• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Çözüldü Jobs Reborn Yardım

iTargetDS

Yay Yok, İskelet Yok
8 Ekim 2017
313
62
540

Merhaba!
Sunucumda JobsReborn pluginin son sürümünü kullanıyorum yani 4.8.0 sürümünü op olduğum ve jobs.* permini verdiğim halde yetkin yok diyor!
Sunucum Spigot 1.8.8
Kullandığım plugin;
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

iTargetDS

Yay Yok, İskelet Yok
8 Ekim 2017
313
62
540

Sunucunda Vault eklentisi bulunuyor mu? Eğer bulunmuyorsa
tıklayarak indirebilirsin fakat bulunuyor ise bana konsolda çıkan hata mesajını atabilir misin?
Vault eklentisi bulunuyor.
Hata;

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

"jobs.*.*" versen olur mu acaba
Denedim fakat hala çalışmadı

Fhalinkz

Skript yazmayı severim
5 Şubat 2018
154
23
190
Fhalinkz#7532

849[21:39:23] [Server thread/WARN]: [Jobs] Job Miner has an invalid Break type property: NETHER_BRICK (NETHER_BRICK)! Material must be a block!
850[21:39:23] [Server thread/WARN]: [Jobs] Job Farmer has an invalid Break type property: CHORUS_PLANT!
851[21:39:23] [Server thread/WARN]: [Jobs] Job Farmer has an invalid Break type property: CHORUS_FLOWER!
852[21:39:23] [Server thread/WARN]: [Jobs] Job Farmer has an invalid Break type property: BEETROOT_BLOCK-3!

Farmer ve Miner mesleklerinde yanlış ayarlar bulunuyor galiba, o blokları düzeltip tekrar denermisin?

iTargetDS

Yay Yok, İskelet Yok
8 Ekim 2017
313
62
540

849[21:39:23] [Server thread/WARN]: [Jobs] Job Miner has an invalid Break type property: NETHER_BRICK (NETHER_BRICK)! Material must be a block!
850[21:39:23] [Server thread/WARN]: [Jobs] Job Farmer has an invalid Break type property: CHORUS_PLANT!
851[21:39:23] [Server thread/WARN]: [Jobs] Job Farmer has an invalid Break type property: CHORUS_FLOWER!
852[21:39:23] [Server thread/WARN]: [Jobs] Job Farmer has an invalid Break type property: BEETROOT_BLOCK-3!

Farmer ve Miner mesleklerinde yanlış ayarlar bulunuyor galiba, o blokları düzeltip tekrar denermisin?
Hala aynı hatayı veriyor