Sol Reklam

Çözüldü Java bilen ve eklenti yazmayı bilen içeri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis

Şimdi burda bir eylem var ve o eylem olduğunda bir komut uyguluyor benim yapmak istediğim şey şu

Bir config olucak ve o configde uygulanan komutu değiştirebileceğim bu işlerde yeni olduğum icin mantığı anlatmaya calısmayın direk kodu verin çok şey istiyorum kusura bakmayın ama anlamıyorum herkes farklı oğreniyor bende boyle oğreniyorum sürüm 1,8,8 paperspigot
config oluşturmaktan o komutu değiştirmeye kadar oğreten varsa beni cok mutlu eder discord varsa 5 10 dakikalık ders gibi birşeyde verebilir bana

metehngzr

Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl

Şimdi burda bir eylem var ve o eylem olduğunda bir komut uyguluyor benim yapmak istediğim şey şu

Bir config olucak ve o configde uygulanan komutu değiştirebileceğim bu işlerde yeni olduğum icin mantığı anlatmaya calısmayın direk kodu verin çok şey istiyorum kusura bakmayın ama anlamıyorum herkes farklı oğreniyor bende boyle oğreniyorum sürüm 1,8,8 paperspigot
config oluşturmaktan o komutu değiştirmeye kadar oğreten varsa beni cok mutlu eder discord varsa 5 10 dakikalık ders gibi birşeyde verebilir bana
Öncelikle onEnable'a bu kodu ekle (event'leri registerlemeden öncesine ekle.)
Java:
getConfig().options().copyDefaults(true);
saveConfig();
Sonrasında configden String almak için;
Java:
String komut = getConfig().getString("xd.xd");
Config'i de bu şekilde yaparsan
JSON:
xd:
  xd: 'komut'
komut değişkenini dispatchCommand'da commandLine kısmına koyarsan olacaktır. xd.xd kısmını kendine göre değiştir eğer . koymazsan direk alta geçmeden yapar.

Bunları da birleştirmeyecek kadar java bilgin yoksa lütfen önce java öğrenip sonrasında eklenti kodlamaya başla.
Discorddan eklersen sorularına cevap verebilirim fakat. Direk kod vermem asla. Söylüyorum şimdiden, nasıl yapacağını anlatıp örnek veririm sadece.
Son olarak kodda bir hata var eğer inventory'nin titlesi Günlük Ödül değilse bile alttaki koda devam edecek. Alttaki if'i üstteki if'in içine parantezler ile alırsan sıkıntı olmaz.

Son düzenleme:

| BeyazPolis |

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Öncelikle onEnable'a bu kodu ekle (event'leri registerlemeden öncesine ekle.)
Java:
getConfig().options().copyDefaults(true);
saveConfig();
Sonrasında configden String almak için;
Java:
String komut = getConfig().getString("xd.xd");
Config'i de bu şekilde yaparsan
JSON:
xd:
  xd: 'komut'
komut değişkenini dispatchCommand'da commandLine kısmına koyarsan olacaktır. xd.xd kısmını kendine göre değiştir eğer . koymazsan direk alta geçmeden yapar.

Bunları da birleştirmeyecek kadar java bilgin yoksa lütfen önce java öğrenip sonrasında eklenti kodlamaya başla.
Discorddan eklersen sorularına cevap verebilirim fakat. Direk kod vermem asla. Söylüyorum şimdiden, nasıl yapacağını anlatıp örnek veririm sadece.
Son olarak kodda bir hata var eğer inventory'nin titlesi Günlük Ödül değilse bile alttaki koda devam edecek. Alttaki if'i üstteki if'in içine parantezler ile alırsan sıkıntı olmaz.
teşekkürler discorddan eklermisin BeyazPolis #7856

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı