Sol Reklam

Java Öğrenme?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DrHalleyos

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

DrHalley#2089

Elmaslar
4
Puanlar
895
Minecraft
0Halley
Öncelikle merhaba dostlar. 6-7 aydır js ile ilgileniyorum ve artık baymaya başladı. Dedim farklı diller arayayım diye javayı öğrenmeye çalıştım. Fakat W3 ve bazı youtube kanallarından verim alamadım. Java öğrenmek için nasıl bir plartform önerirsiniz?

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
626
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Udemy gibi platformlardan ücretli ders alabilirsin.

PokeTurk

Discord:

'Ygtt#6852

Elmaslar
7
Puanlar
340
Minecraft
Ygtt
Asla yapılmaması gereken bir hata, kafayı yersin. İllaha öğreneceğim diyorsan youtube'da ve stackoverflow'da kaynaklar mevcut^^

HaktanOzkan

Demir Cevheri Gibiyim
Premium

Discord:

hktanozkan

Elmaslar
100
Puanlar
13.775
Minecraft
HaktanOzkan
İnternet çok geniş bir alem. Neredeyse her ücretsiz video paylaşım sitesinde, yazılım destek sitelerinde, forumlarında, yazılım eğitim sitelerinden java hakkında bilgi toplayabilirsin. Bu dili öğrenmek için ek olarak bir ücret ödemene bence pek gerek yok çünkü zaten çok fazla kullanılan çok yaygın bir dil. Önerim önce ücretsiz bir şekilde temel java eğitimi alman (Bunun içinde youtube'da güncel olarak Kodlama Vakti kanalına bakmanı öneririm) daha sonra ise açık kaynak kodlu java projelerini incelemen, değerlendirmen. Ayrıca https://www.geeksforgeeks.org/java/?ref=ghm ingilizce ama bu kaynaktanda yardım alabilirsin. Çoğu şeyi projelerle anlatmaya çalışıyor.

I

irfandumanx

Ziyaretçi
GeeksForGeeks gerçekten çok tatlı bir site. İngilizcem iyidir dersen yazılım dillerini sitelerden ya da kitaplardan okuyarak öğrenebilirsin (önerim). Okuyarak değil izleyerek öğrenmeyi seviyorum diyorsan da Udemy'de yabancı kaynaklardan eğitim alabilirsin. İngilizcem yok ben Türkçe eğitim istiyorum diyorsan da yine Udemy'den Türkçe eğitim alabilirsin. Ya da ortalama kalitede java blogları bulabilirsin. Sana eğitmen ya da site önerisi bilerek yapmadım bunu senin araştırarak bulman en doğrusu diye düşünüyorum. Ayrıca ben de şu an js öğreniyorum :D Sarıyor gibi

DrHalleyos

Discord:

DrHalley#2089

Elmaslar
4
Puanlar
895
Minecraft
0Halley
Dostlar ilk öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim
İnternet çok geniş bir alem. Neredeyse her ücretsiz video paylaşım sitesinde, yazılım destek sitelerinde, forumlarında, yazılım eğitim sitelerinden java hakkında bilgi toplayabilirsin. Bu dili öğrenmek için ek olarak bir ücret ödemene bence pek gerek yok çünkü zaten çok fazla kullanılan çok yaygın bir dil. Önerim önce ücretsiz bir şekilde temel java eğitimi alman (Bunun içinde youtube'da güncel olarak Kodlama Vakti kanalına bakmanı öneririm) daha sonra ise açık kaynak kodlu java projelerini incelemen, değerlendirmen. Ayrıca https://www.geeksforgeeks.org/java/?ref=ghm ingilizce ama bu kaynaktanda yardım alabilirsin. Çoğu şeyi projelerle anlatmaya çalışıyor.
Zaten hafif bir java bilgim var önerdiğin siteye ve dediklerine bakacağım.
Udemy gibi platformlardan ücretli ders alabilirsin.
Udemy'i biraz gereksiz buluyorum. Bence ücretsiz plartformlarla verdiği verim aynı.
GeeksForGeeks gerçekten çok tatlı bir site. İngilizcem iyidir dersen yazılım dillerini sitelerden ya da kitaplardan okuyarak öğrenebilirsin (önerim). Okuyarak değil izleyerek öğrenmeyi seviyorum diyorsan da Udemy'de yabancı kaynaklardan eğitim alabilirsin. İngilizcem yok ben Türkçe eğitim istiyorum diyorsan da yine Udemy'den Türkçe eğitim alabilirsin. Ya da ortalama kalitede java blogları bulabilirsin. Sana eğitmen ya da site önerisi bilerek yapmadım bunu senin araştırarak bulman en doğrusu diye düşünüyorum. Ayrıca ben de şu an js öğreniyorum :D Sarıyor gibi
Kitaplar hiç aklımama gelmemişti biraz bir araştırma yapacağım

KadimBlok Network

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
125
Şimdilik internetten ders alabilirsiniz, daha sonra üniversitede yazılım mühendisliği seçebilirsiniz.

NotNull

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

NotNull#0001

Elmaslar
63
Puanlar
2.775
Minecraft
NotNull
Öncelikle merhaba dostlar. 6-7 aydır js ile ilgileniyorum ve artık baymaya başladı. Dedim farklı diller arayayım diye javayı öğrenmeye çalıştım. Fakat W3 ve bazı youtube kanallarından verim alamadım. Java öğrenmek için nasıl bir plartform önerirsiniz?
deneme yanılma testler testler testler yarı uyanık yarı baygın sabahlar ve bum you got that.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı