Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Jar String Editor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BaranMRJ

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

BaranMRJ#6863

Elmaslar
66
Puanlar
4.180

Jar String Editor nedir?​

Jar String Editor, JAR dosyasının içindeki herhangi bir dizeyi değiştirmenize izin verir, asıl amacı son kullanıcıların eklentileri çevirmesine yardımcı olmaktır.

Jar String Editor nasıl kullanılır?​

Öncelikle buraya tıklayarak düzenleyeceğimiz website adresine gitmemiz gerekiyor.
Önümüze aşağı da ki gibi bir site gelecek. İster tıklayarak isterseniz de mesajını değiştirmek istediğiniz .jar'ı "Click to select a Jar file or drag it here" kısmına sürükleyebilirsiniz.

assets%2F-MBEKuxGgLQqIZVo8M0d%2F-MCuPZzTDqtggGaYtRJx%2F-MCuQXa4SOHTnCCnT5rk%2Fkb-wiki-editor-1.png

Değiştirmek istediğimiz .jar'ı yükledikten sonra önümüze aynı aşağıda ki gibi eklentinin kodları gelecektir.

assets%2F-MBEKuxGgLQqIZVo8M0d%2F-MCuPZzTDqtggGaYtRJx%2F-MCuRhsyE0m-xzl5RVaO%2Fkb-wiki-editor-2.png

Şimdi değiştirmek istediğiniz mesajı üstte bulunan Search: kısmına aratıyoruz.

assets%2F-MBEKuxGgLQqIZVo8M0d%2F-MCuPZzTDqtggGaYtRJx%2F-MCuSUGv8HkwLsmV0AjM%2Fkb-wiki-editor-3.png

Yukarıda ki görselde olduğu gibi değiştirmek istediğim mesajı arattım ve mesajı kendime göre düzenledim.

assets%2F-MBEKuxGgLQqIZVo8M0d%2F-MCuPZzTDqtggGaYtRJx%2F-MCuSi_GEirHgU3AQGMG%2Fkb-wiki-editor-4.png

Mesajları kendimize göre düzenledikten sonra sağ tarafta bulunan mavi butona yani Save yazısına tıklıyoruz ve eklentiyi indiriyoruz.
İndirdiğimiz eklentiyi /plugins klasörüne atıyoruz ve eskisiyle değiştiriyoruz.

assets%2F-MBEKuxGgLQqIZVo8M0d%2F-MCuPZzTDqtggGaYtRJx%2F-MCuTGT4xdZjxxkTWd5M%2Fkb-wiki-editor-5.png

Görmüş olduğunuz üzere başarıyla sonuçlanmıştır. Değiştirmek istediğiniz ama değişme seçeneği olmayan eklenti mesajlarını bu yol ile değiştirebilirsiniz.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Jar String Editor'u kullanmayı bilmeyen arkadaşlar için son derece yararlı bir konu içeriği olmuş. Elinize ve emeğinize sağlık ;) <3

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Böyle şeylerden pek anlamam ama ellerine sağlık, güzel bir anlatım olmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı