Javascript öğrenmek istiyorum

EchTR

Bazen susmak da gerekir.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
235
Puanlar
3.690
Steam
echtr
Discord
EchTR
Minecraft
Celielyn
merhabalar, javascript'i bir kaç gündür araştırıyorum ve bana gayet uygun bir dil olduğunu gördüm ve videolarını izlemeye başladım yaklaşık 15 video sonra az buz bir bilgim oldu. ancak ben bu bilgimi ileri düzeye çıkarmak istiyorum. bana tavsiye edebileceğiniz kurs/video serisi/kaynak var mı ? varsa yazarsanız sevirinim

Riqude

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
110
Puanlar
490
En açık kaynak google'dir. Bir kaynağa asla bağlı kalma Türkçe / İngilizce makaleleri oku. Udemy üzerinde'de bir çok ücretsiz video var yeter ki öğrenmek iste.​

LifeMCServer

Kızılsakal Kızıltaş?
Destek Şefi
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
52
Elmaslar
350
Puanlar
3.990
Steam
LifeMCServer
Discord
!💲мυѕтαғα öɴcel#0001
Minecraft
LifeMCServer
Kendini geliştirmek için NodeJS ile discord botları yapabilir, web tarafında da normal JavaScript ile basit web siteler tasarlayabilirsin. Editör olarak Visual Studio Code veya daha lightweight bir şeyler istiyorsan Notepad++ kullanabilirsin.

Rehber/yazılı kaynak olarak önerim W3Schools'dur. Burada HTML, PHP, JavaScript, CSS gibi bir çok dili öğrenebilirsin. Eğer videolu anlatımlar istiyorsan YouTube üzerinden bakabilirsin.

Araçlar

NodeJS:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
(LTS önerimdir, istersen son sürümü de kurabilirsin)
Visual Studio Code:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Notepad++:

Yazılı Rehberler

W3Schools JavaScript:

EchTR

Bazen susmak da gerekir.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
235
Puanlar
3.690
Steam
echtr
Discord
EchTR
Minecraft
Celielyn
@LifeMCServer dostum tavsiyen için teşekkürler W3Schools'u biliyorum html vs css de biliyorum kendimi geliştirmek ve basit çapta oyunlar tasarlamak için javascript öğrenmek istiyorum. ama bu yorumun sayesinde W3Schools'a bir şans daha vereceğim.

Yukarı Alt