğu gibi olmasını istiyorum ve skinli gelmiyor skinli gelmeli.

IrfanDmn

İyilik cezasız kalmaz
Onaylı Satıcı
1 Mayıs 2016
2.131
3.249
5.890
IrfanDmn#1966
live:alecool919
IrfanDmn

skinrestorer kullanmıyorum ve skript ile olmasını üstüyorum 1.7'de iken oluyordu.
hee anladım. Skinrestorer kullanmak zorundasın o zaman. 1.7 de skinrestorer kullanmadığın halde skin gözüküyordu ama 1.8 de kalktı bunun için skinrestorer geldi.

Dayıoğlu

Koydum Çalışma Masasını
30 Temmuz 2017
73
0
170

hee anladım. Skinrestorer kullanmak zorundasın o zaman. 1.7 de skinrestorer kullanmadığın halde skin gözüküyordu ama 1.8 de kalktı bunun için skinrestorer geldi.
Ya sen anlamadın ya ben anlatamadım. /skull ApexPlays yazdığımda kafa skinli görünüyor, onda problem yok, problemimi üste anlattım.

iSchrye

Demir Cevheri Gibiyim
19 Mart 2017
182
50
440
iSchrye
iSchrye

Kod:
options:
    oyuncu.oldugunde.kafa.dusme.orani: 40

on death of player: