• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Skript Jackpot Sistemi | Ücretli Çalışma |SoloTurk™ | #YüksekOranŞart

DjuitieTR | oSoloTurk

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Onaylı Satıcı
24 Nisan 2016
557
329
1.690

Selam Arkadaşlar Beni Tanıyorsunuz Artık Baaaya Bayaaa :)
Yaptığım Birçok Skript Oldu Ve Birçok Satış Yaptım
Bugün Gene Karşınızdayım
Bugünki Skriptimiz Jackpot Skripti
Tamamen Kendim Kodladım Ve Hiçbir Hatası Yoktur
Özelliklerinden Bahsetcem Fakat Konuda Resim Bulunmayacak
Tahmin Edersinizki Bu Denli Bir Sistemi Bir Fotoğrafla Anlamak Zor Olur
Bundan Dolayı Bende Video Çektim Sizler İçin
Konumuza Geçelim

+Basit Komutları İle Sizi Zorlamaz+
+ 1 Bilet Alan İle 10 Bilet Alan Asla Aynı Şansa Sahip Olmaz+
+Her Biletin Fiyatını Kendiniz Belirleyebilirsiniz+
+Tabela Ve Animasyon Desteklidir+
+Güzel Ve Kaliteli Bir Jackpot+

Ücret 15 TL Olarak Güncellenmiştir
Hediye Kaldırılmıştır.

Not:
Satın Almak İçin Forum Üzerinden ÖM Yoluyla Yada Skype Adresimden Mesaj Atarken Ulaşabilirsiniz
Ücretin Pahalı Oldugunu Düşünüyor Olabilirsiniz Fakat Hak Ediyor Arkadaşlar
@bertek41 'e Ayrıca Teşekkür Ederim Yardımları İçin :D
SoloTurk™ İyi Forumlar Diler

Son düzenleme:

01selim

Zombi Geldi, Beni Yedi
20 Ekim 2014
236
12
430

Tebrikler başarılı bir skript[DOUBLEPOST=1496504987,1496504743][/DOUBLEPOST]20 tl az bile o kadar emek harcanmış birde ilk 3 e 10 tl lik skript hediye

DjuitieTR | oSoloTurk

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Onaylı Satıcı
24 Nisan 2016
557
329
1.690
Son düzenleme:

Atabeyi

Koydum Çalışma Masasını
5 Aralık 2014
61
47
340
Atabeyi
Atabeyi

'' Genellikle Amerika’da kullanılan TM (Trade Mark) ve SM (Service Mark) ve bütün ülkelerde kullanılan ® işareti neyi ifade eder onu kısaca anlatayım. TM , Ticari Marka'nın kısaltılmasıdır. Peki Ticari Marka nedir? İmalatı veya ticareti yapılan malların üzerinde veya ambalajında kullanılan markalar ticaret markalarıdır. Senin SoloTurk üzerinde kullandığın ''TM'' ticari marka sahiplerinin, tescil için patent ofisine başvuru yaptıktan sonra markaları üzerine yazdıkları ibaredir. '' Galiba bilgin yok.
20 TL bir skript için oldukça fazla bir miktar. O fiyata plugin paketi hazırlayan, harita hazırlayan arkadaşlar var. Fiyatı düşürmelisin. Üstelik piyasada ''Jackpot'' üzerine kurulu tonlarca plugin varken...

DjuitieTR | oSoloTurk

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Onaylı Satıcı
24 Nisan 2016
557
329
1.690

'' Genellikle Amerika’da kullanılan TM (Trade Mark) ve SM (Service Mark) ve bütün ülkelerde kullanılan ® işareti neyi ifade eder onu kısaca anlatayım. TM , Ticari Marka'nın kısaltılmasıdır. Peki Ticari Marka nedir? İmalatı veya ticareti yapılan malların üzerinde veya ambalajında kullanılan markalar ticaret markalarıdır. Senin SoloTurk üzerinde kullandığın ''TM'' ticari marka sahiplerinin, tescil için patent ofisine başvuru yaptıktan sonra markaları üzerine yazdıkları ibaredir. ''
İyisin Hoşsun Fakat
Ülkemizde "SoloTurk" Adına Sahip Bildiğini Sanıyorumki F16 Gösteri Filosu Var
Benim Kullandığım ™ İşareti Fark Belirtme Amacı Taşıyor
Googleye Gİrip "SoloTurk" Diye Aratırsan Beni Bulmak İçin Baaaya Bi Geri Gitmelisin
Ama SoloTurk™ Yazarsan Ben Çıkarım "™" İşetini Ben Belli Bir Fark yaratma Amacıyla Kullanıyorum

20 TL bir skript için oldukça fazla bir miktar. O fiyata plugin paketi hazırlayan, harita hazırlayan arkadaşlar var. Fiyatı düşürmelisin. Üstelik piyasada '' Jackpot'' üzerine kurulu tonlarca plugin varken...
Bunu Demen Güzel Yanlız Günümüzdeki Dolar Fİyatları Malum Bunu Spigota Koyduğumu Düşün 4 dolardan koydum diyelim
4 Dolar = 14,0391763 Türk Lirası Gibi Bir Miktara Tekabul Ediyor
Şimdi Bir Ticari Hareket Olarak Düşün 1 Alana 1 Bedava Kampanyalarında Alınan Ürün Ya Elde Kalmıştır Yada Fiyatı Diğerinin Zararını Kapatacak Oranlı Arttırılır
Yanında Verdiğim Orespawner Skripti 10 TL Olarak Satılıyor Şuan
10 TL Onu Eksiltirsen 10 TL Kalıyor Zaten Ben Bu Skripti Direk 10 TL Dersem Gerçekten Emeğini Karşılamaz
Diğerinide Promosyon Göstererek Ticari Bir Harekette Bulunmuş Oluyorum Yani Bunuda Düşün Bi
Fiyat Makul Gelebilir Busefer C:
Ve Ayrıca Gene
20 Tl Ye Paket Yapanlar Var Tabiki
Ama Kalitesi Kıyaslanamaz Buda Bi Gerçek
Ha Map Yapanlara Birşey Diyemem

Yorumun İçin Teşekkürler Ayrıca,

Skype Adresini Göremedim :D
İmzamda Bile Yazıyor "djuitietr" Skype Adresim :D :D
Tüm Resimlerde Özellikle Var :D

Atabeyi

Koydum Çalışma Masasını
5 Aralık 2014
61
47
340
Atabeyi
Atabeyi

İyisin Hoşsun Fakat
Ülkemizde "SoloTurk" Adına Sahip Bildiğini Sanıyorumki F16 Gösteri Filosu Var
Benim Kullandığım ™ İşareti Fark Belirtme Amacı Taşıyor
Googleye Gİrip "SoloTurk" Diye Aratırsan Beni Bulmak İçin Baaaya Bi Geri Gitmelisin
Ama SoloTurk™ Yazarsan Ben Çıkarım "™" İşetini Ben Belli Bir Fark yaratma Amacıyla Kullanıyorum
Fark yaratmak istiyorsan farklı bir isim kullanmalısın. Kullanılan isimlerin sonuna ''TM'' işaretini getirmemelisin. Ayrıca bir cümlede tüm kelimelerin baş harfi büyük olmaz.

DjuitieTR | oSoloTurk

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Onaylı Satıcı
24 Nisan 2016
557
329
1.690

Fark yaratmak istiyorsan farklı bir isim kullanmalısın. Kullanılan isimlerin sonuna ''TM'' işaretini getirmemelisin. Ayrıca bir cümlede tüm kelimelerin baş harfi büyük olmaz.
Alışkanlık Bendeki O :D :D
Ben Onun Yüzüne Makale Sınavlarından -20 İle Başlıyorum Gözüme Düzenii Gözüküyor :D

Ayrıca Farklı Bir İsim Kullanmayı Denedim Ben "djuitietr" İsmini Kullanırdım Millet Buna "dju lu birşey" diye Hitap Etmeye Başladı Ve Bu Sinir Bozucu Oluyor Bende Bu Yüzden SoloTurk'ü Kullanıyorum Ve Yanına ™ Koymakta Bence Gayet Güzel :D[DOUBLEPOST=1496942770,1496526409][/DOUBLEPOST]Fiyat Güncellenmiştir
Satış Devam Etmekte[DOUBLEPOST=1515747581][/DOUBLEPOST]İçerik Günceldir.

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •
11 Şubat 2016
1.173
465
1.490
J3tblue

Alışkanlık Bendeki O :D :D
Ben Onun Yüzüne Makale Sınavlarından -20 İle Başlıyorum Gözüme Düzenii Gözüküyor :D

Ayrıca Farklı Bir İsim Kullanmayı Denedim Ben "djuitietr" İsmini Kullanırdım Millet Buna "dju lu birşey" diye Hitap Etmeye Başladı Ve Bu Sinir Bozucu Oluyor Bende Bu Yüzden SoloTurk'ü Kullanıyorum Ve Yanına ™ Koymakta Bence Gayet Güzel :D[DOUBLEPOST=1496942770,1496526409][/DOUBLEPOST]Fiyat Güncellenmiştir
Satış Devam Etmekte[DOUBLEPOST=1515747581][/DOUBLEPOST]İçerik Günceldir.
Aynı Sorun Bende’de Var Büyük Harf Öyle Alıştım ;)