Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım JAVA BILMEDEN KOD KULLANMADAN MINECRAFT PLUGIN YAPMAK! | Bukkit Coding

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MustafaBingul

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

BingulHan#4136

Elmaslar
143
Puanlar
7.085
Yer
Türkiye
Minecraft
BingulHan

JoulY

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
25
Puanlar
295
Çoook Süper Bir içerik olmuş. mc tr dünyasındaki en iyi konulardan diyebilirim.

K

kahta123

Ziyaretçi
Bu konunun aynısını başka bir forumda görmüştüm ayrıca eklentiler yapabilmek için ingilizcenizin çok iyi olması gerek bunun yanında kendinizi programlamada geliştirmelisiniz.

MustafaBingul

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

BingulHan#4136

Elmaslar
143
Puanlar
7.085
Yer
Türkiye
Minecraft
BingulHan
Bu konunun aynısını başka bir forumda görmüştüm ayrıca eklentiler yapabilmek için ingilizcenizin çok iyi olması gerek bunun yanında kendinizi programlamada geliştirmelisiniz.
Çeviri diye bir şey var sayın Kahta, eklentileri yapabilmek için de ingilizce nizin fevkalade olmasına gerek yok. Event isimlerini ezberlesiniz ve mantığınız oldukça sıkıntı olmaz, kodlamada bu kadar rahat ve kesin yorum yapabiliyorsanız sizin de paylaşımlarınızı görmek istiyorum, Görsel tabanlı kodlama da pratik ve algoritmanızın iyi olması gerekir, tabi ki de tekrar ve deneyim önemli, Eleştiri ve Yorumlarınızda BİRAZ DA AYNADAN KENDİNİZE BAKARAK yorum yapmanızı istiyorum.

HaktanOzkan

Demir Cevheri Gibiyim
Premium

Discord:

hktanozkan

Elmaslar
100
Puanlar
13.775
Minecraft
HaktanOzkan
Küçük çaplı en azından işinizi görebilecek bir şeyler çıkarabilirsiniz ama ben burdan yaparım pluginer olurum diye düşünmek yanlış olur. Bunu kullanmak yerinede java öğrenmenizi tavsiye ederim. Her şeye rağmen bunu kodluyan arkadaşı tebrik ederim. Videoda güzel olmuş emeğine sağlık.

MustafaBingul

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

BingulHan#4136

Elmaslar
143
Puanlar
7.085
Yer
Türkiye
Minecraft
BingulHan
Küçük çaplı en azından işinizi görebilecek bir şeyler çıkarabilirsiniz ama ben burdan yaparım pluginer olurum diye düşünmek yanlış olur. Bunu kullanmak yerinede java öğrenmenizi tavsiye ederim. Her şeye rağmen bunu kodluyan arkadaşı tebrik ederim. Videoda güzel olmuş emeğine sağlık.
Tek arzum, son zamanlarda grief saldırıları olsun çok çoğaldı, skript bazı buglar oluşabiliyor kapatmayı bilmeyen arkadaşlarımız var, hep sordum neden çoğunlukla Türk sunucuları grief yiyor diye aklıma hep hazırcılık geliyor, en azından plugin skript göre daha az grief buguna sebep olabiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı