Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Java satın alamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Esin

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
105
Merhaba arkadaşlar. Oğluma yeni bilgisayar aldım. Minecraft java yüklemeye çalıştık ancak sürekli aşağıdaki hatayı veriyor. Banka ile konuştum sorun yok. Özelliklerinden acaba bilgisayar mı desteklemiyor dedim ama açıkçası anlamadım. Hatanın fotografını yolluyorum. Bir kaç farklı mail denedik olmadı. Vpn değiştirdim olmadı. 4 farklı kart denedim olmadı. Acaba sorun ne olabilir? Ya da bana yardımcı olabilir misiniz? İyi akşamlar

Ekler

• 9820D1C2-4810-4BBB-BE26-89EEDF9B6CE8.jpeg
    9820D1C2-4810-4BBB-BE26-89EEDF9B6CE8.jpeg
    1,7 MB · Görünt.: 52

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
Kart bilgilerini vs doğrulamanızı istiyor. Muhtemelen CVV yanlış ve fotoğrafta 0137 çıkmış o vs. yanlış olabilir, sadece 137 olabilir.

Esin

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
105
Kart bilgilerini vs doğrulamanızı istiyor. Muhtemelen CVV yanlış ve fotoğrafta 0137 çıkmış o vs. yanlış olabilir, sadece 137 olabilir.
Çok denedik farklı kartlarls ne yazık ki olmadı

EnesE

Mad?

Discord:

Enes?#3565

Elmaslar
169
Puanlar
2.860
Minecraft
Girrk
Merhaba arkadaşlar. Oğluma yeni bilgisayar aldım. Minecraft java yüklemeye çalıştık ancak sürekli aşağıdaki hatayı veriyor. Banka ile konuştum sorun yok. Özelliklerinden acaba bilgisayar mı desteklemiyor dedim ama açıkçası anlamadım. Hatanın fotografını yolluyorum. Bir kaç farklı mail denedik olmadı. Vpn değiştirdim olmadı. 4 farklı kart denedim olmadı. Acaba sorun ne olabilir? Ya da bana yardımcı olabilir misiniz? İyi akşamlar
Benzer bir sorunu yaşadım, kartımda internetten belirli bir ücretten fazla ödeme yapıldığında güvenlik amaçlı kitleniyordu, aynı sorun sizde de olabilir . Bankacılık uygulamanızı veya maillerinizi kontrol ediniz

Mcdikmen

Her şey, bir ve tek şeydir.

Discord:

Mcdikmen#0316

Elmaslar
227
Puanlar
15.210
Minecraft
Mcdikmen
Karıtınız yurt dışı ödemelere veya internet bankacılığına kapalı olabilir. Bunun çözülmesi için en uygun yol bankanız ile görüşmektir. Eğer minecraft yönlü bir hata varsa da gün içerisinde tekrar denemenizde fayda var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı