Sol Reklam
Sağ Reklam

JaydeScript'in Başvurusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JaydeScript

Doctor's the best
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Hatay, Türkiye
Merhaba,
Öncelikle şunu belirtmek isterim aşağıda yazan bilgilerden hiçbiri yalan/uydurma/sallama vb. değildir. Tamamen bana aittir.
(Şu anda telefonumdan giris yapıyorum o sebeple hatalar olabilir. )
Ilk önce sizin verdiğiniz form ile başlamak istiyorum:
---------------------------------------------
Xenforo yada başka Forum Scriptinde moderatör yada daha üst rütbede görev aldınızmı : Evet, hatta şu anda Türkiye'nin ilk Global Hub Sunucusu MassiveMine'nin ekibindeyim, orada web geliştirici olarak görev alıyorum anlayacağınız forumu ben kurdum ayarlamalari felanda ben yaptim. Admin kontrol panelinin kullanimi hakkinda da bilgim var ayrica xml bilgim de bulunuyor.
Görev almak istediğiniz forum kategorisi & bölüm ? : Sizin için de sorun olmazsa Süper Moderatör olmak istiyorum ama bir kategori seçmek gerekiyorsa MİNECRAFT SUNUCU EKLENTİLERİ kategorisi için gönüllüyum.

Adınız & Soyadınız : Alper Berber

Yaşınız : ( Lütfen yaşınızı yazmaktan çekinmeyiniz. Ne demişler akıl yaşta değil baştadır. ) 14-15
Skype Adresiniz : ( Forum yetkilileri birbiriyle her daim iletişim kurmalıdır. Kurmalıdır ki düşünce ayrılıkları olmamalı. , Her türlü kararlarımızı beraber almalı, Beraber yönetmeliyiz ) jaydescript
Haftada foruma ayırabileceğiniz saatler : Gunluk 5-6 saatimi (Okul baslasiginda bu sayi biraz dusebilir ama asla 1'in altina dusmez.) forumun gelişimi icin ayırabilirim.

Kendinizden bize biraz bahsedebilir misiniz? : Ben 14 yasinda bir web geliştiriciyim aslinda. (Websiteme buradan ulasabilirsiniz : http://www.alpbe.com ) ayni zamanda bir Minecraft oyuncusuyum da. Hatay'da yasiyorum. Bir kardeşim var. Bu kadar iste websiteme goz atarak da benim hakkinda bilgilenebilirsiniz.
Kişisel Özelliklerim:

• Agresifimdir (fakat bu beni küfür etmeye zorlamaz.),
  • Titizimdir,
  • Gerektiğinde sinirlenir gerektiğinde ise şefkatli olabilirim,
  • Olaylara objektif bakabilirim,
  • Her kişinin anlayış tarzının farklı olduğuna inanırım bu sebeple onlarla onların anladığı tarzdan konuşurum.
---------------------------------------
Not: Duruma gore moderator degilde baska bir yetkide olabilirim örneğin web geliştirici vb. Tabii ki pozisyonlar boş ise.
Teşekkürler.

Son düzenleme:

JaydeScript

Doctor's the best
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Hatay, Türkiye
Musait olduğunuz zaman bir göz atmanızi isterim.
@ImHai
@Alp

Alp

Pabucumun Atmini
Elmaslar
45
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Aramıza hoş geldin.

Umarım forum daha iyi yerlere gelir. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı