Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

minatodr1

"minatodr1.design"
Elmaslar
239
Puanlar
6.885
Yer
Japan

Diesel_productv2_jett-the-far-shore_home_EGS_JETTTHEFARSHORE_SuperbrothersPineScented_G1A_01-1...jpg

JETT: The Far Shore, Ertelendi!

Bilim kurgu efsanesi olan JETT: The Far Shore, Ertelendi!
Bu sene yayınlanması planlanan bilim kurgu oyunu maalesef 2021 yılına ertelendi. Soracak olursanız, bu oyunun özelliği nedir diye? Size şöyle anlatabilirim: Playstation 5 için yapılan ilk oyun oluyor kendileri. Evet, doğru duydunuz Playstation 5! Aksiyon, macera ve en önemlisi bilim kurgu içeren bu oyun aynı zamanda sinematik bir atmosfere de sahip. Oynarken ortamına hayran olacağınız bir oyun olacak kendisi. Oyun yapımcıları oyunun bu seneye yetişmeyeceğini açıklayınca Playstation 5 için bekleyenler hayal kırıklığına uğradı. Yapımcılar, oyunun daha gelişme aşamasında olduğunu ve grafik konusunda iyileştirmeler yaptıklarını açıkladı.

Diesel_productv2_jett-the-far-shore_home_EGS_JETTTHEFARSHORE_SuperbrothersPineScented_G1A_00-1...jpg

Oyunun Hikayesi Nasıl Olacak?

Elimizdeki bilgilere göre oyunun hikayesi şu şekilde olacak: Uzay araçları ile yıldızlar ve gezegenler arasında dolaşabileceğiniz bir sistem geliştiriliyormuş. Oyunun ana mantığı ise, evreniniz işgal ediliyor ve sizden evreninizi kurtarmanız isteniyor. Evren kurtarıldığında oyun tamamlanmış oluyor. Elimizdeki bilgiler bu şekilde. Açıkçası ben de hikayeyi pek anlamasamda bana çok heyecan verici geldi. Uzay'da yıldızlar ve gezegenler arasında seyahat etmek kulağa ilginç geliyor.
Diesel_productv2_jett-the-far-shore_home_EGS_JETTTHEFARSHORE_SuperbrothersPineScented_G1A_02-1...jpg

Oyun Hakkında Daha Fazla Bilgi!
Yapımcılar oyunu Haziran ayının 20'sinde tanıtacaklarını fakat bir takım aksaklıklar yüzünden 2021'e ertelendiğini açıkladı. JETT: The Far Shore, gelecek sene Playstation, Xbox, Epic Store gibi platformlarda satışa sunulacak. Yapımcılar oyun için çok uğraştıklarını ve bittiğinde "Harika!" olacağını söyledi. Bu haberi duyan oyuncu toplulukları çoktan oyuna büyük bir ilgi gösterdiler. Yapımcılar oyun ile ilgili zaman zaman görseller paylaşacaklarını açıkladılar. Hepiniz gibi ben de sabırsızlıkla oyunun çıkmasını bekliyorum.

Okuduğunuz için teşekkürler, konumuzun sonuna geldik.

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Size de selam olsun, uyumayıp da konu açan yazarımız.

Konu için teşekkürler, uzay olayını ayrıca sevdim :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu oyunu ilk defa duysam da çıkış tarihinin ertelenmesine baya bir üzüldüm. Sanırım oyun çıktığında oyunu direkt olarak satın olacağım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı